passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

passat 3bg 2,5 tdi evo kupljene fele i postavljene danas str.8

RE: passat 3bg 2,5 tdi zima dosla pa se malo izmjenilo str.6

Vrlo lijepo mu stoje te felge, ja bih ga stalno vozio na tim:cool:
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi zima dosla pa se malo izmjenilo str.6

olensoner je napisao(la):
Vrlo lijepo mu stoje te felge, ja bih ga stalno vozio na tim:cool:

lijepe su,original audijeve 16'' ali za proljece ce biti opet neke druge 18'' ili 19'' vidjet cu sta ce mi naletjeti da se svidja,ipak ovo su zimske :lol: hvala ti na komentaru
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi zima dosla pa se malo izmjenilo str.6

predobar passat,unutrasnjost prefektna rekao bi,svaka cast,cuvaj ga,nek je sa srecom,puno predjenih kilometara;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi zima dosla pa se malo izmjenilo str.6

hvala prijatelji, ja sam zadovoljan, sluzi me super, nadam se da ce i tako potrajati. imam u planu za proljece nove fele 18'' ili 19'' izduv-auspuh kao u pasata w8 ..... mozda ce biti jos sitnica, sve cu vam predstviti sto god budem radio....
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu

dolaze sada nove izmjene: felge, rijec je o modelu audi r8, zatim cip, zadnji branik od passata w8, nadam se da cu naci original xenon farove za njega i gewinde......

evo nasao sam pasata kao u mene s tim felgama i izgleda mi super
 

Prilozi

  • cimg1373.JPG
    cimg1373.JPG
    109,6 KB · Pregleda: 58
  • farovi.jpg
    farovi.jpg
    37,7 KB · Pregleda: 25
  • w8_bumper2.jpg
    w8_bumper2.jpg
    61,7 KB · Pregleda: 39
  • passat-3bg-dachspoiler-4002.jpg
    passat-3bg-dachspoiler-4002.jpg
    30,1 KB · Pregleda: 11
  • grotefoto-slqv8pvz-62753.jpg
    grotefoto-slqv8pvz-62753.jpg
    386 KB · Pregleda: 7
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

fino si ti to zamislio, s ukusom, samo polako i bice on ko bombona, mada su mu i prosle felge lijepo cucale, tako da ne sumnjam da ce bit samo bolji... sretno ;)
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

kao sto dado rece bit ce to dobro,to sto si zamislio,samo naprijed i obavjestavaj nas redovno kako napreduju radovi;)
 
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

DObri planoci i dobar rad zasad vidi se da nema krize u tebe,kad si vec i ti 3bg driver kud si provukao kablove za pojacalo jer i ja planiram cim ovo vrijeme malo otopli----
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

hej raja hvala na podrsci i komentarima, zamislio sam ovako uraditi auto do ljeta. felge sam vec dogovorio, u petak ili sub idem po njih. danas sam isao u trgovinu da vidim koliko bi kostali farovi ali ih nema na stanju, ima samo obicne kao i kod mene, to ce mo da trazimo. mali spojler na gepek sam trazio preko nekog prijatelja u austriji pa se nadam de ce mi to naci, ne volim ja one bas velike, volim samo malo da se istice puno mi lijepse :icon_smile: cekam da stavim ove fele pa cu onda pokusati gewinde, problem je sto mi do kuce nije lijep put vec sam to naglasio prije. a naj veci problem ce mi biti zadnji branik i izduvne cijevi od pasata w8, ja hocu da izgleda potpuno isto, kao original... nadam se da ce sve biti kako je zamisljeno.
 
Član
RE: passat 3bg 2,5 tdi nove izmjene za ovu godinu str.6

almir_20 je napisao(la):
hej raja hvala na podrsci i komentarima, zamislio sam ovako uraditi auto do ljeta. felge sam vec dogovorio, u petak ili sub idem po njih. danas sam isao u trgovinu da vidim koliko bi kostali farovi ali ih nema na stanju, ima samo obicne kao i kod mene, to ce mo da trazimo. mali spojler na gepek sam trazio preko nekog prijatelja u austriji pa se nadam de ce mi to naci, ne volim ja one bas velike, volim samo malo da se istice puno mi lijepse :icon_smile: cekam da stavim ove fele pa cu onda pokusati gewinde, problem je sto mi do kuce nije lijep put vec sam to naglasio prije. a naj veci problem ce mi biti zadnji branik i izduvne cijevi od pasata w8, ja hocu da izgleda potpuno isto, kao original... nadam se da ce sve biti kako je zamisljeno.
sto se tice farova zamoli nekog ako imas u hercegovini da ti malo potrazi po autootpadima, moj drug imao manji udes s passatom, pukao mu far isto, dole je nasao org. xenonski kao nov, kaze ima sta pozelis... pa ako nadjes tako nesto dobro, ne vidim razlog da ne kupis... pozdrav ;)
 
Top