Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
quattro je napisao(la):
Markosb je napisao(la):
Po meni astra je bila najljepša.Boja friška i sve stoji na autu

astra jeste prelijapa , ali brate unutra odron . neke krom kvake od visece kuhinje uvrnute u tabli , milion kineskih znakova i tribala sto sljaste .


mtopic nije bio u nedelju ?


e vidis unutra je nisam stigao pogledati!
 
Član
ima li ko kakav info o onom udesu sto je bio na onom pravcu kad se tek izadje sa piste, neki bijeli opel cini mi se, udario u onu ogradu pored puta, jel bilo povrijedjenih???
 
Član
srecom dobro su svi prosli,onaj sto je zavrsio kraj puta sa audiem A3 je vozio brzo i krenuo obilaziti čigu sa opel astrom i izgubi kontrolu ocese njega i dalje se stumba tamo u onaj vocnak ima li su srece ko niko....
 
Jak race bio drama...

Hota kralj, Hota tata... dobar je bio al mogo je i bolje... covjek je pokazo da je najbolji u Bosni i Hercegovini... ;)
 
Član
evo nekog linka sa FB, ima dosta slika

http://picasaweb.google.com/markonato0o/Mostar402StreetRace26092009#
 
Član
Te su slike od subote :)

Ev dvije od mene...





HFintegrale Basta je i dalje brzi od Hote - bar kada o SR-u pricamo. To sto ti volis Lanciu, druga je stvar :D
 
Član
Bio sam samo u subotu i samo zalim jer nisam ponjeo STOLICU!!!!!!! znaci na frku ko uhvati sjediste u autu!!!
I cudi me ovako malo slika !!!
I jel ima ko slike sa DB draga?!?!
 
Član
Iceman je napisao(la):
Najjaca konkurencija do sada sto se tice styling takmicenja, bilo je 9 auta i svi top spremni. Cestitke vlasnicima jer najbolje znam koliko je truda, vremena, novca i odricanja potrebno za to!




:lol::lol:



iceman svaka cast druze auto ti je full sredjeno a zapazio sam i onaj mercedesov znak na volanu e to je za cistu 10_ku :lol::lol:
 
Član
Evo i jedan dosta video sa moba, Kadett vs Delta - finalna voznja...

Link: http://www.youtube.com/watch?v=ACberCxwS7I
 
Član
Predobro je bilo na SR-u,Igy kada ces postaviti onih 1000 slikica koje si napravio???????????????:icon_question:
 
Član
Organizacija odlična, skoro pa savršeno... do sada najbolje što je moglo se izorganizovati, svaka čast.

Bio oba dana, s tim da sam u nedjelju oko 14:20 napustio pistu i otišao tamo na cestu, jarana mi zakačio onaj lik što je na krovo završio u voćnjaku sa audiem 3... šteta, košta ga glupiranje mnogo... sreća dobro su prošli svi.

Dosta dobrih auta, dosta brzih auta... odmor za oči... Opeli dominirali :)

Čestitke SMu i ostalom timu mehaničara predvođenim Bastom, na licu mijesta motor rastave i sastave u rekordnom vremenskom roku...

Svaka čast i ostalim koji su došli da uveličaju ovaj događaj ;)

moje slike noćas nekad, samo od subote... pozz
 
Član
ev i mene...
meni bio super :D drugo mjesto u 16 klasi

U nedelju sva druga mjesta u klasama pokupila ekipa iz Sa
16" - Ja, drugi u klasi :D
15" - Zivo sa kadetom, drugi u klasi, nisam ga gledao neznam kako je prosao
14" - Dino sa Mercom, drugi u klasi! j*en osjecaj kad "tenk" protutnji onom brzinom ;)
13" - Sejo sa kardijom, drugi u klasi :D nitro ga citav dan zaj*avao al kasnije kadjo poludio.. drago mi je da se Sejo sa peharom vratio :)

Alenom kupe me najvise iznenadio... mislim da ni on sam nezna sta se desilo :lol:
Opet, Dino sa mercedesom pistu zapalio :D

Dosta takmicara se sto bi rekli sj*ali... neki nisu ni zapoceli problemi nastajali.. opet nekima u utrci "crkavala" auta! :icon_sad:
A posebna cestitka decku sa bijelim siroccom.. mali 16 godina, uz mamino odobrenje decko u subotu prvo mjesto uzeo u 17" a u nedelju u polufinalu 17 klase probio u 16 klasu pa i tu probije i biva disfkvalikovan mislim da je vozio 15.5... :lol::lol::lol: nakitio ih decko :D
SVAKA CAST
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top