Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
andre306 je napisao(la):
nocenje uz rostilj na pisti uz par potezanja, radi zaj*ancije, heheheheh

Da vas sve obavijestim da će u petak navečer na pisti sve već biti instalirano osim semafora. Znači predstartni prostor i staza bit će ogradom zaštićeni i neće se moći voziti po stazi niti ulaziti u predstartni prostor. Cijelu noć će na stazi biti PUMA security sa vozilom, pa da ne bi bilo problem s njima jer neće dozvoliti vožnju po stazi.
Potezati se možete znači od ulaska na pistu pa negdje do predstarta. Nemojte da se netko zabije u ogradu predstarta.:D:123::icon_mad:

zmayich je napisao(la):
mislim da je style samo usputna pojava (nista zlonamjerno). Al trka i auta koja dolaze na trku ce da gore tako da je akcenat bacen upravo na cetristo dvojku...

Pa Style nije baš usputan pošto će opet auta osim od sudaca biti ocijenjena i od publike, biti parkirani u predstartnom prostoru nekih pola sata i proći cijelom stazom gore -dole. Znači uveli smo ta vozila u centralni prostor manifestacije. Nisu negdje na margini.

Little Dragon je napisao(la):
Evo prijatelj me zamolio da stavim tj otvorim malu kladionicu znaci radi se o tome da momak stavlja na Hotu 1000 km protiv Repe , ako ste ubjedzeni da ide i Repin stroj stavite pare pa et da vidimo sta ce biti .... Imali ko ..... Repo mozda ti sam na sebe posto si rekao da dominiras???

:123::123::123:
ako se otvara kladionica NAMA bi morao ići neki procenat:icon_question:
 
Kao što vam je poznato dolazim kao fotograf dole sa par kolega novinara i svi vi koji se budete takmičili želim vam sreću da uzmete nagradu a sto se tiče najbrzih nemojte biti nervozni i bahati prema nekim novinarima ako budu trazili Izjavu od vas
toliko od mene i neka najbolji u svojim Klasama pobjede
PS.
Hvala Goci,Nini,Dadi na zalaganju da dobijem press Iskaznicu jer i ovaj put aparat i novinarski dokumetni idu uz mene
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Evo prijatelj me zamolio da stavim tj otvorim malu kladionicu znaci radi se o tome da momak stavlja na Hotu 1000 km protiv Repe , ako ste ubjedzeni da ide i Repin stroj stavite pare pa et da vidimo sta ce biti .... Imali ko ..... Repo mozda ti sam na sebe posto si rekao da dominiras???

:123::123::123:

Evo stavit cu ja milju ali na Bastu protiv Hote. ;)
 
Hehehehehehe Basta je druga prica on je normala momak nije se hvalio kako ce na "UBITI IDOLA" ili sl. KAEMOVI vaze samo za navedenu trku posto ce ona biti jako uzbudljiva
 
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Evo prijatelj me zamolio da stavim tj otvorim malu kladionicu znaci radi se o tome da momak stavlja na Hotu 1000 km protiv Repe , ako ste ubjedzeni da ide i Repin stroj stavite pare pa et da vidimo sta ce biti .... Imali ko ..... Repo mozda ti sam na sebe posto si rekao da dominiras???

:123::123::123:

ja stavljam na repu 200 KM




















pod uslovom da hota vozi rikvercom :lol:
 
Član
Kako god se okrene ja mislim da ce dole najvise profitirati slep sluzbe jer ljudi odvrcu pritisak na turbinama kao da je to samo tako zbog one nagrade za najbrze vozilo,jer se sve sprema u zadnj cas nece to ispast kako treba vec je par motora produvalo a vidicete o cemu vam pricam da ce ih faliti na rejsu po dosta.
Ja na bastu tipujem jer nema turbina ;)
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Kao što vam je poznato dolazim kao fotograf dole sa par kolega novinara i svi vi koji se budete takmičili želim vam sreću da uzmete nagradu a sto se tiče najbrzih nemojte biti nervozni i bahati prema nekim novinarima ako budu trazili Izjavu od vas
toliko od mene i neka najbolji u svojim Klasama pobjede
PS.
Hvala Goci,Nini,Dadi na zalaganju da dobijem press Iskaznicu jer i ovaj put aparat i novinarski dokumetni idu uz mene

Moj Ado slabo ti oni iskaznicu sređuju. Sve su iskaznice kod mene a niko je još niej pitao za tebe. Samo se ti javi na 063/311-557 i dobićeš je bez ikakvih veza.

Nego da vas pitam, jeste li za jedan PARTY na pisti u subotu navečer od 21:00 do ranih jutarnjih sati.
Naš plan je ovakav: poslije trke u subotu, znači oko 20:00 kruzing sa Piste prema gradu i kroz cijeli Mostar POD PRATNJOM POLICIJE, pa povratak na Pistu do 21:00 i onda BAVARIA-RED BULL PARTY. Za muziku bi bio zadužen DJ ZURA. Cijene pića bi bile snižene u odnosu na one s utrke.
 
ja sam za :cool:
samo da ne bude hladno.. kakve su temperature navecer u mostaru ?
kod nas u SA svako vece izmedju 11 i 13 stepeni (oko 01.00 - 02.00, kasnije vjerovatno jos stepen dva nize..)

PS
vidio sam na prijavama i potvrdu vec ranije najavljivane ekipe iz Novog Sada ..
braca Meljkuti (kadett let i honda let) i Ljukovcanin (yugo let), svi 13 i nanize ;)
 
Član
Naš plan je ovakav: poslije trke u subotu, znači oko 20:00 kruzing sa Piste prema gradu i kroz cijeli Mostar POD PRATNJOM POLICIJE, pa povratak na Pistu do 21:00 i onda BAVARIA-RED BULL PARTY. Za muziku bi bio zadužen DJ ZURA. Cijene pića bi bile snižene u odnosu na one s utrke.[/b]
[/quote]

To care to se trazi extra ideja,de samo to razglasite i po mostaru da i treba kakvih dodje :lol: ;)

honda let je trebala i u osijek doci al ga vratili sa granice valjda nece bit sad problema ,dolazi dosta auta iz novog sada.
 
Član
Default je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Evo prijatelj me zamolio da stavim tj otvorim malu kladionicu znaci radi se o tome da momak stavlja na Hotu 1000 km protiv Repe , ako ste ubjedzeni da ide i Repin stroj stavite pare pa et da vidimo sta ce biti .... Imali ko ..... Repo mozda ti sam na sebe posto si rekao da dominiras???

:123::123::123:

ja stavljam na repu 200 KM




















pod uslovom da hota vozi rikvercom :lol:

Svatko ima svoja uvjerenja i svoje favorite, ebi ga, ali ne sekiraj se, zovnut cemo i tebe napiche, tako da ces izgubiti samo 197.50 marki :D

P.S Zezam se drug, nemoj misliti da je provokacija, samo malo branim svog favorita i druga...sve u svrhu zdravog takmicenja ;)
 
Član
******************
HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAAAHAAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAH
kkkiiinnnggg 23.09.2009 u 15:40:39 - Ide na događaj!
******************

To je komentar Repinog pratioca na utrkama... naravno komentar na ovaj izazov od hiljadu km... pa cu ga sada opet zamolit da se kaldi ako bude htio :)

Uglavnom, dobra ideja za pistu... neka raje na okupu... ima dosta ekipa koje će svakako okolo biti uz roštilj do jutarnjih sati... :)
 
Član
e ebemga i ja cu odvoziti utrku pa nek sve izgori :) ako budem brzi od 17 sekundi ja sam zadovoljan a eto samnom dolazi jedno auto krcato tuning opremom farovi migavci stoplampe retrovizori pa ponesite love sve ce biti ispod cijene naglasak na golf 3 bmw e36 i e46 i golf 2 dijelove toga ima trenutno
a jel se mogu gume unistavati po pisti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top