Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da napisem i ovdje ... zeni mi je zakazan carski rez za nedelju ujutro, pa nikako ne mogu doci ...

Zao mi, al jbg, prece je prece ...

Svima sretno!!! :123::123::123:
 
Član
stvarno ljudi ...sto ste vi toliko navalili na repu...

vazda oko njega neka zaj*avanja i to .... covjek kad god dodje uzme pehar...

sto se uvijek digne toliko frke oko covjeka...mozel mi ko reci,al ozbiljno pitam
 
Legend
mtopic je napisao(la):
Evo da napisem i ovdje ... zeni mi je zakazan carski rez za nedelju ujutro, pa nikako ne mogu doci ...

Zao mi, al jbg, prece je prece ...

Svima sretno!!! :123::123::123:

nek je sa srecom druze i da bude mali racer:icon_biggrin:
 
Član
badboy je napisao(la):
stvarno ljudi ...sto ste vi toliko navalili na repu...

vazda oko njega neka zaj*avanja i to .... covjek kad god dodje uzme pehar...

sto se uvijek digne toliko frke oko covjeka...mozel mi ko reci,al ozbiljno pitam

ma ljudi ga pocnu provocirati a njega to raspizdi pa pocne uzvracat jos gorom mjerom,zar nekontate sve sto je napisao bili su samo odgovori na provokacije a neko ko nije u toku konta vid debila.Samo steta je sto ne vrsi update na svoju garazu moze se nesto i nauciti, pa ako je on pokidao mjenjac zbog neke greske barem da neko drugi vidi pa da nenapravi istu gresku.ovo sto navodim su bezveze poredjenja samo da bi se pojasnilo o cemu pricam a njemu savjetujem da nastavi pisati u garaz ne obaziruci se na neke sta pisu......
 
Posao nas novinara je da izvještavamo vas cijenjenu ubliku o svi događajima i sviom pripremama za jedan događaj pa tako ja vas ovdje obaviještavam o svemu
a to o Repi ja vam kazež jer znam sta se desava i vas dvojica nemojte mislit da ste bolji sa repom nego ja ako mu idete niz dlakau Repo se kao prvo neljuti sto se sve zna oko njegovog auta pa zato vas dvojica na crtu i to je to
 
Član
mtopic je napisao(la):
Evo da napisem i ovdje ... zeni mi je zakazan carski rez za nedelju ujutro, pa nikako ne mogu doci ...

Zao mi, al jbg, prece je prece ...

Svima sretno!!! :123::123::123:

Neka je sa srecom i da sve prodje kako treba ;)
 
Član
Slusaj brate nemam ja sta ic nekom uz dlaku i niz dlaku ,samo kazem da je repo cudan profil covjeka i to nekom lezi a nekom ne i moj boze sta je tu je.Samo kazem da on nepise nista u svojoj garazi vec duze vrjeme i to komentarisem da je steta jer se moze nesto i nauciti.Pa nije neka mudrost barem nama koji se time bavimo sloziti auto samo su nekom finansije veci problem a nekome manji.A isto ko sto se on moze pohvaliti svojim autom,mogu i ja svojim al eto novinaru nebi htjeo da duzim al ako te zanima moj projekat javi se pa da te malo upoznam sa svime sta se sprema ;)
 
sreto je napisao(la):
Slusaj brate nemam ja sta ic nekom uz dlaku i niz dlaku ,samo kazem da je repo cudan profil covjeka i to nekom lezi a nekom ne i moj boze sta je tu je.Samo kazem da on nepise nista u svojoj garazi vec duze vrjeme i to komentarisem da je steta jer se moze nesto i nauciti.Pa nije neka mudrost barem nama koji se time bavimo sloziti auto samo su nekom finansije veci problem a nekome manji.A isto ko sto se on moze pohvaliti svojim autom,mogu i ja svojim al eto novinaru nebi htjeo da duzim al ako te zanima moj projekat javi se pa da te malo upoznam sa svime sta se sprema ;)

Vidit cemo na pisti tvoj projekat i da se upoznam sa njim
i ako budes imao materijala za jednog članka u nekim novinama ja ću ti uradit
a Repo ma svak o svom brašnu nemojte da ovo bude mjesto svađe i prepiranja neg mjesto dogovora i nadmetanja u aktivnostima na autu
 
Član
To si upravu nego zasmetao me tvoj odgovor kako nekom idem niz dlaku a to nije istina nego samo iznosim moje misljenje,a moje auto bi trebalo biti do osijeka gotovo al o tom po tom.....
 
Član
sreto je napisao(la):
To si upravu nego zasmetao me tvoj odgovor kako nekom idem niz dlaku a to nije istina nego samo iznosim moje misljenje,a moje auto bi trebalo biti do osijeka gotovo al o tom po tom.....

U Mostaru naše glavno auto je roštilj :p Bez brige... ima da uživamo gledajući hrpu opela kako praše pistom hehe

Novinaru bujrum za naš roštilj da da damo par izjava ispred Opel Teama BiH :)
 
Član
A ko je taj Repo :lol:? O čemu vi ljudi raspravljate... :icon_rolleyes:

Kako je vama dobro samo dođete sve spremno ;) kad ću ja jednom doći, samo se opustiti i ne misliti ni o čemu :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top