passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

almir_20 je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
ma nisi pogrijesio ni malo... odlicno su mu sjele... svaka cast;)

hvala :cool:

renault_fan je napisao(la):
hehe napokon mali uslikao ;) nije losa ideja za farbanje ovog dole dijela...:icon_question:

znas kakav mob. nosim nisam mogao da slikam hehe kod nas tek sada izisao digitalni :lol: ma vidjet cu za to farbanje, jel ti to hoces da ti kolega zaradi pa predlazes heheheh

MTR je napisao(la):
sjele ko budali samar :cool::cool::cool:

hhahah dobar komentar :lol:




hahaha...a znaci dosli su vam digitalni gore:cool:
A za kolegu,heh naravno da mora da zaradi...sad kad i ja one ABD dobijem felgice idem i ja svojom vozilicom na lakiranje pojedini OŠTEĆENJA:lol::lol:
 
zamisli da ofarbas taj donji dio, i malo zapnes ode sve...I ajd ponovo :)
Razmisljao sam i ja o tome, al covjek koji radi sa tim, i koji meni radi sve... Kaze nije to preporucljivo.. I da, lajsne isto, kaze da su mekse u passata i onda ce polako od suunca otici sve..Bice jedno vrjeme dobro,al onda ce se polako poceti guliti..
 
Član
renault_fan je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
ma nisi pogrijesio ni malo... odlicno su mu sjele... svaka cast;)

hvala :cool:

renault_fan je napisao(la):
hehe napokon mali uslikao ;) nije losa ideja za farbanje ovog dole dijela...:icon_question:

znas kakav mob. nosim nisam mogao da slikam hehe kod nas tek sada izisao digitalni :lol: ma vidjet cu za to farbanje, jel ti to hoces da ti kolega zaradi pa predlazes heheheh

MTR je napisao(la):
sjele ko budali samar :cool::cool::cool:

hhahah dobar komentar :lol:




hahaha...a znaci dosli su vam digitalni gore:cool:
A za kolegu,heh naravno da mora da zaradi...sad kad i ja one ABD dobijem felgice idem i ja svojom vozilicom na lakiranje pojedini OŠTEĆENJA:lol::lol:




ahaa :icon_smile: a vidjet cemo jos sta dalje,nisam bas siguran u to farbanje... ajd nadam se da ce i tebi stici ubrzo i da ces to sve zavrsiti

Frenkie-3B je napisao(la):
extra lijep pasha felgice su mu sjele samo tako,sretno u daljim radovima ;)

hvala prijatelju

black_devil je napisao(la):
zamisli da ofarbas taj donji dio, i malo zapnes ode sve...I ajd ponovo :)
Razmisljao sam i ja o tome, al covjek koji radi sa tim, i koji meni radi sve... Kaze nije to preporucljivo.. I da, lajsne isto, kaze da su mekse u passata i onda ce polako od suunca otici sve..Bice jedno vrjeme dobro,al onda ce se polako poceti guliti..

ma znam druze, ja i ne vidim bas neke potrebe za tim... iskrno meni licno je trenutno sada stanje auta najbolje, neka klasika: opruge, felge, maska bez znaka to mi je sasvim dovoljno za moj stil, a kad bih to ofarbao mislim da bi ga zajj jer naveo si gore sta se desava nakon nekog vremena i jbga.
 
Nista vise ne diraj,samo meni daj felge da profuram malo..haha.
ev sad gledam slike svaka cast abs mu stoje ....
 
Član
jao,pa felge su perverzija, nisam do sada vidjao pasata sa ovim felgama, al mu legle pravoo...svidja mi se ..respect...
a i inace super jer je highline ,odma mi drazi...
do sad mi izgleda super ,i nemam nikakvu zamjerku...ajd jedva cekam sljedeci update,samo ovako nastavi ;)
 
Član
almyr je napisao(la):
jao,pa felge su perverzija, nisam do sada vidjao pasata sa ovim felgama, al mu legle pravoo...svidja mi se ..respect...
a i inace super jer je highline ,odma mi drazi...
do sad mi izgleda super ,i nemam nikakvu zamjerku...ajd jedva cekam sljedeci update,samo ovako nastavi ;)


hehh pa znas i sam kakav je highline, poput tvog :icon_smile:
a sl. sta bi trebao raditi ni ja sam ne znam sta ... a uglavnom svaki detalj bit ce predstavljen ovdje.... a trebam ga napokon istjerat iz garaze i registrovati:lol:
 
Član
almir_20 je napisao(la):
almyr je napisao(la):
jao,pa felge su perverzija, nisam do sada vidjao pasata sa ovim felgama, al mu legle pravoo...svidja mi se ..respect...
a i inace super jer je highline ,odma mi drazi...
do sad mi izgleda super ,i nemam nikakvu zamjerku...ajd jedva cekam sljedeci update,samo ovako nastavi ;)


hehh pa znas i sam kakav je highline, poput tvog :icon_smile:
a sl. sta bi trebao raditi ni ja sam ne znam sta ... a uglavnom svaki detalj bit ce predstavljen ovdje.... a trebam ga napokon istjerat iz garaze i registrovati:lol:

ma ima se ideja i novih dijelova uvijek ....samo kesha treba....to je problem...
a lako je naci nesto za radit....al stvarno bio bi vakat da ga registrujes da se i to voza po nasim cestama...steta je da u garazi boravi stalno... :D
 
Član
:cool: passat je pravo elegantan svidza mi se suuper dobro..! ;)

sta mislis da pozadi stavis distancne scheibe da ti se malo pozadi razguzi hehe... :icon_smile:
 
Član
almyr je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
almyr je napisao(la):
jao,pa felge su perverzija, nisam do sada vidjao pasata sa ovim felgama, al mu legle pravoo...svidja mi se ..respect...
a i inace super jer je highline ,odma mi drazi...
do sad mi izgleda super ,i nemam nikakvu zamjerku...ajd jedva cekam sljedeci update,samo ovako nastavi ;)


hehh pa znas i sam kakav je highline, poput tvog :icon_smile:
a sl. sta bi trebao raditi ni ja sam ne znam sta ... a uglavnom svaki detalj bit ce predstavljen ovdje.... a trebam ga napokon istjerat iz garaze i registrovati:lol:

ma ima se ideja i novih dijelova uvijek ....samo kesha treba....to je problem...
a lako je naci nesto za radit....al stvarno bio bi vakat da ga registrujes da se i to voza po nasim cestama...steta je da u garazi boravi stalno... :D

znam drug, kes ja najbotrebniji heehhe
ma bit ce on registrvan cim otopli, i smaknu pjesak sa ceste. ove zime ga nikako nisam vozao, cuvam ga. imam pored njega jos par auta tako da mi i nije neka potreba da ga sada registrujem vozam i unistim od kamenja
 
Top