Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Little Dragon je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz

Hota mu nije nista osobno rekao, ali su ljudi pricali na sve strane da je Hota jaci od njega i tupili ga samo tako sa tom pricom, pa u skladu sa zdravim natjecateljskim porivom Repo je rekao da ce ga prepilati na pisti kad god hoce...Hota je to prihvatio objerucke, jer po mom skromnom saznanju cini se da slaze novi mjenjac i da je izjavio Hota osobno da ako popusi trku od Repe da nece voziti vise niti brdo niti bilo koji race...ne znam kako Hotino cudo ide, ali sto se tice Rrepine kucke, ide ko sam vrag u pakao, ja sam se ukakio kad me ispalio od prve do trece na obicnim 215 gumama, koje doslovno mrcvari...po mojoj prici vec ste mozda skontali da je moj apsolutni favorit Repo...a da se kanimo price "moj k* je duzi" ima pista pa nek bude sta treba biti, samo nek bude fer ;)

Posteno samo da on to hoce tako prihvatiti , a vecina ljudi misle sto je Hota napravio vrijeme 11.XX prije godinu ili 2 da je sjedio skrsteni ruku i gledo ligu prvaka mozda , e to ste se malo zaj*li :cool::cool:

Razumijem ja to druze, a sto se tice Repe, mislim da komotno mogu reci ako i bude to ( mada ne vjerujem ), da ce prihvatiti ko covjek...al jedno ej sigurno, nece jeftino prodat kozu AKO bude donji... ;) ... ludak je ono svoje vrste, znam ga :icon_biggrin:
 
tibor987 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz

Hota mu nije nista osobno rekao, ali su ljudi pricali na sve strane da je Hota jaci od njega i tupili ga samo tako sa tom pricom, pa u skladu sa zdravim natjecateljskim porivom Repo je rekao da ce ga prepilati na pisti kad god hoce...Hota je to prihvatio objerucke, jer po mom skromnom saznanju cini se da slaze novi mjenjac i da je izjavio Hota osobno da ako popusi trku od Repe da nece voziti vise niti brdo niti bilo koji race...ne znam kako Hotino cudo ide, ali sto se tice Rrepine kucke, ide ko sam vrag u pakao, ja sam se ukakio kad me ispalio od prve do trece na obicnim 215 gumama, koje doslovno mrcvari...po mojoj prici vec ste mozda skontali da je moj apsolutni favorit Repo...a da se kanimo price "moj k* je duzi" ima pista pa nek bude sta treba biti, samo nek bude fer ;)

Posteno samo da on to hoce tako prihvatiti , a vecina ljudi misle sto je Hota napravio vrijeme 11.XX prije godinu ili 2 da je sjedio skrsteni ruku i gledo ligu prvaka mozda , e to ste se malo zaj*li :cool::cool:

Razumijem ja to druze, a sto se tice Repe, mislim da komotno mogu reci ako i bude to ( mada ne vjerujem ), da ce prihvatiti ko covjek...al jedno ej sigurno, nece jeftino prodat kozu AKO bude donji... ;) ... ludak je ono svoje vrste, znam ga :icon_biggrin:

Sve ja to cjenim al 100000000 puta bi bilo bolje da je samo sutio i odvozio ko i sav normalan svjet pa i da izgubi tada nije bitno al ovako vec to nije to , al et uglavnom vidimo se svi dole da se provedemo i druzimo , a za sve ostale arogantne momke ponjet cu ja jednu tendu da se odvoje i nek igraju tutamute :cool::cool::cool:
 
Član
tibor pusti to sto ljudi pricaju .Suad nikada nije rekao nizakog nista dok ga nisu poceli prozivati ,a onda je i na tv-u i na radiu rekao sta je imao da kaze..

a za ovaj mjenjac da znas sto neznas svasta bi bilo :D
 
Član
serialgf je napisao(la):
tibor pusti to sto ljudi pricaju .Suad nikada nije rekao nizakog nista dok ga nisu poceli prozivati ,a onda je i na tv-u i na radiu rekao sta je imao da kaze..

a za ovaj mjenjac da znas sto neznas svasta bi bilo :D

O kakvom ti mjenjaču pričaš, jeli misliš što i ja :D
 
Početnik
sreto je napisao(la):
Ja sam samo naveo bezveze primjer sto sam i napisao u svom postu znaci ne vezano za tvoj mjenjac nego cisto kao neki primjer mogao sam napisati lamela ,poluosovina itd al eto nisam j*i ga nego de ti nama redovno update garaze da se vidi sta si radio kako i gdje jer nama nekolicini nema majstora tako blizu da zavrsimo neke poslove pa tako moram prevalit 200 km da bi balansirao j*eni kardan i mjesec dana pitati sve redom dok ne dobijem neki info. ;)



za garazu cu razmisliti. ima razloga zasto bi mogao pisati, ima zasto nebi trebao.

063 316 281 je moj broj, ako te nesto zanima ili mogu pomoci, zovni slobodno, ja nisam nikome odbio pomoci, tko je OK, naravno..

serialgf je napisao(la):
citava prasina se digla zbog izjave repe da ce biti brzi od Hote i da ce "ubiti naseg idola"

Dakle nicim izazvano je uzeo suada usta mada mu covjek nije nista uradio.

Ja licno u nedjelju dolazim i nosim 1000km da stavim na Suada i citav dan cu da hodam ispred tebe i oko tebe da vidim sta ces uraditi po tom pitanju..

pozz



uzivaj i dalje u toj prasini.

nije nicim Hota izazvao. drugi neki su izazvali. ja se NIKOME pravdat necu ni oko cega, k* me boli. nisam vam ja od onih popuzana sto se pokusavaju prikazat fini itd pa glume fore o dobroti. ja sam reko da cu uraditi sve (nisam odustao ni ovih dana koji su bili crni dani) da budem najbolji i da vas idol izugubi, i vi sanjim. vas problem sto se bojite da cu ja pobjediti. ja se ne bojim izazvati, sloziti svoje auto, i potrkat se.


a vi se kladite sakim ocete, mene lova ne zanima, samo pobjeda. to je bjedni pokusaj provokacije preko interneta, sva moja ekipa se smije i nista vise.

j*o te bog glavonja ce donjet 1000 maraka, to bi mene kao sad trebalo impresionirat, hahahaha. kao trebao bi ostati bez daha? :D:D:D:D:D:D

to gdje ce ko hodat i sta ce raditi nije moj problem, apsolutno me ne zanima.
ali ako je ovo napisano znacilo da ces provocirati dole, samo izvoli, pa cemo vidjeti na cem ce zavrsiti, dok sam ziv nece se niko zaj*avat samnom

sada nek svi javno procitaju i razmisle, nisu li ovakve gore izjave ovih pametnjakovica produkt nevjere u mogucnost svojih idola, pokusaj destabilizacije protivnickih vozaca, pokusaj na svaki moguci nacin da se dobije sta hoce. j*ena sramota

nema problema mudonje, tko hoce sranja, hoce ih svojom voljom, ja kad se budem ikoga bojao promjenit cu ime i prezime. sve sto mogu javno reci je da ja nisam prvi poceo, vec mene napadaju, unaprijed prozivaju, zna se i zasto (kad se malo dublje pogleda u sustinu i istinu)

ja sam reko da oni koji su srali na mene preko interneta da mi se ni POD RAZNO ne obracaju, i ostajem pri tome

ROMAN JURIŠIĆ

antrax je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
tibor pusti to sto ljudi pricaju .Suad nikada nije rekao nizakog nista dok ga nisu poceli prozivati ,a onda je i na tv-u i na radiu rekao sta je imao da kaze..

a za ovaj mjenjac da znas sto neznas svasta bi bilo :D

O kakvom ti mjenjaču pričaš, jeli misliš što i ja :D



drago mi je da ste poceli misliti. idite brojite Hotine zubcanike :cool:

Little Dragon je napisao(la):
Sve ja to cjenim al 100000000 puta bi bilo bolje da je samo sutio i odvozio ko i sav normalan svjet pa i da izgubi tada nije bitno al ovako vec to nije to , al et uglavnom vidimo se svi dole da se provedemo i druzimo , a za sve ostale arogantne momke ponjet cu ja jednu tendu da se odvoje i nek igraju tutamute :cool::cool::cool:



moj problem kako radim, nece mi nitko govoriti sta cu raditi i pricati


a za ovo podebljano gore, dovoljno da kazem da nisam popuzan i da ne govorim ono sta drugi bi volili cuti, da bi sve dobilo divnu i krasnu sliku, a iza te divne i krasne slike samo brdo zlobe, dusmanluka, ljubomore, i cega vec.
nisam spao na to da glumim, govorim ono sto mislim i u sto vjerujem

zbogom

izvadio sam motor i mjenjac i odvojio ih, i problem je RIJESEN veceras !!!

sutra pakujem sve nazad, sanse uvelike rastu da nastupim

rekoh vec, Honey nikad ne odustaje ;)










 
bogami tebi je neko isprao mozak ja ne znam u kojem si ti to svjetu buraz , i ne nazivaj mog prijatelja glavonjom jer ni tebe ovde niko ne vrijedza , ebe se meni za tebe i tvoje auto nit ti zavidim sekunde na njemu , ti si poceo s tim da ces "UBITI NASEG IDOLA" i da cemo svi otici pognute glave sa piste zato pazi malo sta pricas i razmisli 2 put prije nego napises jer ocigledno ti ne svatas sta smo mi tjeli s tim parama postici , nit se lozim na tebe nit te imam zelju upoznati idemo svi dole da vidimo trku jednu mozda od najboljih ako ne i najbolju u ovog godini i da navijamo za nase IDOLA Hotu a tebi sretno na crti i pokusaj da sta ne razvalis ovaj put :123::123::123::123::123:
 
Član
aBd da dodje ta subota i nedelja nebil se vidilo vishe cija majka crnu vunu prede...ubise se ljudi tipkajuci a niko nista konstruktivno da napise...sve same gluposti i provokacije...

Romane druze Boga na takav nacin nije lijepo spominjati a i stvarno nepotrebno pa bi te zamolio da korigujes to u svom postu il neko od admina ako neces ti...krajnje ruzno i neukusno...
 
Član
HONEY je napisao(la):
antrax je napisao(la):
serialgf je napisao(la):
tibor pusti to sto ljudi pricaju .Suad nikada nije rekao nizakog nista dok ga nisu poceli prozivati ,a onda je i na tv-u i na radiu rekao sta je imao da kaze..

a za ovaj mjenjac da znas sto neznas svasta bi bilo :D

O kakvom ti mjenjaču pričaš, jeli misliš što i ja :D



drago mi je da ste poceli misliti. idite brojite Hotine zubcanike

Romane živ bio... ne pričamo o Hotinom mjenjaču... o tvom pričamo koji se nije sasuo kao što si gore rekao... :) Ne valjaj šuplju raji, znaju ovi momci dobro gdje curi... nadam se da si popravio :)

I da, da ne misli neko da navijam za Hotu... jasno kažem svima ovdje neka OPEL pobijedi, pa makar to bio neko i van naše države, nemora Basta... ali on je brz dosta i iz naše je države, pa moj glas ide njemu.

I da, slučajno sam pročitao... pa da samo vide šta si napisao kad ti je mrsko ponovo napisat... citiram tebe i zaljubljenike u tebe ili tvoje auto... naravno idem redom, prije ovih postova nije niko pisao, vi ste poceli pisat i vi ste zavrsili sa pisanjem... pa krenimo redom... :

narvno da cu doci kkkiiinnnggg i honey pobijedzuju sviju.
kkkiiinnnggg

konacno HONEY vs. HOTA
tex_willer

hahahhahah pa nebi se svugje hvalalili da auto nismo sastavili da valja..heh ato cemo i dokazati dolazi basta1000% hota narvno i mozda vrzop iz hrvacke ijako on jos auto nije zavrsio.,, to su anj jacii trkaci trke ..a hota ce biti pobijedzen sam ostaje basta i golf..
kkkiiinnnggg

Poslije kad je raja malo pisala da će doći i Hota na utrku u nedjelju... slijedilo je slijedeće, naravno poslije samo najave Hote, nikakvog pisanja da će Hota biti brz i sl... samo su momci najavili dolazak Hote...

BokiStradale slusaj majmune glupii. pa sto nedodze u sub ako je auto spremio...a ti misdlis poznajes auta slikas se po sajmima kraj nih....anemora se on mene bojati ali oces ti..
kkkiiinnnggg

kkkiiinnnggg ko tebi sta govori? Jesi i jednu trku odvezao? Ja sam jos 2005 vozio street race, imam i pehare koji svjedoce o tome. Kad je jos trke vozio i Nidal, od kojeg je tvoj idol kupio tu masinu. Ja sam do sada provozao debelo preko 100 auta, mnoge od tih ti mozes gledati samo na internetu...
BokiStradale

ahha ma k* me boli ko si sta sii ti si moj k*c et sta si ti..jeli ti meni govoris u gore r=texu dali se mene boi ne sto bih nisma jah ba jakk ..jbg a ukucaj malo po you tube o meni pa vidi ocesli doci na drku u mostar....
kkkiiinnnggg

kkkiiinnnggg: smiri strasti... Boki ce doci u Mostar na pistu i nema sta o tebi kucat na youtube... nemoj da prijetis bezze momku. ako te bas interesuje, ja cu ga dovest do tebe na pisti da ga upoznas.

Ne dizite tenzije nikakve, dosao Hota ne dosao... sta me briga... eto mislite da je Repo brzi od Hote, pa neka je... svaka cast za takvo misljenje, na semaforu ce se vidjet vremena...

Samo vam kazem da ce vam guzove naprat OPEL i jednom i drugom :) a sem jednog opela, tu bi ovaj put trebalo biti jos 3-4 opela koja su jaka u konkurenciji Hote, Repe i ostalih... dok se ne vide rezultati niko nista netreba da tvrdi ;)

antraxmaniac



i Tu je bio kraj, poslije ovog mog zadnjeg posta sam počeo dobivat prijetnje privatno, šta sam napisao toliko strašno da bi meni neko prijetio privatno i psovao familiju... ? Repo znam da nije ovo tvoje maslo, ali nije ovo fino od tvog kolege koji je napravio nešto ovakvo, jer mene momak uopšte ne poznaje, a ja njega lično poznajem... i naravno da on zna iz pravog života ko stoji iza ovog nicka antrax, ili antraxmaniac nebi mu palo na pamet da napiše što je napisao... Da mu ne poznajem brata Anesa (fin i normalan momak) uživo poduzeo bih neke mjere, ali ovako neka prođe sada u sportskom duhu i najvijanju.

kkkiiinnnggg je Romanov prijatelj...
BokiaStradale svima dobro poznat momak...
tex_willer je Roman...
antraxmaniac sam ja na tom drugom portalu odakle sam kopirao.

pozdrav.
 
Član
A djecka jest nabrijan to su prikaze..mozda bi se trebao ucit pravopisu a ne nekim glupim nepotrebnim prijetnjama...da nije smjesno vjerovatno bi bilo zalosno...zar je ovako nesto stvarno potrebno na manifestacijama ovakvog karaktera?
 
Član
ooo boze me se sacuvaj oko cega se raja svadja samo laganica ebem ga evo ja se nadam da cu biti malo brzi od 18 sekundi ako bude i stotinka preko toga ja sam zadovoljan :) i ko god bude na pisti a da mi se nejavi govno mu :)

063 517 981 dostupan vascili dan :) od 9 ujutro sam na pisti samo glava me boli moram se odrec uobicajene kolicine pive i pelinkovca petkom da sutra ne napusem neki promila sta ja znam :)
 
svakakvih stvari se nacitah ovdje ;)

buduci da sad odoh na posao, a nakon toga kupimo stvari i krecemo oko 5 za mostar, koristim priliku da jos jednom svima koji dolaze pozelim sretan put !! (vozite oprezno, ne dozvolite da vam trenutak nepaznje pokvari vikend koji dugo cekamo - bilo je i takvih situacija prije... )

ne zelim biti dosadan i ponavljati po 100 puta da se treba ostaviti tipkanja i na stazi svoje pokazati, pa zato no comment ;)

nadam se da ce svi koji su imali problema i ubrzano rade na autima zadnjih par dana (repo nije jedini...) zavrsiti sve to, i da se svi zajedno opusteno druzimo u mostaru, jer ova trka obecava da ce bas biti praznik, i po autima, i po vremenskoj prognozi itd, itd i to sve treba da nas raduje...

sretno i momcima iz AK Hercegovina koji su iskoristili blagodat mostarske piste i ulozili napore da organiziraju i ovu trku, u situaciji gdje se skoro sve otkazuje...
nadam se da ce i njima ici sve po planu !!

sto se nas tice, oprema je spremna, auta su spremna (izuzev mladenovog 101-a - jbg, nije stigao zavrsiti...) i radujemo se fenomenalnom vikendu u mostaru..

pozz svima i sretno jos jednom
 
Član
Ljudi moji šta vam je!!!
Dođite na Pistu uživajte u vožnjama trkača i pijuckajte pivu. ostavite vozačima da spremaju svoja auta i da pokažu šta su uradili da budu brži. Nema potrebe za dizanjem tenzija. Svi smo mi zaljubljenici u automobilizam. huligane ne trebamo - mogu ići na nogometne utakmice tamo se prazniti.
Zato dobro došli i uživajte u utrkama u Mostaru. Mi vas očekujemo u dobrom raspoloženju.
Nema više pisanije od nas - treba raditi na pisti i pripremiti sve za utrku.:cool:
 
Član
Pista večeras nije zatvorena. Ljudi koje dolaze večeras mogu se parkirati negdje do naših vozila i ograde koja će biti postavljena na pisti. Znači na stazu se neće moći ući ali do parka vozača će se moći doći, s tim da u subotu ujutro vozila koja budu u parku vozača a natjecat će se morat će izaći iz parka vozača i otići na tehnički pregled i prijavu vozača. Ako dolazite sa više vozila u pratnji molimo da ta vozila parkirate ne livadi tako da ne smetate dolasku natjecatelja i parkiranju u park vozača.
 
Početnik
i vuce ta prica korjene jos od prije i prije i prije. al pravdat se necu nikome.
po nasem vidjenju mi smo bili zrtve svakakvih prica i nepravdi jos odavno, oko toga svega.

jeli molim te, meni ljudi mogu na sve strane govoriti da ce me Hota sravnit, ostavit pola staze (i to kad izvadi 2 svjecice iz motora :D ), a ja nakon sto sam zavrsio auto (a pravio sam ga sa idejom da takve utrke ne gubim), bi kao trebao slusati te price i sutati? i da pustim da me blati tek tako tko god hoce kad hoce. e pa nece bogami.
ja kad kazem da cu naprati nekoga, meni imaju pravo da prijete i vrse pritisak? ko onaj sto pise da ce hodati oko mene citav dan i ispred mene, sta je to nego prijetnja i provokacija.

nece niko meni solit pamet i govorit sta cu pricat i kako se ponasat !!!

jasno je da neki PRISTRANO brane svoje, e pa isto tako cemo i mi svoje !!
kome smeta nega ga popusi fino !!!

posto nemam vremena za ova sranja, idem u garazu odmah si raditi auto, i posto rasprave mogu vjecno trajati, i posto ce uvjek navirati novi likovi koji ce svirati svoju pjesmu po tastaturi, ja fino necu ni ulazit do daljnjeg tu vise, j*e me se.

ja da se spustam na ovakve rasprave, vala necu

ko misli da je brzi od mene nek me izvoli pobjedit.
ko ima osobno nesto protiv mene, zna tko sam dole, pa nek izvoli.



byeee

a to za mjenjac ne bacam ja nikakve suplje, vec se raja igra gluhog telefona, pa i pojma nemma sta tko misli da se desava meni oko mjenjaca.
nitko nije se javio i pitao "sta se desava, u cem je problem? "


sad odoh zavrsiti auto, nadam se da cemo uspjeti izvesti golfa i donjeti poraz onima koji su protiv mene, pa da malo slusamo opravdanja poslje trke... hahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top