Passat 5+ vs. Peugeot 407

Passat 5+ vs. Peugeot 407

Član
Oprosti druže, nisam vidio da voziš 1.9 sdi. O autima ne volim komentirati sa vozačima golfa 4, vozače golfa 4 sa 1.9 sdi motorima zatučem čekićem u glavu prije nego što progovore. Šta ti komentiraš na autu forumu? O kakvoj potrošnji i jeftinom održavanju govoriš? Voziš smeće od motora, 90% ljudi na ovom forumu bi radije pješke išlo na posao nego se vozilo u tom sepetu kojem treba 48 sekundi do stotke.
 
KATASTROFA !!

Na šta spade jedan dobar forum, ovo je sramota od tema i rasprava o kupovini j.benih Pasata dizela koji su sve redom izrabljeno smeće i o mogućim alternativama Pasatu koje su također za otpad.

Ali tome i služi "tuning" forum, zar ne :D
 
Član
@Zela
Svaka cast na priznanju primitivizma i pameti.
Odavno ne procitah da neko ovako za sebe kaze da je zatucan.
Vidi se da si uspio u zivotu. :)
Prijatno.
 
Član
ovaj forum je ono bas postao dno dna. svaka tema se zavrsi prepucavanjem ciji je duzi
 
Vidi, to što ti ne vidiš dalje od VW ne znači da je francusko auto smeće, naprotiv to samo govori koliko si zatucan. Meni sve govori Dieselgate, tu je VW rekao svoje i koje su smeće i prevaranti.

Što se tiče djelova, jebiga, ne možeš za francuze na trafici kupiti kao za golfa 4. Ne možeš ulje kupiti da valja ispod 50 maraka a ne da ti je komplet mali servis 65km, tako da mogu zamisliti kakvi su to dijelovi koje ti stavljaš.

Vozač Golfa mi govori o udobnosti? Pa udobnija je kočija.

Troši i moj 4,3 otvorene, šta ćemo sada?
ljubi brat Francuski :D :*
 
Član
KATASTROFA !!

Na šta spade jedan dobar forum, ovo je sramota od tema i rasprava o kupovini j.benih Pasata dizela koji su sve redom izrabljeno smeće i o mogućim alternativama Pasatu koje su također za otpad.

Ali tome i služi "tuning" forum, zar ne :D
Definitivno najbolji post na forumu, e svaka ti cast brate ;)

Svaki pravi ljubitelj automobila ni za jednu marku vozila nece reci da je smece od auta , moze istaci neke mane i vrline ali reci da je smece nece reci nikada osim toga nikada nece u nebesa izdizati svoje vozilo ili marku vozila koju trenutno vozi , zna se sta je pri nebesima ali o tome sve i jedan clan moze sanjati i mastati.

Prije 307-ice sam vozio 4 generacije pasata , vozila prije nisu ni bitna , zadnji koji sam imao je b5+ koji mi je ukraden 2007 godine i bio je oko 2,5 godina star i od tada nikada vise VW nece u moje dvoriste. Tada sam kupio SW-a i dan danas ga vozim i imam pozitivno iskustvo sa njim imao sam i sa passatima nemogu dusu grijesiti , jedino mi je na B5 puklo rame uz kuglu mada nije pokazivalo znakove zamora. (ovo sam naveo da ne bude neke pristranosti)

Steta je u kojem smijeru ide kompletan forum , umjesto da se javi neko pa da covjeku ukaze na moguce probleme na bilo kojem pomenutom autu ode rasprava u vrazju mater.
 
Član
Joj pogledaj samo avatara sve veliki štovaoci vw :D:D
Nek ste zdravi i zivi :)

Potencijalnom kupcu, ako gledas po cejfu, i uzimas auto za sebe, narednih x godina, ne mislis mijenjati. Kupi sta ti se sviđa.
U slucaju da ne mislis drzati dugo, a pri tome gledas da ustedis Pasata logicno.

Zaboravih da dodam da Golf 4 koji sam vozio je od jarana, isto SDI, nedavno mi kuka da mu je pregorio procesor motora, a kupio ga jer se tu nema šta pokvariti, eto tog kvaliteta i pouzdane elektronike.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Član
pa sta ocekujete jeb ga,70% djecica na forumu,tatini sinovi,voze tatina auta i nemaju blage veze o automobilima...

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk
 
Član
drug ima golfa 4 tdi i kaze 5 litara kapak,reko pucaj si u koljeno,kaze kako god da ga vozis nece preko 5.A imao sam cetvorku i moje voznje je uzimo i 7-8
 
Moj 1.6 e-HDI moze otvorene ispod 4l ali one najmrtvije penzionerske...Inace mu je otvorena oko +5l uz autoput i malo brzu voznju....kombinovana izmedju 5.5-6l. Na primjer ruta Sa-Tz-Sa bude oko 5.7 do 6....zbog Karaule...a gradska ispod 7 ne mOre da ga ebes....
 
Top