Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Odlicne trke ... prije svega svaka cast organizatorima.. sve su bolji i bolji ;)
mrva cestitam druze kao i svim drugim pobjednicima i takmicarima.
sve je bilo idealno.. zao mi je sto drugi dan nisam mogao doci da gledam hotinu zvjerku.
steta sto nije imao odgovarajuce gume i siguran sam da bi bio puno brzi.. jer ona zvjer krije jos mnogo
novih iznenadenja...
cinjenica je da je covjek dosao cisto da izmjeri vrijeme:))) nije se trudio da spremi auto za drag jer covjek
fura brdo..
ima li jos nekih klipova:= :lol:
 

Eko

Član
Dobar SR , dosta brzih auta, nadao sam se da ce biti jos auta ali dobro je, napokon nesta fino od Street Race-a ove sezone.

Zao mi sto nisam vidio BiMota u nedelju, veselio sam se njegovom ispaljivanju, ali zato mi je Hota priustio to zadovoljstvo, neka prica ko sta hoce, Lancia leti, na "obicnim" gumama i "samo" turbo vozio 11.6, naravno i Kadet leti stim da ima i Nitra , stim da sam vise fasciniran Lanciom.
Jos bih pohvalio Pliskinog Golfa 2 Turbo, koliko sam vidio/cuo vozio je 13.0 s ne tako dobrom lamelom.

Sto se tice organization, meni se cinilo sve ok, 5-ica.

Sve u svemu meni bilo super vikend, kao i svaki street race.

Pokajao sam se sto se nisam i ja prijavio.
btw u povratku sam imao priliku se "ganjati" Porshe-om zelenim hahah, "malo" me brzi jbg hheh, nadam se da nije popusio kaznu u Jablanici, peglali su ga murjaci malo :p

LP
 
Član
http://img204.imageshack.us/gal.php?g=sdc10214u.jpg

Eto i od mene 58 slika, nisam ja imao vremena stalno slikat... nisam stonoga, nemogu sve odjednom u rukama držat... :D

P.S. Mjesec na watermarku ostao od prošlog watermarka... nisam upratio kad sam editovao, tako da nebih sve ponovo, stvarno mi mrsko :)

pozzz.
 

IGY

Član
sto se tice slika ako nekome treba odredzena slika u vecoj rezoluciji nek posalje na pm koja ga interesuje i dobice

hvala na komplimentima za slikice :D
 
Član
Evo snimak finala, Lancia vs. Kadett - jaran snimao sa LG friziderom, mnogo bolji snimak od onog mog sa K810i :icon_biggrin:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c64O20SxyMs&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c64O20SxyMs&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
Evo ja bih se ispred organizatora zahvalio na svim komentarima i drago nam je da ste svi zadovoljni, vjerujte da smo i mi jer stvarno je sve prošlo u najboljem redu, nikada više nije bilo auta auta niti gledaoca niti dobre atmosfere ;)

Htio bih se zahvaliti našim gostima i prijateljima sa svih strana svijeta što su došli i pomogli nam da napravimo jedan ovakav spektakl ;) Oni koji nisu došli ovaj put bit će još prilike, ima vremena.

Vama forumašima također hvala na pomoći pogotovo sa plakatima jer svaka pomoć je dobrodošla, nemojte misliti da mi to ne pamtimo ;)

Ispred AK Hercegovina vaš najdraži Goca ;)
 
Član
prejaka slikica :D
SR%20mostar%2027.09.%20419.jpg


Goca mjenjajte samo voditelja:icon_mad:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top