Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mtopic je napisao(la):
Evo da i ja objavim da je doslo do promjene plana ...

Zena me je natjerala da idem na race, pa ce i Asteroid doci sa SM ekipom ... :123::123::123:

Veli ona : "Nismo valjda tolike pare satrali u taj motor, s ti sad da sjedis kod kuce!":icon_eek:

Kad ti je zena tako cool, ima da joj pri povratku kupis jedan lijepi darak, jes` me cuo direktore ? ;)
 
Član
Šta je ovo ljudi moji po Mostaru Porshea 911 ko u priči. Tu je stariji gospodin iz BG i Bobi sa AMG i neki BMW-i. Voaju se makine ko sretne. A meni ostalo još da poljepim pehare za sutra. Čak su mi sarajlije slikale sve pehare onako nabacana u gepeku. Sreća pa su usklikali one najveće. he he. Uglavnom većina toga je spremna a što nije ujutro se završavai počinje najveća parada brzih i najbržiha auta ove godine na Balkanu.
Želim dobru zabavu svima i dobravremena auta.

Da, vidio sam da je netko pitao za prijave. Bez obzira na online prijave mora se doči na verifikaciju i tehnički pregled najkasnije do 10:00.

I OVO JE SLUŽBENA OBJAVA:

NAKON UTRKE U SUBOTU, ZNAČI NEGDJE IZA 19:00, IDE LAGANI

KRUZING U GRAD MOSTAR I OBILAZAK GRADA U KOLONI, A ONDA

POVRATAK NA PISTU I PARTY SA DJ ZUROM DO NEKIH SATI ILITI DOK

NE NESTANE VOTKE - RED BULLA - BAVARIA PIVA!

P.S. UJUTRO JE TRČANJE PO PISTI DA SE OTRIJEZNITE I NAKON TOGA PUHANJE DREGERA I ONDA VOŽNJA OPET CIJELU NEDJELJU
 
Član
Dakle za mostar idu 2 tima :

AK CRANKSHAFT 1:

ZEX - PUG 205 MI16
ĐUKA - GSI 16V
STUPAR - YUGO sa srcem iz ZPOWER-a


AK CRANKSHAFT 2:

BOŠKO - CORDOBA TDI
BOBAN - SAXO VTS
GAJIĆ - GSI 16V



PUNO SPORTSKE SREĆE SVIM UČESNICIMA ;)
 
sretno svim natjecateljima neka najbolji pobjedi nažalost neće biti prisutan eventu ikako sam tu u mostaru privatni problemi sretno svima još jednom dobru zabavu i dobar provod :cool::cool:
 
Početnik
CoL3-99 je napisao(la):
repo potvrđeno je otisao praviti golfa odmah par minuta nakon pisanja posta je viđen:cool:


i vratio se nazad.. nazalost katastrofa. gore od katastrofe.
problem koji je se izdesavao u zvonu mjenjaca zadnjih dana uzrokovao je da jucer, prije nego li sam izvadio motor van, lamela proklize samo jednom, na sekundu mozda.
i tu joj je bio kraj, koje sranje. ali ja to nisam mogao znati prije nego sam veceras probao auto nakon sto sam ga sastavio.
danas sve sastavim, vratim motor i mjenjac u auto, pokopcam 100 ostalih stvari koje sam morao rastaviti nazad, izadjem na cestu da samo dam gas da vidim jel sve ok, i lamela kliza samo tako. proklizavanje od jucer na tren je upropastilo kvacilo. rjesenja ovog momenta nema.

sad je samo visa sila spasila mnoge ove da dozive poraz, a 99% sam bio siguran da bi ga dozivili, s obzirom koliku snagu bi sada izveo na crtu.
krivo mi je sto su ovi neki papci i popuzani sada pobjedili, i krivo mi je sto sam se lomio zadnjih dan ipo ko lud, a ni za sta, ali sam barem uradio sve sto sam mogao.
ono sto nemogu podjenjeti je da neki ljudi sada su pobjednici, i sto sam iznevjerio one koji vjeruju u mene i za koje sam se borio, ali to je sad moj problem.
katastofa.

eto.. uzivajte onda bez mene ;)
 
Član
Po svemu sudeci u MO ce biti opste ludilo.

Ja sam nakon problema s autom i zaj*ancija oko svega par dana prije trke uspio sredit auto, pa cu vozit al atmosfera cista, pa polako ocekujem bez nitra solidan rezultat od nekih 14 sec nisko, za 1,8 atmosferu, kemija se izgleda isplatila danas nakon zamjene nekih "performance parts" ;)

rasprava HOTA vs REPO je smjesna... takodje neko spomenu GOLF vs LANCIA ... totalno glup komentar... ondje je golf samo ime, a i na drugoj strani isto. lakse je nabrojata djelove koji su s drugih auta na tim autima nego sto jesu njihova fabricka...

Ne razumijem zasto se ljudi upuštaju u pricu i tematiku neke oblasti kada POJMA NEMAJU oko istoga...
prica dio foruma koji se ne treba javljati nikako u ovoj temi. 80% gledaoci i suvozaci. bez uvrede za ikoga sto je tako ali ali ljudi stanite na kocku...

Hota ako dodje nece doci bezveze, u to sam siguran, stoga realno gledajuci njegovo znanje koje mozemo samo predpostaviti koliko je , veze koje ima, poznanstva i ljude koji mu mogu pomoci oko istoga jer nemjerivo s gotovo pa cijelim forumom kada se sastavi. Ako je slozio auto za 402 bice svega...

Na drugoj strani Hrpa konja ne znaci pobjedu, u brzim klasama, iz prakse nije tesko izvuci KONJE nego iskoristiti prvo one sto imas pod haubom , tek onda daj vise. nemamo mi gumene podloge pa da krecemo s 300 ks na tockovima naprijed, i slicno...

svima sto voze sretno... neka pobjedi brzi u brzim klasama, a ovim sporim tko na kalkulisat i tko ima srece , VAZDA TAKO BILO :123:

kao sto sejo napisa... polako do staza i nazad... pametno ...

poseban komentar na Topiceve rijeci, i rijeci njegove supruge .... RESPECT !!! zelim sve najbolje !

vidimo se dolje... ja ujutro krecem i vozim oba dana. nocim na stazi pa se vidimo...

zivjeli svi i sretno u putu i na stazi

tepSIJA
 
Legend
HONEY je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
repo potvrđeno je otisao praviti golfa odmah par minuta nakon pisanja posta je viđen:cool:


i vratio se nazad.. nazalost katastrofa. gore od katastrofe.
problem koji je se izdesavao u zvonu mjenjaca zadnjih dana uzrokovao je da jucer, prije nego li sam izvadio motor van, lamela proklize samo jednom, na sekundu mozda.
i tu joj je bio kraj, koje sranje. ali ja to nisam mogao znati prije nego sam veceras probao auto nakon sto sam ga sastavio.
danas sve sastavim, vratim motor i mjenjac u auto, pokopcam 100 ostalih stvari koje sam morao rastaviti nazad, izadjem na cestu da samo dam gas da vidim jel sve ok, i lamela kliza samo tako. proklizavanje od jucer na tren je upropastilo kvacilo. rjesenja ovog momenta nema.

sad je samo visa sila spasila mnoge ove da dozive poraz, a 99% sam bio siguran da bi ga dozivili, s obzirom koliku snagu bi sada izveo na crtu.
krivo mi je sto su ovi neki papci i popuzani sada pobjedili, i krivo mi je sto sam se lomio zadnjih dan ipo ko lud, a ni za sta, ali sam barem uradio sve sto sam mogao.
ono sto nemogu podjenjeti je da neki ljudi sada su pobjednici, i sto sam iznevjerio one koji vjeruju u mene i za koje sam se borio, ali to je sad moj problem.
katastofa.

eto.. uzivajte onda bez mene ;)

joj jesi ti baksuz jarane,i prosli put ti se dan prije utrke nesto poj*alo i nije te bilo,mislim steta stvarno,volio bih da vidim kako golf sada ide al jbg...
 
N

nenad

Uh jest se ovdje zakuhalo :D
Citam cijelo vrijeme ove neke prijetnje, ovaj ce oderat onog, ne ipak ce ovaj oderat onog, ja cu tebe, ti ces mene...
palamude ovdje 10dana. Repo nemam nista protiv tebe, ne poznajem ni tebe, ni Hotu, ali brate moj nisi se trebao tolko hvaliti i najavljivati pobjedu, eto vidi sta ti se sad desilo, sada neces ni odvoziti trku i svi tvoji "protivnici" ti se sada smiju i uzivaju u tvom belaju! Gledao sam auto u Tuzli i stvarno ide fenomenalno. Trebao si fino spremiti svoje auto i pustiti suplje price, doci i dokazati jesi li brzi od svih navedenih u prijasnjim postovima!
Da ne pisem dalje, da nekoga ne uvrijedim...
Sve u svemu, zavidim svima koji idu sutra u Mostar (jaran mi se sutra zeni tako da ja necu dolaziti dole). Zelim svim takmicarima puno srece, da brzo voze i da se dobro zabave ta 2 dana :nx:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top