Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sUx je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
Ja potvrdjujem dolazak al tek oko 4 sata... dva auta i jedan motor ;)

vidimo se dole

ispravka kume, taj levat sa motorom krece u petak popodne :D

Pa vi što u petak dolazite dole... gdje ste kontali noćenje... ??? niko ništa oko tog ne priča... ja ću u petak biti u Jablanici, vjerojatno se do tada sa Sejom dogovorim da njega i ostale sačekam i provedem ih u Jablanici okolo putem zbog ceste na izlazu iz grada... pa možda i ja dole odem noćit, vidjet ću još zbog ispita ujutru u 9 u subotu... :D
 
Početnik
mislim da je style samo usputna pojava (nista zlonamjerno). Al trka i auta koja dolaze na trku ce da gore tako da je akcenat bacen upravo na cetristo dvojku...
 

sUx

Član
ja cu vala u petak krenuti za mostar ,cekaju me nove gume pa da ih namontiramo .... a za taj zaobilazni put gledao sam slike sto si stavio ti ANTRAX al nemogu da skontam kako i gdje tacno kroz neki tunelcic se prodje...

a za spavanje neznam spaavacu pored motora na pisti boli me briga valjda ce ko od raje doci da se druzimo :p
 
Član
sUx je napisao(la):
ja cu vala u petak krenuti za mostar ,cekaju me nove gume pa da ih namontiramo .... a za taj zaobilazni put gledao sam slike sto si stavio ti ANTRAX al nemogu da skontam kako i gdje tacno kroz neki tunelcic se prodje...

a za spavanje neznam spaavacu pored motora na pisti boli me briga valjda ce ko od raje doci da se druzimo :p

Pa tako reci... bit će raje na pisti :) vidjet ću još zbog ispita... nisam siguran.

Mah čim pređeš ovaj most pored žute kuće, nastavljaš cestom 200 metara i dolazi ti onaj bunker iz 2 sv. rata i ujedno si na raskrsnici 3 puta. Lijevo je cesta lokalna za selo, pored je tunel, i imaš pravo opet za drugo selo... nemožeš fulat... znaš kako je kad dođeš pred tunel :p i ne gasaj puno poslije tunela, vidim s motorom ćeš... da ti ne izleti iza krivine neki seoski kočijaš pa se beze ne zabiješ u njega... znaju cestu napamet likovi, pa odmah gasaju kontaju da su glavni :)
 

sUx

Član
antrax je napisao(la):
sUx je napisao(la):
ja cu vala u petak krenuti za mostar ,cekaju me nove gume pa da ih namontiramo .... a za taj zaobilazni put gledao sam slike sto si stavio ti ANTRAX al nemogu da skontam kako i gdje tacno kroz neki tunelcic se prodje...

a za spavanje neznam spaavacu pored motora na pisti boli me briga valjda ce ko od raje doci da se druzimo :p

Pa tako reci... bit će raje na pisti :) vidjet ću još zbog ispita... nisam siguran.

Mah čim pređeš ovaj most pored žute kuće, nastavljaš cestom 200 metara i dolazi ti onaj bunker iz 2 sv. rata i ujedno si na raskrsnici 3 puta. Lijevo je cesta lokalna za selo, pored je tunel, i imaš pravo opet za drugo selo... nemožeš fulat... znaš kako je kad dođeš pred tunel :p i ne gasaj puno poslije tunela, vidim s motorom ćeš... da ti ne izleti iza krivine neki seoski kočijaš pa se beze ne zabiješ u njega... znaju cestu napamet likovi, pa odmah gasaju kontaju da su glavni :)
dobro antraxe hvala na info.. valjda cu se snaci hehehehe :D
 
Evo prijatelj me zamolio da stavim tj otvorim malu kladionicu znaci radi se o tome da momak stavlja na Hotu 1000 km protiv Repe , ako ste ubjedzeni da ide i Repin stroj stavite pare pa et da vidimo sta ce biti .... Imali ko ..... Repo mozda ti sam na sebe posto si rekao da dominiras???

:123::123::123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top