Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Otvoreno Prvenstvo BiH 2009 - Mostar II (26-27.09.2009)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ervix_focus je napisao(la):
antrax je napisao(la):
muha je napisao(la):
sad sam bio sa Guru-om na kafi pa sam dobio letaka i plakata, ako ima neko zelju volju nek dodje da uzme iste i aplicira na neki kafic ili neko poznato mjesto...

Takođe... bio sa Guruom prije 20 minuta... preuzeo plakate i letke... nismo ni kafu pili ni išta... stali 2 minuta... i jedno 20 minuta jedan iza drugog u koloni i ja se okrenuo nazad u grad... pometnja prava kod nas u Jablanici, kolone po 3-4 kilometra u pm, rade neke zaebancije na magistrali... nek im je Bog na pomoći dok izađu iz Jablanice skroz...

p.s. Izbjegavajte od 16:00h do 19:00h prolazit kroz Jablanicu ako imate potrebu prolaziti... užas.


Opa jel se to nesto rovi na glavnom putu za Mostar kroz Jablanicu.

Aj malo to detaljnije, gdje, sta, do kad.

Ima nas patosirani:lol:

Buraz tebe onuda mogu samo pronijet na šlepi ili da ostaviš hrpu plastike kod nas :D Proveo bih te ja okolo, asfalt je sve... samo ima onih uvala cestom, pa lagano samo proći... ali imam ispit u subotu u 9, tako da za Mostar idem oko 7 iz Jablanice, što je tebi i previše rano...

Sad su ovi praznici, neće ništa uraditi sigurno do tada na magistrali, morat ćeš svakako zaobilaznicom preko ovog sela jednog... naćemo ti nekog da te sačeka da prođe s tobom i eventualno ako još koga bude trebalo tamo odvest zbog makadama ;)
 

IGY

Član
pa 99 % auta koja ce doci na trku su ukucana u pod :icon_rolleyes:
znaci svi cemo morati ici tom obilaznicom
 
Član
silverstar je napisao(la):
mi cemo u petak ici, pa mozemo javiti kakvo je stanje na putu ..
mozda sta skrpe do vikenda...

Sejo ja sam u petak vjerojatno u Jablanici, nađemo se kad krenete pa da vas okolo odvedem... 1 km je duže okolo, ide se kroz naseljeno mjesto... asfalt je nov... samo ima onih valova i djece oko ceste, treba lagano proći ta 2 km... neće ništa do tada uradit jer je nemoguće... ima 2 km dignutog asfalta... semafor je postavljen i čeka se u koloni sat vremena najmanje u poslijepodnevnim satima... to je dio puta od izlaza iz Jablanice pa do Zdrave Vode restorana... najgore u svemu tome je što podloga nije uopšte klasični makadam koji je tvrd... već sranje od nekog šljunka krupnog, pa će valjda mijenjat tu podlogu skroz i novi onda asfalt... užas... kod mene auto k'o koza dignuto, pa prođem skroz prvom brzinom...

IGY ima vas dosta sigurno koji nemate šanse proći da ne oštetite auta... Odo ja sada uslikati kako to izgleda i uslikam dio puta gdje se skreće na tu zaobilaznicu, pa ću večeras slike da postavim i objasnim gdje se uključuje na magistralu.
 
antrax je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
mi cemo u petak ici, pa mozemo javiti kakvo je stanje na putu ..
mozda sta skrpe do vikenda...

Sejo ja sam u petak vjerojatno u Jablanici, nađemo se kad krenete pa da vas okolo odvedem... 1 km je duže okolo, ide se kroz naseljeno mjesto... asfalt je nov... samo ima onih valova i djece oko ceste, treba lagano proći ta 2 km... neće ništa do tada uradit jer je nemoguće... ima 2 km dignutog asfalta... semafor je postavljen i čeka se u koloni sat vremena najmanje u poslijepodnevnim satima... to je dio puta od izlaza iz Jablanice pa do Zdrave Vode restorana... najgore u svemu tome je što podloga nije uopšte klasični makadam koji je tvrd... već sranje od nekog šljunka krupnog, pa će valjda mijenjat tu podlogu skroz i novi onda asfalt... užas... kod mene auto k'o koza dignuto, pa prođem skroz prvom brzinom...

IGY ima vas dosta sigurno koji nemate šanse proći da ne oštetite auta... Odo ja sada uslikati kako to izgleda i uslikam dio puta gdje se skreće na tu zaobilaznicu, pa ću večeras slike da postavim i objasnim gdje se uključuje na magistralu.

JBG sj*aste mi volju, Foky je 6 cm od zemlje pa ste me zabrinuli do bola.

Ja abd planiram u nedjelju za Mostar i oko 8 sam u Jablanici.
 
Član
Ervix_focus je napisao(la):
antrax je napisao(la):
silverstar je napisao(la):
mi cemo u petak ici, pa mozemo javiti kakvo je stanje na putu ..
mozda sta skrpe do vikenda...

Sejo ja sam u petak vjerojatno u Jablanici, nađemo se kad krenete pa da vas okolo odvedem... 1 km je duže okolo, ide se kroz naseljeno mjesto... asfalt je nov... samo ima onih valova i djece oko ceste, treba lagano proći ta 2 km... neće ništa do tada uradit jer je nemoguće... ima 2 km dignutog asfalta... semafor je postavljen i čeka se u koloni sat vremena najmanje u poslijepodnevnim satima... to je dio puta od izlaza iz Jablanice pa do Zdrave Vode restorana... najgore u svemu tome je što podloga nije uopšte klasični makadam koji je tvrd... već sranje od nekog šljunka krupnog, pa će valjda mijenjat tu podlogu skroz i novi onda asfalt... užas... kod mene auto k'o koza dignuto, pa prođem skroz prvom brzinom...

IGY ima vas dosta sigurno koji nemate šanse proći da ne oštetite auta... Odo ja sada uslikati kako to izgleda i uslikam dio puta gdje se skreće na tu zaobilaznicu, pa ću večeras slike da postavim i objasnim gdje se uključuje na magistralu.

JBG sj*aste mi volju, Foky je 6 cm od zemlje pa ste me zabrinuli do bola.

Ja abd planiram u nedjelju za Mostar i oko 8 sam u Jablanici.

Ebiga mi ćemo biti već dole, noćiti na Buni...

Evo ja sam sada išao poslikao sve detaljno gdje se skrene i cijeli put do magistrale gdje se uključuje... pa ću kasnije postavit slike i napisat detalje... asfalt je dobar kroz ovo naselje, ja sam sad prolazio normalno po 80-100 km/h... nemaš brige za proći... :)

Za ostale... magistrala je u kurcu skroz... uslikao sam 2-3 slike, rupa ima čak i po 5-10 cm... lokve i sl... tako da svi koji su u pod zakucani neka idu okolo, kad slike uploadujem objasnit ću tačno sve kuda... nema šanse fulat, ne sekirajte se ;) Ko u petak išao, krenite zajedno pa ću vas ja ispratit okolo skroz...
 
Član
Kao što sam obećao, da bi zaobišli ovo sranje od magistrale iskopano...




Zaobilazni put u Jablanici...

Kad uđete u Jablanicu, nebitno iz kojeg pravca dođete... Prozor ili Konjic... dođete na semafore na magistrali, poslije njih ide autobuska stanica nekih 200 metara... poslije autobuske stanice 200 metara dođe ovo mijesto sa slike... tačnije pekara PUTNIK:


Tu skrenete LIJEVO i ispred vas je ovaj dio...


Pored ove žute kuće na slici je most, pređete njega i nakon 200 metara odprilike dolazi ovaj tunel:

Kroz njega lagano prođite, ima nekih uvala na izlazu iz njega, nisu rupe, bez panike.

Dalje nemojte skretat s asfalta nigdje, dobar je asfalt... nema dovoljno širine pa polako bez žurbe...

Kad dođete do ovog pravca bez gasanja, ima djece pun k* okolo... radi vas kažem :)


Poslije dolazi ovaj most i na njega skrećete desno, pređete ga i na magistrali ste... lijevo s mosta je za Mostar :p




Ako vam šta još treba info, pitajte... ili ako se šta promijeni na cesti, javim vam...

pozdrav.
 
Član
Nema frke dole ćemo je piti :)

Ko ide u petak nek' se javi... pa ostavim broj na pm. Odvedem vas okolo... ako ja imao vremena odem i ja do piste malo bezze u petak pa se vratim :)
 
Bit ce zanimljivo kad budete prolazili u koloni kroz selo...... Takvo nesto jos nije vidjeno u tom mjestu.... Da 20 neobicnih auta ide u koloni...
 

JD.

Član
antrax svaka cast ...


a ove slike radova, no comment, umjesto da se nadignu 24 sata dnevno da 200 radnika pravi taj dio ceste, to ce tako mjesec dana biti razrovano... sramota
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top