Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bmwscaner je napisao(la):
ADO MOSTAR je napisao(la):
sUx je napisao(la):
Nata je napisao(la):
jel ima kakav party na kraju u subotu ? :icon_rolleyes:

ima party - subota navece :smajli44:

Imas party Moto Klub BIGESTE rade party u subotu navečer u Ljubuškom

clanovi motokluba bigeste ce svi doci na pistu u toku dana bio sam sa Bajom neki dan i reko je da ce doci ekipa pojest i popit ako nista drugo :)
Za ovaj party sam slučajno čuo pa zato pokusat cemo se organizovat sa nekim iz MK Bigeste i da idemo gore kod njih malo
 
Član
HFintegrale je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
da Hota loversi i ostali odu iz mog grada pognute glave :lol:

Ah da tebe loversu tebe odmah da upozorim budeš li pravio sranje kao prošli put mogao bi otići s nogama naprijed i s piste i iz svog grada jesi razumio :icon_mad:?

kolko se ja sjecam nije bilo nikakvog sranja, smo sto ste vi napuhali i zakomplicirali pricu... sto se mene tice nece bit, ne brini... ne znam ni hocu li doci na pistu ovaj put...

Koliko se ja sjećam ti si s motorom prešao preko noge momku koji je prodavao karte, što se nas tiče ti si upozoren, idućeg upozorenja neće biti :icon_evil:

muha je napisao(la):
Gorane , jel ti to napokon proradio internet ?

:123::123:

Jest prijatelju ;) znam da si sve dogovorio bio sam ja u toku, oprosti što ti se nisam javio!

To Ado: Nema potrebe da bilo tko ide igdje na party van piste, angažirali smo DJ-a koji će cijelu noć puštati ziku za svu ekipu koja bude dole, šank će raditi tako da bilo kakvo hodanje nije potrebno ;)

Btw kod mene ti je PRESS iskaznica ja ću biti sutra na pisti cijeli dan poslije 14 h pa naleti kad stigneš.

Mi ćemo postavljati ogradu pa ako netko nema pametnijeg posla ;)...
 
Član
joooojj.... sto je veliko to prepucavanje izmedju hote i repe...

majkemi evo ja molim sviju vas ovdje da mi snime tu trku ...nek ovdje postave link da svi mozemo pogledat...

.--------------------------------

a za ovo kladjenje nije nista drugo nego kurcenje brate,ko djeca moj auto je brzi od tvog i obrnuto...


.....................
 
Član
hocel biti ono da se moze gledat preko neta...

kako niste organizovali kakvu televiziju da snima to sve
 
Član
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz
 

IGY

Član
Nata je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Nato spavamo svi u autima, ako dodze do spavanja uopste, kad vi stizete ?

nemam pojma još ništa. Sutra krećemo e sad dal direktno za Mostar ili prvo do Sarajeva pa dalje s vama ili u subotu iz Sarajeva za Mostar ja nemam pojma.
Ja za svaki slučaj nosim šator i vreće .... ipak je mal komotnije nego u autu :D

danas me Mile zvao rece da cete sutra oko 2 stici u Sa, a ja sam na poslu do 10 navece ugl vidimo se i idemo skupa u Mostar?



Nata je napisao(la):
jel ima kakav party na kraju u subotu ? :icon_rolleyes:

i da ima party navece na pisti stoga bice ludilo :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top