Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
HONEY je napisao(la):
i vratio se nazad.. nazalost katastrofa. gore od katastrofe.
problem koji je se izdesavao u zvonu mjenjaca zadnjih dana uzrokovao je da jucer, prije nego li sam izvadio motor van, lamela proklize samo jednom, na sekundu mozda.
i tu joj je bio kraj, koje sranje. ali ja to nisam mogao znati prije nego sam veceras probao auto nakon sto sam ga sastavio.
danas sve sastavim, vratim motor i mjenjac u auto, pokopcam 100 ostalih stvari koje sam morao rastaviti nazad, izadjem na cestu da samo dam gas da vidim jel sve ok, i lamela kliza samo tako. proklizavanje od jucer na tren je upropastilo kvacilo. rjesenja ovog momenta nema.

sad je samo visa sila spasila mnoge ove da dozive poraz, a 99% sam bio siguran da bi ga dozivili, s obzirom koliku snagu bi sada izveo na crtu.
krivo mi je sto su ovi neki papci i popuzani sada pobjedili, i krivo mi je sto sam se lomio zadnjih dan ipo ko lud, a ni za sta, ali sam barem uradio sve sto sam mogao.
ono sto nemogu podjenjeti je da neki ljudi sada su pobjednici, i sto sam iznevjerio one koji vjeruju u mene i za koje sam se borio, ali to je sad moj problem.
katastofa.

eto.. uzivajte onda bez mene ;)

Vidis, ljudi po kojima lajes i koje nazivas "nekim papcima popuzanim" i koje "je samo visa sila spasila da ne dozive poraz" su svi dosli, vozili bez kvarova, napravili rezultate i otisli kuci. Nisu lajali pred trku, najavljivali spektakle pa se onda pred samu trku pokvarili i odustali (sto je kod tebe standard vec godinama) a nisu lajali ni poslije nje, za razliku od tebe koji lajes stalno a do sad nisi napravio nista, fighteru protiv imaginarnih dusmana "popuzanih", sponsored by tata....

Stanje kada ti se prividjaju ljudi, kad si nafuran da su svi protiv tebe i da su ti neprijatelji, kada cujes glasove u glavi, zove se sizofrenija.
Mislim da si ti sa svojim plitkim i nadasve papanskim komentarima, ispunjavas sve preduslove za tu dijagnozu.

Da radis svoje auto onoliko koliko lajes i koliko ti je dugacak jezik sa vrijedjanjem drugih, vjerujem da bi do sad davnih dana postavio neki respektabilan rekord a zasigurno bi bio i veci gospodin jer bi sve odradio tiho i diskretno - kao Hota npr.
Covjek suti, radi auto, ne komentarise, dodje na SR (sto mu uopste i nije primarna disciplina), postavi vrijeme i zadacu ostalima i ko gospodin ode.

Ne navijam ni za Hotu al ako nista, po meni je gospodin, po nacinu kako nastupa - bez buke i glamuroznog najavljivanja, vrijedjanja drugih a svaki put ostvari respektabilan rezultat

Ne znam hoce li admini obrisati ovaj post, nadam se da nece, trudio sam se (i to prilicno) da ne budem vulgaran, ali mislim da ti je krajnje vrijeme da se usutis, radis svoj auto, ne prozivas i vrijedjas druge (tako nece ni tebe niko spominjati) i kad ga napravis, tiho i diskretno dodji, odvezi i postavi rekord vrijedan respekta. Mozda i ti konacno zasluzis respekt od strane drugih, mada ne znam koliko je to muguce obzirom kako si se nisko spustio i kakve si izjave pisao....
 
Član
hota vozio 11.6, kadet iz hrvacke 11.2

bio u nedjelju i bas me zanimalo kako ce voziti BASTA i REPO koliko se hvalio da ce hotu HOTU uzet al eto nebi nikog sta je tu je, al kadet ideee:)
 
Član
Bio oba dana svaka cast organizatorima za super situacija na pisti! Malo vise gledatelja drugi dan i vise natjecatelja sve u svemu super cestitam svima natjecateljima sto su nam priustili ovakav spektakal! ;)
 
Član
Bilo je super, bas smo otisli u dobrom raspolozenju, malo smo se umorili al podigli smo malo rez 144,8
cestitke svima.:cool:
 
Prejako bilo svakakvih auta je bilo svega se moglo nagledati , samo me dole nerviralo ovi cuneri za styling sto srede auto u OBI-u i uzmu neke pehare pored auta u koje je ulozeno puno vise para , truda , i prije svega kvaliteta al djaba kod nas ce to uvijek ostati mana jer nemamo adekvatne sudije , za Hotu RESPECT svaka cast covjek vozi 11.6 bez slikova i naravno svaka cast Kadetu za ostvareno vrijeme ide ko iz pracke ispucan , jos pored toga bilo je dobrih vremena NEDELJA je bila VRH , vidimo se u OSJEKU!! :123::123::123:
 
Član
Extra je bila organizacija...

Veoma uhodano i dobro se radilo kroz oba dana i nije bilo nikakvih znacajnih propusta.

Svaka cast organizatorima...

Bimotu se nije dalo nikako ali zato je 4.2 kadett imao vrijeme auta 11.0 protiv hote tako da sam ja zadovoljan opet :)

Veoma mi je zao sto se bimoto pokvario posto bi vrijeme bilo strasno :icon_eek: jer je i ovako da otkinutim ventilom vozio nisikih 11 sec a od pola staze nije koristio nitro i jedan motor nije radio,ali sta je tu je,bice bolje...

Nije bilo sudjeno bimotu nikako :icon_sad:
 
Član
ma ja prezadovoljan;) jest da sam popusio foru zbog kloca "voditelja" kad je najavio FINALNU voznju izmedju mene i gII jer smo samo mi ostali u klasi 17" neiskustvom izgubio prvo mjesto iako sam i u toj trci pobjedio :icon_sad: e sta se desilo, posto mi nista niko nije rekao a i nisam cuo nikog od raje jer mi prozor bio zatvoren, cuo sam"voditelja" kako najavljuje finale, koliko sam upoznat u finalnoj voznji smijes probiti klasu za 0,500 sec ali izgleda da to u nasem slucaju se nije smjelo, mada i u tom finalu me dijelilo 0,006sec od prvog mjesta jer sam samo za toliko probio (16.994 vrijeme) :icon_sad: peh al sta ces.. al najvise zasto sam zadovoljan je postavljanje novog personal best vremena 16.1.. vrijeme ibize :cool:

sve u svemu jedan od najboljih SR na kojim sam bio ;)
 
Administrator
SM chip tuning je napisao(la):
Extra je bila organizacija...

Veoma uhodano i dobro se radilo kroz oba dana i nije bilo nikakvih znacajnih propusta.

Svaka cast organizatorima...

Bimotu se nije dalo nikako ali zato je 4.2 kadett imao vrijeme auta 11.0 protiv hote tako da sam ja zadovoljan opet :)

Veoma mi je zao sto se bimoto pokvario posto bi vrijeme bilo strasno :icon_eek: jer je i ovako da otkinutim ventilom vozio nisikih 11 sec a od pola staze nije koristio nitro i jedan motor nije radio,ali sta je tu je,bice bolje...

Nije bilo sudjeno bimotu nikako :icon_sad:

odlican SR mozda i najbolji do sada
Cestitke Peki i Galetu :123:
Cestitke SM na sarafanju motora i zamjeni ventila u subotu na stazi ;)
Cestitke i svim ostalim ucesnicima, odlicnih auta je bilo honda, bijeli BMW, audi S1, s paketi narandjasto-crni, zeleni porse (opravdao price iako mu mnogi nisu vjerovali), Dinin mercedes, ekipa iz BG
sve u svemu odlicno
 
Član
bilo je ludo i nezaboravno :)

2eg4ivm.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top