Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
Prejako bilo svakakvih auta je bilo svega se moglo nagledati , samo me dole nerviralo ovi cuneri za styling sto srede auto u OBI-u i uzmu neke pehare pored auta u koje je ulozeno puno vise para , truda , i prije svega kvaliteta al djaba kod nas ce to uvijek ostati mana jer nemamo adekvatne sudije , za Hotu RESPECT svaka cast covjek vozi 11.6 bez slikova i naravno svaka cast Kadetu za ostvareno vrijeme ide ko iz pracke ispucan , jos pored toga bilo je dobrih vremena NEDELJA je bila VRH , vidimo se u OSJEKU!! :123::123::123:

Jel mislis mozda na onu plavu Astru?
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
bilo je ludo i nezaboravno :)

2eg4ivm.jpg



vidi njih dvojice

mogu se snimati za onu reklamu o higijenskim uloscima

TOLIKO TANAK DA NEPOVJERUJES:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Iceman je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Prejako bilo svakakvih auta je bilo svega se moglo nagledati , samo me dole nerviralo ovi cuneri za styling sto srede auto u OBI-u i uzmu neke pehare pored auta u koje je ulozeno puno vise para , truda , i prije svega kvaliteta al djaba kod nas ce to uvijek ostati mana jer nemamo adekvatne sudije , za Hotu RESPECT svaka cast covjek vozi 11.6 bez slikova i naravno svaka cast Kadetu za ostvareno vrijeme ide ko iz pracke ispucan , jos pored toga bilo je dobrih vremena NEDELJA je bila VRH , vidimo se u OSJEKU!! :123::123::123:

Jel mislis mozda na onu plavu Astru?

Da, na Astru a i fokus ima fotelju i drveni ram za sliku oko ekrana mislim stvarno odose u krajnost , uvrijedite se koliko hocete al ja ne znam o cemu ste razmisljali kad ste to ubacivali a o Astri da ne pricam tjeo sam mu ja to reci al kaze Lulo da to ne pije vode pa nisam tjeo da se trudim uzalud , to su ti razlozi sto su ASTRA T-T i Audi a3 (Bjeli) bili samo posmatraci ;)
 
Član
sve je bilo za deset, jedino mozda prijedlog organizatoru da se ubuduce sav program pomjeri za jedan sat ranije,narocito zbog raje koja zivi daleko od mostara, nikad ne docekam najbrze klasu :icon_smile:
 
Član
Najjaca konkurencija do sada sto se tice styling takmicenja, bilo je 9 auta i svi top spremni. Cestitke vlasnicima jer najbolje znam koliko je truda, vremena, novca i odricanja potrebno za to!




:lol::lol:
 
Član
Bi pravo fina trkica, posebno brze klase od 14 na dole :icon_biggrin:

Kadett ocekivano najbrzi, 11.2 - 11.0 vrijeme auta, Hota drugi 11.6 - 11.4 vrijeme auta. Hota ispostovao sto je rekao da ce doci na trku i odvezao :cool: Auto nije spreman za SR-a, vozio na obicnim cestovnim gumicama koje je skinuo sa svoje Alfe, a drugo ima prekratak mjenjac za Street Racea. Izsalta svih 5 brzina, koliko se samo tu vremena izgubi, ocito je auto za brdo spreman i to je to. Ide odlicno u svakom slucaju i lijepo ga je vidjeti...

Mene od SA auta iznenadio Peka sa Fiatom 20V Turbo, ide strasno, koliko sam cuo u jednoj voznji je imao vrijeme auta 12.9 sekundi - sto je opako. Trka njega i Audija RS4 sa serijskih 380 KS bila je izuzetno zanimljiva. Sejin Kadett isto odlicno ide, kao i ovi Golfovi 2 iz Sarajeva, galetov 14.9 i zanov 14.8 s.

Ev nadjoh i dva video clipa na youtube...

Hota kvalifikacije
http://www.youtube.com/watch?v=gzWemMKPI8c

Svega pomalo
http://www.youtube.com/watch?v=_5Pz8_Beu74

Valjda ce uskoro biti objavljena vremena svih takmicara, pa da malo tabirim po vremenima interesantnih autica :icon_biggrin:
 
Legend
bilo je dosta dobrih auta,i ovo je jedan jaci sr na kojem sam bio,cestitke pobjednicima a i kolegi ervixu na trecem mjestu
stigli smo kuci sinoc oko 1 i se je proslo u najboljem redu,kad smo se vracali murije je bilo na svakom koraku,mnogi su se naplacali kazni kako sam ja vidio:icon_biggrin:
 
Član
Markosb je napisao(la):
Po meni astra je bila najljepša.Boja friška i sve stoji na autu

astra jeste prelijapa , ali brate unutra odron . neke krom kvake od visece kuhinje uvrnute u tabli , milion kineskih znakova i tribala sto sljaste .


mtopic nije bio u nedelju ?
 
Član
Da, i mi smo do Sarajeva sreli jedno 5 patrola, na svakom koraku sa radarima i to okrenutim u smjeru Mostara. Cudnovato :D

A kako vec napisah, nisu moji snimci, samo ih izrovih na jubito...
 
Početnik
Bilo ih je i u subotu al sa radarima okrenutim prema Sarajevu :D Bila je i jedna patrola pred samim ulazom u Blagaj. Odbor za docek :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top