Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
PuntoFan je napisao(la):
Ljudi ima li kakvi novosti,sta se desavalo juce u Osijeku sta se desava danas,koja fotkica video ili neko ko je bio da nam prenese utiske...masio sam ovaj event zbog registracije auta... :(
Upravo sam se vratio kuci posle ovog mogu reci jednog od najlosijeg organizovanog street race-a u Osijeku.Sve je bilo katastrofa,od novih pravila(jedan auto u dve klase)do satnice,klasa 16 pocela je tek iza 16 casova bez pravog razloga i objasnjenja.Nije bilo ni peracica auta,ni Cabe ni trke dvotockasa,nikakav razlog za toliko odugovlacenje.
Ali najgore je bilo dozvoliti autu od 10 sec.da se takmici taman i sa zenom za volanom u klasi 13!!!!
Osecao sam se bukvalno ponizeno kada je kadet bukvalno proleteo pored mene na 200 metara,mislio sam da drzim kocnicu a ne gas.Isto bi bilo da sam ja prijavio moj auto(klasa 13) u klasu 16 i tamo se igram sa onim mucenicima koji su presli stotine kilometre da bi se trkali u svojoj klasi a nalete na mene.
Sva sreca da je danas otkazana trka jer bi svi auti iz Srbije a bilo nas je dosta (15tak) prijavili po tri klase i napravili pravu sprdnju od trke.
Ono sto boli je i da se dva auta favorita spoje u prvom krugu klase,a da se dva auta koja su probila iz prethodne isto nadju u prvom krugu.To se nikad nije tako zrebalo,tako da navodi na sumnju da se i tu nesto cudno desavalo.
Sejo kojem sam uzgred ja doneo boce sa nitrom i koga izuzetno gotivim,zajedno sa svojim suparnikom opali red light i njima se omoguci ponovni start,kao tada nesto nije bilo u redu.Pa nije u redu prvo da organizator bude i sudija i takmicar i to opet sa autom u dve klase(jedino su oni Vlado i Sejo imali auto u dve klase,mozdsa se varam,druge nisam video)
Sve u svemu nadam se da nikad vise ovakvih GLUPIH pravila nece biti jer ce totalno unistiti street race scenu koja je i ovako na klimavim nogama.
Mi dolazimo jer to volimo i spremamo se mesecima,a onda neko se seti da izmisli totalnu GLUPOST i pokvari ceo dogadjaj.
Nadam se da ce ovo procitati organizatori jer ce biti iluzorno dolaziti.Ovo pisem kao trkac ucesnik i znam da moje misljenje deli svaki pravi trkac,a to je bar 99%.
Sinisa Torlakovic vas pozdravlja.
 
Član
Ja ga ne dolazio vise sigurno, jos sam platio i kaznu posto sam na relaciji gde je ogranicenje 50km/h isao citavih 60km/h i ode 40e.

Zajebi me popravnih vise, ili idem na prave manifestacije ili sedim kuci...
 
Član
Znaci bolje sto nisam mogao doci, prosle godine je bilo super, sigurno ce se popraviti u septembru. Mene zanimaju rezultati od subote, kako ih nigde nema?
 
Nije ni islo!:icon_sad:
A ja sam "slikan" radarom u Orasju...isao nekih 80-85...koliku kaznu mogu ocekivati? Da se pripremim, kako psihicki, tako i finansijski!:icon_evil:
 
Član
shone190 je napisao(la):
Ja ga ne dolazio vise sigurno, jos sam platio i kaznu posto sam na relaciji gde je ogranicenje 50km/h isao citavih 60km/h i ode 40e.

Zajebi me popravnih vise, ili idem na prave manifestacije ili sedim kuci...

Bez uvrede ali ti si krenuo na Street Race nakon sto je citavu noc padala kisa i nastavila citav dan. Dakle ti si bukvalno krenuo tamo znajuci sta da ocekujes? Da li si jos nekad prisustvovao nekom SR-u koji je odvezen nakon 12h kise? Opet ti kazem nemoj se ljutit zbog ovoga ali cinjenica je...
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije ni islo!:icon_sad:
A ja sam "slikan" radarom u Orasju...isao nekih 80-85...koliku kaznu mogu ocekivati? Da se pripremim, kako psihicki, tako i finansijski!:icon_evil:

Preko 30 kmh prekoračenje je 100 KM i mjesec vozačka. Neka me neko ispravi ako griješim.

P.S. Kako na taj radar da padneš, dugo je tu a i piše ti radarska kotrola. Peh :icon_sad:
 
Član
Meni licno je u subotu bilo bas dobro. Jedina "zamjerka" je to sto je dosta dugo trajala pauza izmedju kvalifikacija i trke, ali cuo sam jasno kako voditelj kaze da se kasnilo zbog tehnickoh problema, tako da prica o kasnjenju bez obrazlozenja ne stoji. To sto nije bilo "peracica" i onih stuntera je po meni cak plus, jer ja na street race idem zbog street race-a, a ne zbog tog cirkusa koji, po meni, samo oduzima vrijeme i bespotrebno rasteze cijeli event.

@ SinisaM3 ... Tebe kao takmicara izrazito cijenim i postujem i tvoji rezultati govore za tebe. Ali ovaj komentar gore ne mogu da podrzim. I nikad mi nece biti jasna ta stalna prica protiv "kalkulatora"! Ako imas auto koje vozi nisku klasu (a ti sigurno imas), ne vidim zasto tebi smeta auto koje ide brze od tebe? Ako je on toliki majstor da ocijeni kad treba da koci da ne probije klasu (sto je po meni jako tesko, cak nemoguce, pogotovu u brzim klasama), pa sto onda ti ne bi bio isti toliki majstor da ga natjeras da probije? (Da ne bude da lupam bezveze, da naglasim da sam i sam vozac SR-a i nailazio sam na kalkulatore i gubio od njih, neke pobjedjivao, nekad i sam kalkulisao itd.) Isto tako, smatram da se Vladin Kadett sa nitrom i bez nitra nikako ne moze smatrati "istim autom"
U slucaju Sejinog kadetta, smatram da nije bilo u redu sto je prijavljen u dvije uzastopne klase, jer se teoretski stvara mogucnost da vozi "sam sa sobom". Tu bi u pravilima trebalo ograniciti da mora biti bar jedna klasa izmedju. I isto tako smatram da mora postojati neka izmjena na autu da bi bila dozvoljena prijava u dvije klase (npr. izbacena boca od nitra)
 
Član
mirso je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije ni islo!:icon_sad:
A ja sam "slikan" radarom u Orasju...isao nekih 80-85...koliku kaznu mogu ocekivati? Da se pripremim, kako psihicki, tako i finansijski!:icon_evil:

Preko 30 kmh prekoračenje je 100 KM i mjesec vozačka. Neka me neko ispravi ako griješim.

P.S. Kako na taj radar da padneš, dugo je tu a i piše ti radarska kotrola. Peh :icon_sad:

Bas tako,ogranicenje 50,znak upozorenja prekoracena brzina preko 30 je 100 KM i oduzimanje vozacke na mjesec dana :( zao mi je....
 
Član
PuntoFan je napisao(la):
mirso je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije ni islo!:icon_sad:
A ja sam "slikan" radarom u Orasju...isao nekih 80-85...koliku kaznu mogu ocekivati? Da se pripremim, kako psihicki, tako i finansijski!:icon_evil:

Preko 30 kmh prekoračenje je 100 KM i mjesec vozačka. Neka me neko ispravi ako griješim.

P.S. Kako na taj radar da padneš, dugo je tu a i piše ti radarska kotrola. Peh :icon_sad:

Ne mora znaciti da ce dobiti zabranu ... Sve zavisi od sudije i kako bude raspolozen.
Mene radar slikao na 60 ogranicenju, ja vozio 102 i dobijem samo nocanu kaznu 100 KM i to je to. Imam i sliku :D ...





Bas tako,ogranicenje 50,znak upozorenja prekoracena brzina preko 30 je 100 KM i oduzimanje vozacke na mjesec dana :( zao mi je....
 
Član
mtopic je napisao(la):
PuntoFan je napisao(la):
mirso je napisao(la):
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Nije ni islo!:icon_sad:
A ja sam "slikan" radarom u Orasju...isao nekih 80-85...koliku kaznu mogu ocekivati? Da se pripremim, kako psihicki, tako i finansijski!:icon_evil:

Preko 30 kmh prekoračenje je 100 KM i mjesec vozačka. Neka me neko ispravi ako griješim.

P.S. Kako na taj radar da padneš, dugo je tu a i piše ti radarska kotrola. Peh :icon_sad:

Ne mora znaciti da ce dobiti zabranu ... Sve zavisi od sudije i kako bude raspolozen.
Mene radar slikao na 60 ogranicenju, ja vozio 102 i dobijem samo nocanu kaznu 100 KM i to je to. Imam i sliku :D ...




Bas tako,ogranicenje 50,znak upozorenja prekoracena brzina preko 30 je 100 KM i oduzimanje vozacke na mjesec dana :( zao mi je....

Pa dobro,nisam rekao da mora biti ali po zakonu je tako...koliko se ja sjecam tog zakona,kada sam placao kaznu slicnu njegovoj,na zalost nisam dobio ovaku sliku za uspomenu,hehe :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top