passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
DObri planoci i dobar rad zasad vidi se da nema krize u tebe,kad si vec i ti 3bg driver kud si provukao kablove za pojacalo jer i ja planiram cim ovo vrijeme malo otopli----

heh a ne smijem dopustiti da mi auto osjeti krizu :icon_smile: kablove sam sam provukao, ima posla a treba ti zivaca mnogo... provukao sam ih kroz prag, mislim ispod onih plastika kod vrata, radio sam to na vozacevoj strani i hvala bogu sve sam vratio bez problema. isplatilo se, kao sto vidis u prtljazniku, besplatno pravim frizure kolegama, i curama naravo hehe moram jos obloziti u boju koze ovu kutiju i jos cu nesto da poradim oko kutije da malo lijepse izgleda

0g1 je napisao(la):
fine felgice
kakva je to muzika ? :)
hvala

muzika je dobra, ja sam i vise nego zadovoljan. mozda bi bilo bolje da je malo slabija :icon_smile:

dado307 je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
hej raja hvala na podrsci i komentarima, zamislio sam ovako uraditi auto do ljeta. felge sam vec dogovorio, u petak ili sub idem po njih. danas sam isao u trgovinu da vidim koliko bi kostali farovi ali ih nema na stanju, ima samo obicne kao i kod mene, to ce mo da trazimo. mali spojler na gepek sam trazio preko nekog prijatelja u austriji pa se nadam de ce mi to naci, ne volim ja one bas velike, volim samo malo da se istice puno mi lijepse :icon_smile: cekam da stavim ove fele pa cu onda pokusati gewinde, problem je sto mi do kuce nije lijep put vec sam to naglasio prije. a naj veci problem ce mi biti zadnji branik i izduvne cijevi od pasata w8, ja hocu da izgleda potpuno isto, kao original... nadam se da ce sve biti kako je zamisljeno.
sto se tice farova zamoli nekog ako imas u hercegovini da ti malo potrazi po autootpadima, moj drug imao manji udes s passatom, pukao mu far isto, dole je nasao org. xenonski kao nov, kaze ima sta pozelis... pa ako nadjes tako nesto dobro, ne vidim razlog da ne kupis... pozdrav ;)

kupio bih ja to naravno, imam nekih prijatelja tamo pa cu ih zamoliti da mi to potraze ako mogu ikako. hvala ti na informaciji
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

to si spojio na ovaj origigi vw radio samo sto kod tebe ima jos changer kako sam vidio na slikama ako nisi mijenjao radio ...trebo si to poslikavat dok si radio provlacenje da imamo mi kad hocemo da znamo kako kuda (tako trebaju raditi ovi sto sami provlace i napraviti temu u projektima za provlacenje samo za tipove vozila) to bi nam olaksalo mnogo rad....a imas li sad xenone na pashi kako vidim imas ???
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
to si spojio na ovaj origigi vw radio samo sto kod tebe ima jos changer kako sam vidio na slikama ako nisi mijenjao radio ...trebo si to poslikavat dok si radio provlacenje da imamo mi kad hocemo da znamo kako kuda (tako trebaju raditi ovi sto sami provlace i napraviti temu u projektima za provlacenje samo za tipove vozila) to bi nam olaksalo mnogo rad....a imas li sad xenone na pashi kako vidim imas ???

steta sto nisam uslikao, nije mi palo na pamet. prijatelju ja sam sve skopcao na orig. radio, ne bih ga mjenjao niposto jer bi sve pokvario, ima i cd changer, kod mene je odmah ispod radia. a dodje jedan dodatak na tvornicki radio koji ima mogucnost prikljucka cinceva i kabla za pojacalo.evo postavit cu ti sliku pa vidi kako to izgeda, ja sam preko njega sve dobio sto sam trebao

dodji kod mene provuci cu ti kablove gratis hheheheh a imamm xenon al ovaj dogradjivan
 

Prilozi

  • 9_9_f9b465dd-4158-4488-bc30-623c49abb6f1.jpg
    9_9_f9b465dd-4158-4488-bc30-623c49abb6f1.jpg
    16,8 KB · Pregleda: 2
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Jel ovaj dodatak ti bas bio uz radio ili si ga morao kupiti.....moze i na PM odg
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

svidja mi se kako si napredovao do sada, a i posebno mi se svidja jer tezis prema w8 izgledu...sto i ja imam u planu,
btw trazio sam svugdje ove izduve od w8, ustvari nema nigdje to naci jedino komplet auspuh anbavit,ali ove izduve(zavrsetke) sam geldao svakakve, ali mi sve ruzni i preveliki, treba da su kao malo ovalni ali ne i preveliki, pa sam skontao da mi pase od fabrickog bmw-a e60 serija....u potrazi sam jos uvijek...
za w8 branik ti nece biti potreban samo naruci od ovlastenog prodavaca oko 150KM dodje originalni w8 zadnji lip za branik...i to si rijesio...
a ako igdje naletis na originalne bixenone ,rezervisi i meni jos jedan par...trazim ih ima vise od godine dana i nemogu da nadjem...
et ako ima gdje zadnji lonaca od e60 javi da kidamo ove rore :D ,a i bixenon nemoj zaboraviti..
inace ako ostvaris ovo sto si planirao bit ce extra...samo naprijed i sretno;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Fino fino,lijep passat,moze jedan mali savjet,cinc kablove nikad ne provlaci na istoj strani gdje su ti i napojni kablovi,jer dode do šumova u tonovima kad slusas muziku,to jedno,a drugo ovo pojacalo skidaj cim prije sa kutije,jer od bassova ti se mogu protresti komponente u pojacalo,i eto ti veselja ode pojacalo dok si reko keks kad se razdrmaju te unutra komponente,eto nadam se ces poslusati pa to promjenit,a i ostalim kad budu provlacili da urade ovako kako sam rekao ;);)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

almyr je napisao(la):
svidja mi se kako si napredovao do sada, a i posebno mi se svidja jer tezis prema w8 izgledu...sto i ja imam u planu,
btw trazio sam svugdje ove izduve od w8, ustvari nema nigdje to naci jedino komplet auspuh anbavit,ali ove izduve(zavrsetke) sam geldao svakakve, ali mi sve ruzni i preveliki, treba da su kao malo ovalni ali ne i preveliki, pa sam skontao da mi pase od fabrickog bmw-a e60 serija....u potrazi sam jos uvijek...
za w8 branik ti nece biti potreban samo naruci od ovlastenog prodavaca oko 150KM dodje originalni w8 zadnji lip za branik...i to si rijesio...
a ako igdje naletis na originalne bixenone ,rezervisi i meni jos jedan par...trazim ih ima vise od godine dana i nemogu da nadjem...
et ako ima gdje zadnji lonaca od e60 javi da kidamo ove rore :D ,a i bixenon nemoj zaboraviti..
inace ako ostvaris ovo sto si planirao bit ce extra...samo naprijed i sretno;)

hvala na informacijama drug, ako sta saznam ja cu tebi takodje javiti jer vidim da i ti isto trazis :icon_smile: ja mislim da je ovo normalno sto sam zamislio, jedva cekam da pocnem radove

Chuza je napisao(la):
Fino fino,lijep passat,moze jedan mali savjet,cinc kablove nikad ne provlaci na istoj strani gdje su ti i napojni kablovi,jer dode do šumova u tonovima kad slusas muziku,to jedno,a drugo ovo pojacalo skidaj cim prije sa kutije,jer od bassova ti se mogu protresti komponente u pojacalo,i eto ti veselja ode pojacalo dok si reko keks kad se razdrmaju te unutra komponente,eto nadam se ces poslusati pa to promjenit,a i ostalim kad budu provlacili da urade ovako kako sam rekao ;);)

hvala ti prijatelju, cim nadjem vremena bacit cu se na posao. nisam to znao

panajotis je napisao(la):
odlican sjedi 5 :icon_smile: daj slika jos

hehh super dobio sam 5, hvala.... prijatelju slike ce biti cim prije, kad pocnem radom, imam starih slika
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Chuza je napisao(la):
Fino fino,lijep passat,moze jedan mali savjet,cinc kablove nikad ne provlaci na istoj strani gdje su ti i napojni kablovi,jer dode do šumova u tonovima kad slusas muziku,to jedno,a drugo ovo pojacalo skidaj cim prije sa kutije,jer od bassova ti se mogu protresti komponente u pojacalo,i eto ti veselja ode pojacalo dok si reko keks kad se razdrmaju te unutra komponente,eto nadam se ces poslusati pa to promjenit,a i ostalim kad budu provlacili da urade ovako kako sam rekao ;);)

kutija se uvija i rezultat toga su stranice
kutije kod vibriraju. Vibracija se prenosi na pojačalo koje je montirano na kutiju.Svaka
elektronska komponenta u pojačalu ima težinu. Inercija im govori da ostanu na mjestu,
vibracije kutije pokušavaju da ih pomjere.Energija s kutije koja vibrira se prenosi na
komponente kroz električne provodnike koji su spojeni na kolo ploče. Sve ovo ce
prouzrokovati da pojačalo trenutno otkaže, u suštini pojačalo će da počini samo ubistvo

Jel to taj text ? Treba to svako sebi skinuti i malo prolistati a kolega sad kad budes provlacio cinceve ponovo to uzmi i poslikad da vidim kako si radio ...jel moze
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Da da to je to,skloni pojacalo negdje sa strane da ti opet bude koliko toliko funkcionalan gepek,a za cinceve provuci ili kroz suvozacev prag ispod onih plastika ili kroz sredinu auta kraj mjenjaca pa ravano prem gepeku svejedno je ;);)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

passat2003 je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Fino fino,lijep passat,moze jedan mali savjet,cinc kablove nikad ne provlaci na istoj strani gdje su ti i napojni kablovi,jer dode do šumova u tonovima kad slusas muziku,to jedno,a drugo ovo pojacalo skidaj cim prije sa kutije,jer od bassova ti se mogu protresti komponente u pojacalo,i eto ti veselja ode pojacalo dok si reko keks kad se razdrmaju te unutra komponente,eto nadam se ces poslusati pa to promjenit,a i ostalim kad budu provlacili da urade ovako kako sam rekao ;);)

kutija se uvija i rezultat toga su stranice
kutije kod vibriraju. Vibracija se prenosi na pojačalo koje je montirano na kutiju.Svaka
elektronska komponenta u pojačalu ima težinu. Inercija im govori da ostanu na mjestu,
vibracije kutije pokušavaju da ih pomjere.Energija s kutije koja vibrira se prenosi na
komponente kroz električne provodnike koji su spojeni na kolo ploče. Sve ovo ce
prouzrokovati da pojačalo trenutno otkaže, u suštini pojačalo će da počini samo ubistvo

Jel to taj text ? Treba to svako sebi skinuti i malo prolistati a kolega sad kad budes provlacio cinceve ponovo to uzmi i poslikad da vidim kako si radio ...jel moze

ok drug, kad budem radio imat ces slike.... heheh a ja pojacalo nabacio na kutiju, koja budala :lol:
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

Jesi ga pokuso kako staviti tamo sa strana u gepeku nekako ubaciti i usput ti se ni kablovi nece vidjet ili ga stavi odnosno zavrni na sjedista ?
 
Top