Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mrva je napisao(la):
ev i mene...
meni bio super :D drugo mjesto u 16 klasi

U nedelju sva druga mjesta u klasama pokupila ekipa iz Sa
16" - Ja, drugi u klasi :D
15" - Zivo sa kadetom, drugi u klasi, nisam ga gledao neznam kako je prosao
14" - Dino sa Mercom, drugi u klasi! j*en osjecaj kad "tenk" protutnji onom brzinom ;)
13" - Sejo sa kardijom, drugi u klasi :D nitro ga citav dan zaj*avao al kasnije kadjo poludio.. drago mi je da se Sejo sa peharom vratio :)

Alenom kupe me najvise iznenadio... mislim da ni on sam nezna sta se desilo :lol:
Opet, Dino sa mercedesom pistu zapalio :D

Dosta takmicara se sto bi rekli sj*ali... neki nisu ni zapoceli problemi nastajali.. opet nekima u utrci "crkavala" auta! :icon_sad:
A posebna cestitka decku sa bijelim siroccom.. mali 16 godina, uz mamino odobrenje decko u subotu prvo mjesto uzeo u 17" a u nedelju u polufinalu 17 klase probio u 16 klasu pa i tu probije i biva disfkvalikovan mislim da je vozio 15.5... :lol::lol::lol: nakitio ih decko :D
SVAKA CAST

ma mali najjaci .. prijavio klasu 17 zavrsio u 15 ... za nesto dalje nije imao dozvolu xD ...

ali peka sa kupeom ... DRAAAAAAAAAAAMAAAA!!!! ... jedini italijan kome skidam kapu :)

a ti Mrva ... ko ti je sastavio Boru za 16 :lol::lol: ... imas ti kvalitetnu ekipu uz sebe :lol::lol:

Mislim definitivno najbolji SR u poslijednje vrijeme na nasim prostorima ( moje misljenje )
 
Član
nihad3tzo je napisao(la):
Ev sad stigo kuci nocilo se u Mo i prejako bilo jedan od najboljih(ako ne i najbolji) street race u BiH do sada! Bilo prejako ! Vrijeme taman! Brza auta! Dosta raje ma seX! Cestitke svim pobjednicima,auta su bila prebrza bilo i par loodih voznji!
I cestitke Madzidu na osvojenom prvom mjestu posto se meni cini niko nije spomenuo! Svaka cast ! Respect legendo! ;)
Meni bilo predobro aBd josh bolje da bude sljedece god! :cool:

Hvala puno prijatelju;)
 
BHT Ovisnik
¸i da usput svaka cast svim natjecateljima,u subotu nije bilo lose,al u nedjelju je bilo predobro,raje i natjecatelja bruka jedna,posebna cast decku od 16 godina:cool: (da to nije clan zlatani? jer on je pitamo jel moze bez vozacke uz odobrenje,a onaj ga zvao stalno mamino zlato:D):cool:
 

IGY

Član
sto se tice dB-a jako mal odaziv takmicara samo dva takmicara, pa samo se dragon i ja prijavili onako malo da se sprdamo evo i rezultata ako se dobro sjecam, dok muha ne postavi tacno sve

Street A
1. Igy 126.9 dB :lol::lol::lol:
Street B
1.pug iz low ride 144.5 dBsorry bilo vas je puno ne sjecam se na koje ime ste brpali
Street C
Amir Miralem (dragon) 136.xxx
Street Max momak sa kicker 18 i rezom od 144.xx


Cestitke i nasim staylerima

vidim nije jos niko napisao poredak, Madzide to je tvoj teren sram te bilo

1. Madzid sa bmw
2. Plava astra
3. Ervih ford
nagrada publike Madzid

cestitke


i naravno cestitke svim ucesnicima na SR takmicenju, bilo je nevjerovatrno brzih auta, ne bi izdvajao nikoga posebno jer svi su mi podjednako dragi :D

evo i ovde link na galeriju sa 500 slika

http://picasaweb.google.com/igyracer/SRMostar2709#
 
Igy pa ti si legenda:cool:

Gledam sve ovoo...I nesto mi falii...

Sta je sa Vekinom skodom..Ona nedostajee puno..Jel on odustao ili?? Zna li tko sta o njemu?:icon_question:
 
Član
IGY je napisao(la):
sto se tice dB-a jako mal odaziv takmicara samo dva takmicara, pa samo se dragon i ja prijavili onako malo da se sprdamo evo i rezultata ako se dobro sjecam, dok muha ne postavi tacno sve

Street A
1. Igy 126.9 dB :lol::lol::lol:
Street B
1.pug iz low ride 144.5 dBsorry bilo vas je puno ne sjecam se na koje ime ste brpali
Street C
Amir Miralem (dragon) 136.xxx
Street Max momak sa kicker 18 i rezom od 144.xx


Cestitke i nasim staylerima

vidim nije jos niko napisao poredak, Madzide to je tvoj teren sram te bilo

1. Madzid sa bmw
2. Plava astra
3. Ervih ford
nagrada publike Madzid

cestitke


i naravno cestitke svim ucesnicima na SR takmicenju, bilo je nevjerovatrno brzih auta, ne bi izdvajao nikoga posebno jer svi su mi podjednako dragi :D

evo i ovde link na galeriju sa 500 slika

http://picasaweb.google.com/igyracer/SRMostar2709#

e druze svaka ti cast za ovaj link vec sad se osjecam kao da sam i bio tu sa vama al jbg nazalos nisam nadam se da hocu sledece godine poz i jos jednom hvala na slikama
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
to da je odvezao 11.8 nije istina jer sam cijelo vrijeme bio na stazi i bmw ga odduva bez problema :)

Imao je Porsche u jednom run-u vrijeme auta 11.8xx, ali vozac ima reakciju, sto bi se reklo, K'o mrtav konj, uvijek starta sa 1.xxx reakcijom, tada kad je imao 11.8, reakcija bila 1.5 ... ide bolesno, al Labud (bijeli e30) je cudo, a Dragan ga zna u dusu i zato rezultat nije izostao, (3. u 12-ki u subotu, 1. u 13-ki u nedelju) cini mi se da je najbolje vrijeme auta bilo 12.6xx, sto je za atmosferca bez nitra extra vrijeme

Meni bilo extra u subotu, upoznao dosta raje, sve momci za desetke (cure nisam smio upoznavati - zabranila zena :lol:)

Zadovoljan Asteroidom i vremenom, 14.07 sa reakcijom, s obzirom da sam vozio na cestovnim 18-kama i sa kompletnim enterijerom. Gripa nije bilo, lose startao svaki put, ali Asteroid leti kad dohvati trecu.

U nedelju nisam bio, pokupio sam se u subotu navece, posto je zena imala zakazan carski rezi u nedelju ujutro i rodila se mala Hana i sad sam najsretniji na svijetu!!!
http://www.bhtuning.com/rodila-se-t-28727.html

Sve u svemu super vikend.
 
Član
@ igy jes vidio ljubusaka kako kicker dere u karavanu :) a nije momak htio da s eprijavi doso samnom bezveze i ode i brpne i to dobro :) s obzirom na velicinu vozila :)
 
Član
black_devil je napisao(la):
Igy pa ti si legenda:cool:

Gledam sve ovoo...I nesto mi falii...

Sta je sa Vekinom skodom..Ona nedostajee puno..Jel on odustao ili?? Zna li tko sta o njemu?:icon_question:



Citao sam na Fb skodilak mu je u Car Audio-u nesto nije gotovo bilo, pa je sa motorom isao dole ;)
 
Član
i stvarno dobra ova dva macica sta je muha doveo :) ovakvih atrakcija nam treba mnogo vise na utrkama dakle ono sta navise nedostaje HOSTESEEEEEE

igy dobre slike si napravio :) svaka cast
 

six

Član
Al_Galone je napisao(la):
bilo je ludo i nezaboravno :)

2eg4ivm.jpg

Jao Gale Gale hahahhahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top