passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

RE: passat 3bg 2,5 tdi nove slike

almir_20 je napisao(la):
zima dosla, a bilo slobodnog vremena pa se malo poradilo...
stavio sam druge felge, zimske, ubacio muziku, uradio dubinsko ciscenje, platio sam carinu i porez ostalo jos da ga registrujem a bit ce i to za nekih 5-10dana

pozz....vidim da si stavio dva woofera u jednu kutiju i napravio po dva bas reflexa, kako ti se to čini...svirali fino...ja imam dva woofera (pogledaj) al u posebnim kutijama bez bas reflexa i fino plete nema šta, samo j*iga u mene je gepek zatvoren...kontam i ja da napravim jednu kutiju al onda kontam da je pregradim opet po pola....e sad da li da pravim otvore ili ne....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove slike

SEATTOLEDO je napisao(la):
almir_20 je napisao(la):
zima dosla, a bilo slobodnog vremena pa se malo poradilo...
stavio sam druge felge, zimske, ubacio muziku, uradio dubinsko ciscenje, platio sam carinu i porez ostalo jos da ga registrujem a bit ce i to za nekih 5-10dana

pozz....vidim da si stavio dva woofera u jednu kutiju i napravio po dva bas reflexa, kako ti se to čini...svirali fino...ja imam dva woofera (pogledaj) al u posebnim kutijama bez bas reflexa i fino plete nema šta, samo j*iga u mene je gepek zatvoren...kontam i ja da napravim jednu kutiju al onda kontam da je pregradim opet po pola....e sad da li da pravim otvore ili ne....

prijatelju u mene ovo mislim da je cak i prejako, a sto se tebe tice ja ti ne mogu bas dati dobar savijet jer se ne razumijem bas puno u muzku, ja sam kutiju i zvucnike kupio sve original i postavio u auto. imas na forumu covjeka mislim da se zove MUHA i on je za te stvari dobar....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

evo da vam predstavim prvu novost, dakle juce kupljene felge kao sto sam dao primjer 'audi r8' ja se bas ne razumijem jel neka imitacija ali bitno je da one fino leze na autu... i cijena je fina :icon_smile: sto je najbitnije ja sam jako zadovoljan
 

Prilozi

  • P3140196.JPG
    P3140196.JPG
    69 KB · Pregleda: 94
  • P3140202.JPG
    P3140202.JPG
    131 KB · Pregleda: 77
  • P3140203.JPG
    P3140203.JPG
    84,1 KB · Pregleda: 99
  • P3140205.JPG
    P3140205.JPG
    85,5 KB · Pregleda: 73
  • P3140206.JPG
    P3140206.JPG
    96,9 KB · Pregleda: 66
Član
prejake fele..ove audi style su po meni jedne od nejljepsih koje se mogu uzeti extra stoje na audi i vw..;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
ma nisi pogrijesio ni malo... odlicno su mu sjele... svaka cast;)

hvala :cool:

renault_fan je napisao(la):
hehe napokon mali uslikao ;) nije losa ideja za farbanje ovog dole dijela...:icon_question:

znas kakav mob. nosim nisam mogao da slikam hehe kod nas tek sada izisao digitalni :lol: ma vidjet cu za to farbanje, jel ti to hoces da ti kolega zaradi pa predlazes heheheh

MTR je napisao(la):
sjele ko budali samar :cool::cool::cool:

hhahah dobar komentar :lol:
 
Top