Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nenad je napisao(la):
Uh jest se ovdje zakuhalo :D
Citam cijelo vrijeme ove neke prijetnje, ovaj ce oderat onog, ne ipak ce ovaj oderat onog, ja cu tebe, ti ces mene...
palamude ovdje 10dana. Repo nemam nista protiv tebe, ne poznajem ni tebe, ni Hotu, ali brate moj nisi se trebao tolko hvaliti i najavljivati pobjedu, eto vidi sta ti se sad desilo, sada neces ni odvoziti trku i svi tvoji "protivnici" ti se sada smiju i uzivaju u tvom belaju! Gledao sam auto u Tuzli i stvarno ide fenomenalno. Trebao si fino spremiti svoje auto i pustiti suplje price, doci i dokazati jesi li brzi od svih navedenih u prijasnjim postovima!
Sve u svemu, zavidim svima koji idu sutra u Mostar (jaran mi se sutra zeni tako da ja necu dolaziti dole). Zelim svim takmicarima puno srece, da brzo voze i da se dobro zabave ta 2 dana :nx:

Šteta što nećeš vidjet neka druga auta koja idu brzo... vidio si Repu i svaka čast, ali nekad kad pogledaš kako idu opeli, bit će ti jasno sve... :)

Repo vidimo se iza ograde... budi fin navijaj za brze aute :)

pozdrav, odo odspavat 4-5 sati i krećem ako Bog da.

pozz i sretno svima.
 
N

nenad

antrax je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Uh jest se ovdje zakuhalo :D
Citam cijelo vrijeme ove neke prijetnje, ovaj ce oderat onog, ne ipak ce ovaj oderat onog, ja cu tebe, ti ces mene...
palamude ovdje 10dana. Repo nemam nista protiv tebe, ne poznajem ni tebe, ni Hotu, ali brate moj nisi se trebao tolko hvaliti i najavljivati pobjedu, eto vidi sta ti se sad desilo, sada neces ni odvoziti trku i svi tvoji "protivnici" ti se sada smiju i uzivaju u tvom belaju! Gledao sam auto u Tuzli i stvarno ide fenomenalno. Trebao si fino spremiti svoje auto i pustiti suplje price, doci i dokazati jesi li brzi od svih navedenih u prijasnjim postovima!
Sve u svemu, zavidim svima koji idu sutra u Mostar (jaran mi se sutra zeni tako da ja necu dolaziti dole). Zelim svim takmicarima puno srece, da brzo voze i da se dobro zabave ta 2 dana :nx:

ali nekad kad pogledaš kako idu opeli, bit će ti jasno sve... :)

Vidio sam Opele, sve mi je jasno :D
 
Član
antrax je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Uh jest se ovdje zakuhalo :D
Citam cijelo vrijeme ove neke prijetnje, ovaj ce oderat onog, ne ipak ce ovaj oderat onog, ja cu tebe, ti ces mene...
palamude ovdje 10dana. Repo nemam nista protiv tebe, ne poznajem ni tebe, ni Hotu, ali brate moj nisi se trebao tolko hvaliti i najavljivati pobjedu, eto vidi sta ti se sad desilo, sada neces ni odvoziti trku i svi tvoji "protivnici" ti se sada smiju i uzivaju u tvom belaju! Gledao sam auto u Tuzli i stvarno ide fenomenalno. Trebao si fino spremiti svoje auto i pustiti suplje price, doci i dokazati jesi li brzi od svih navedenih u prijasnjim postovima!
Sve u svemu, zavidim svima koji idu sutra u Mostar (jaran mi se sutra zeni tako da ja necu dolaziti dole). Zelim svim takmicarima puno srece, da brzo voze i da se dobro zabave ta 2 dana :nx:

Šteta što nećeš vidjet neka druga auta koja idu brzo... vidio si Repu i svaka čast, ali nekad kad pogledaš kako idu opeli, bit će ti jasno sve... :)

Repo vidimo se iza ograde... budi fin navijaj za brze aute :)

pozdrav, odo odspavat 4-5 sati i krećem ako Bog da.

pozz i sretno svima.

procitao sam sve od 1 do zadnjeg posta.....

95% su neka preseravanja i nadmetanja po TASTATURI......
ko u obdanistu.......
ko je brz ili brzi...pokazat ce 402 a ne sa tastature i na rijecima.....

svi clanovi su mi OK....ali eto....

svim ucesnicima zelim puno srece u mostaru i nemojte se dzaba vise prepirati i svadjati ;);););)
 
Član
HONEY je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
repo potvrđeno je otisao praviti golfa odmah par minuta nakon pisanja posta je viđen:cool:


i vratio se nazad.. nazalost katastrofa. gore od katastrofe.
problem koji je se izdesavao u zvonu mjenjaca zadnjih dana uzrokovao je da jucer, prije nego li sam izvadio motor van, lamela proklize samo jednom, na sekundu mozda.
i tu joj je bio kraj, koje sranje. ali ja to nisam mogao znati prije nego sam veceras probao auto nakon sto sam ga sastavio.
danas sve sastavim, vratim motor i mjenjac u auto, pokopcam 100 ostalih stvari koje sam morao rastaviti nazad, izadjem na cestu da samo dam gas da vidim jel sve ok, i lamela kliza samo tako. proklizavanje od jucer na tren je upropastilo kvacilo. rjesenja ovog momenta nema.

sad je samo visa sila spasila mnoge ove da dozive poraz, a 99% sam bio siguran da bi ga dozivili, s obzirom koliku snagu bi sada izveo na crtu.
krivo mi je sto su ovi neki papci i popuzani sada pobjedili, i krivo mi je sto sam se lomio zadnjih dan ipo ko lud, a ni za sta, ali sam barem uradio sve sto sam mogao.
ono sto nemogu podjenjeti je da neki ljudi sada su pobjednici, i sto sam iznevjerio one koji vjeruju u mene i za koje sam se borio, ali to je sad moj problem.
katastofa.

eto.. uzivajte onda bez mene ;)

Nisi ti nikog iznevjerio, znam sto kucka moze i za sta je sposobna...ne treba ti race da dokazes sto mozes, uvijek je tu pista nigdje nece pobjeci ;)

A ako netko bas hoce dokazati koliko je snazan, uvijek se da dogovoriti race na 402.31m, pa udri mishko ;)
 
Član
Auto Klub Crankshaft danas uzeo dva pehara :cool:

Dragan Opel Kadet GSI prvi u klasi 15 ;)
Đuka Opel Kadet GSI drugi u klasi 16 ;)


Sutra idemo dalje ... :123:
 
Početnik
auuuuuuuuuuu bilo je danas dobro ali mislim da ce sutra zemlja da gori, ja stigo maloprije moram jos malo pa-pa ici :)

na dB bilo 4 takmicara, evo rezultati

dBDRAG Winners
--------------
Street A
--------
1, 126,9 Igor Isanovic 126,9 126,9 126,9 126,9
Street B
--------
1, 144,8 Darko S. Db Team Doboj 144,8 144,8 144,8 144,4
Street C
--------
1, 133,8 Amer Miralem 133,7 133,7 133,7 133,8
Street OPEN
--------------
1, 144,5 Ivan Mucic 144,5 144,5 144,5 144,5

heheheh

sretno svima i nadam se da ce biti puno bolje nego danas :)

HONEY je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
repo potvrđeno je otisao praviti golfa odmah par minuta nakon pisanja posta je viđen:cool:


i vratio se nazad.. nazalost katastrofa. gore od katastrofe.
problem koji je se izdesavao u zvonu mjenjaca zadnjih dana uzrokovao je da jucer, prije nego li sam izvadio motor van, lamela proklize samo jednom, na sekundu mozda.
i tu joj je bio kraj, koje sranje. ali ja to nisam mogao znati prije nego sam veceras probao auto nakon sto sam ga sastavio.
danas sve sastavim, vratim motor i mjenjac u auto, pokopcam 100 ostalih stvari koje sam morao rastaviti nazad, izadjem na cestu da samo dam gas da vidim jel sve ok, i lamela kliza samo tako. proklizavanje od jucer na tren je upropastilo kvacilo. rjesenja ovog momenta nema.

sad je samo visa sila spasila mnoge ove da dozive poraz, a 99% sam bio siguran da bi ga dozivili, s obzirom koliku snagu bi sada izveo na crtu.
krivo mi je sto su ovi neki papci i popuzani sada pobjedili, i krivo mi je sto sam se lomio zadnjih dan ipo ko lud, a ni za sta, ali sam barem uradio sve sto sam mogao.
ono sto nemogu podjenjeti je da neki ljudi sada su pobjednici, i sto sam iznevjerio one koji vjeruju u mene i za koje sam se borio, ali to je sad moj problem.
katastofa.

eto.. uzivajte onda bez mene ;)

Sachs performance :)

2 jedine slike koje sam uspio danas uhvatiti

dsc002668285751.jpg


dsc002658305126.jpg
 
Član
Vidjeno mnogo poznatih auta.Bio sam do igy-ovog auta.Cak je i on bio tu,ali meni se bilo glupo javljati.Uglavnom dobro je bilo na street race.
 
Početnik
meni je drug javio da je hota vozio 11.6, a da je bimoto na kvalifikacijama imao 11.1 i da mu je kasnije rikno motor ili motori... eh sad ovo nista neuzimajte za ozbiljno jer nije 100% tacno, to sam samo cuo.
 
Član
Klasa 14 prvo mjesto Danko Kozarevic Opel Kadett SR Coupe AK Retro Laktasi
Klasa 15 trece mjesto Savo Trninic VW Golf Mk1 2.0 16V AK Retro Laktasi
Klasa 13 prvo mjesto Dragan Jojinovic-Daco BMW E30 AMK Gradiska
Klasa 14 trece mjesto Goran Zivkovic-Gospin Honda cvrks SRC Banja Luka

Bravo za Banja Luku i okolinu !!!

Trka je bila odlicna ,organizacija solidna bez zamjerki,cestitke svim trkacima sto su bili i vozili,takodje pozdravljam i ove forumske trkace i oni su doprinijeli da ovo za vikend bude spektakl.
Za moje momke nemam rijeci ,kadett je konacno proradio osvojio toliko dugo ocekivano prvo mjesto ,vrijeme auta je bilo niskih 13 ali kad je napravio red light prvi dan bogami mozda je isao i ispod toga zao mi je sto nije moglo izmjeriti ali sta je tu je idemo za Osijek a tamo ....:123:
 
Član
Bio prvi dan , ekipno isli Marko_V, Darko,Mahir,DeniN ,moja malenkost i jos jedan prijatelj, nagurali se u 2 auta :D
Pregulomo 300km do dole i dodjemo u mostar oko pola 7!!!!!Na pisti smo bili oko 7 i cekali ostale trkace do podne, mnogo dobrih auta, i mnogo dobrih trkaca.
Bimotu je motor otisao (prednji koliko vidjoh) ali auto starta bolesno!vidio sam bmw scanera ali je uvjek bio zauzet pa tako da se nismo ni upoznali, s igijem pricao cijeli dan.
U glavnom uzeli smo pehar digli rez i to je ono sta je bitno( 144,8 Darko S. Db Team Doboj 144,8 144,8 144,8 144,4).;););)jos jednom cestitke svima.
 
Član
bio jucer evo tek sad kuci dosao...organizacija po meni extra,dosta brzih i finih auta...za oko mi zapeli hotina lancia,pa kadet sto je pobijedio u klasi 11,bmw e30 pobjednik klase 13,kadet sto je drugi bio u klasi 13.uglavnom dosta opela i svi idu ko ludi...u staylingu mi plava astra mocna pravo...cestitke svim i jedva cekam sljedeci...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top