Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
iako je prvenstvo otkazano u smislu bodovanja pojedinaca i timova, utrka koja je najavljena kao zavrsna u organizaciji AK Hercegovina ce se odrzati..

Definitivan datum održavanja utrka u Mostaru je 26. i 27.9.2009.

dakle, subota i nedjelja na mostarskoj pisti...

datum je malo pomjeren unaprijed, ali mislim da vecini odgovara, a dobro ce doci i dodatna sedmica pauze izmedju mostara i osijeka ...

prvu ovogodisnju trku su momci iz ak hercegovina odlicno organizovali, pa imamo jos vise razloga da se radujemo i ovoj trci..

kao sto se sjecate vjerovatno, najavljene su bile i dodatne bonus nagrade za superbrza auta, pa cemo na mostarskoj pisti vjerovatno gledati i borbu za obaranje rekorda..

sve najave vezane za manifestaciju cemo pratiti i objavljivati, a online prijave i listu prijavljenih moguce je pratiti na http://www.402.ba !

odbrojavanje je pocelo ...
:123:
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

silverstar je napisao(la):
kao sto se sjecate vjerovatno, najavljene su bile i dodatne bonus nagrade za superbrza auta, pa cemo na mostarskoj pisti vjerovatno gledati i borbu za obaranje rekorda..

hmmm nagrade za super brza auta koje je nemoguce osvojiti jer moras oba dana odvesti isto vrijeme i jos neke tamo zavrzlame koje sam zaboravio ali uglavnom neki su uslovi koje niko nece moci ispuniti...

Super je sto AK Hercegovina jedina ove godine radi kako treba i svaka cast momcima koji jedini nisu otkazali trke.

Bice to dobra trka i vjerujem da ce biti i brzih auta.
 
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

srdjane,
koliko sam ja skontao, ukoliko u subotu odvozite npr. 10.8xx i time budete najbrzi na stazi, i u nedjelju odvozite 10.9xx i opet time budete najbrzi na stazi, to prakticno znaci da ste 2 dana vozili u 10 klasi, i bili najbrzi u oba dana, sto samo po sebi znaci da imate pravo na nagradu...
uz to ide jos i nagrada iz osnovnog nagradnog fonda od uplata...

ovakva kalkulacija po meni nije uopste nemoguca...

ako sam ja sta pograsno shvatio, valjda ce neko ispred organizacije pojasniti..

pozz
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

pa moguce je da ja nisam nesto dobro skontao,meni se cinilo nesto nemoguce kad sam citao pravilnik ali neka objasni neko ispred organizacije koji su uslovi za super nagrade za najbrze vrijeme i super nagrade sa najbrze klase.
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

SM chip tuning je napisao(la):
pa moguce je da ja nisam nesto dobro skontao,meni se cinilo nesto nemoguce kad sam citao pravilnik ali neka objasni neko ispred organizacije koji su uslovi za super nagrade za najbrze vrijeme i super nagrade sa najbrze klase.
Ništa u vezi extra nagrada nije komplicirano. Vrlo je jednostavno: tko bude najbrži u klasi 10 ili klasi 9 u dva dana eventa dobiva nagradu (koja je već definirana ranije)!
Nema nikaikvog spominjanja da se treba voziti u oba dana u istoj klasi ili nešto slično. Samo što recimo vrijeme od 10.900 u subotu ne garantira da netko drugi u nedjelju sa vremenom od 10.899 neće odnijeti nagradu. Bit je da oba dana vozite i pazite da vam netko ne uzme nagradu drugi dan (mada teško ali teoretski moguće).
Trka je 26./27.9. - znači do trke je još 40 dana, a kako nitko nije najavio svoj dolazak, to nitko ne ostvaruje pravo na povećanje nagrade od 50% u slučaju da odveze klasu 9 ili 10 na utrci (ponavljami i podvlačim: kvalifikacije se ne računaju u ta vremena).
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

cek cek,znaci nagrade se daju i u subotu i u nedelju ako se u toku trke odveze 10 ili 9 sec,ako sam dobro razumio subota je dan za sebe i nema nikakve veze sa nedeljom a oba dana je moguce uzeti po jednu nagradu?

Sta sad to znaci 50 % je manja nagrada zato sto niko nije prijavljen,nekontam sad to oko prijava,kakve sad to ima veze sa nagradom ?
 

IGY

Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

budem jedan dan, sad koji tacno ne znam, nedelja vjerovatno :cool:
 

Zex

Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

Evo da ja bar ovako prijavim nas AK Crankshaft,ponovo dolazimo oba dana i moze nas doci samo vise nego prosli put :cool:

Vidimo se na stazi ;)
 
Član
RE: Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II

ako niste skuzili fora je bila ko najavi svoj dolazak 40 dana prije utrke tj. ko najavi da ce doci i odvoziti klasu 9 ili 10 i osvoji je fond dodatne nagrade se uvecava za 50 % a kako je guru reko da nije do sada niko odradio tu vrstu prijave dakle nema dodatnih 50%nagrade vec ostaje samo taj osnovni iznos za pobjednika najbrze klase
i neznam sta nije jasno ako odvozis u subotu najbrze vrijeme u klasi 9 ili 10 dobijes nagradu za osvajanje te klase za subotu i ako ponovis to u nedjelju dobijes tu nagradu za nedjelju i ukupnu nagradu za najbrzeg dakle moras oba dana biti pobjednik u klasi 9 ili 10 tj oba dana biti prvi u najbrzoj klasi da bi osvojio dodatnu nagradu
evo pojasnjenje od mene nek me guru ispravi ako sam pogrijesio nedje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top