Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema odgadjanja, neces poljubit vrata sto posto, bila je kisa vec jednom, najbolji provod meni bio, a bio sam svaki put ;) bitna je ekipa, ne vrijeme
 
erol_brcak je napisao(la):
Nema odgadjanja, neces poljubit vrata sto posto, bila je kisa vec jednom, najbolji provod meni bio, a bio sam svaki put ;) bitna je ekipa, ne vrijeme

jbg pitam upravo sto ne znam nisam bio prije...malo mi je nelogicno da se trka odrzi bez obzira na to bio potop il ne...
 

LSD

Član
erol kad si ti gore..sutra?nedjelja?
tuzlaci kad zvanicno krecete?
jbg ja necu sutra se moci pridruziti rano ali kad dodjem s posla oko 13-14 krecemo nas 5-6 odma.

jel ima gdje kakavog smjestaja za prespavati ili mi se valja kakavoj trpati po sobi? :D:D
 
Član
neka ekipica ide vcrs kasno iz SA nadam se da necemo dzabe prevaliti 300km u jednom pravcu
 
Član
LSD je napisao(la):
erol kad si ti gore..sutra?nedjelja?
tuzlaci kad zvanicno krecete?
jbg ja necu sutra se moci pridruziti rano ali kad dodjem s posla oko 13-14 krecemo nas 5-6 odma.

jel ima gdje kakavog smjestaja za prespavati ili mi se valja kakavoj trpati po sobi? :D:D
2 auta iz TZ i jedno iz Lukavca ujutro u pola 8 na OMV pumpi(preko puta termoelektrane) na kaficu i gas u Osijek. Ko nam se želi pridružiti bujrum;)
 
Član
Ne znam, mislim da je Konopek to slagao...

To je onaj Audi sto je neko stavljao projekt na forum, bio je crven izvorno.

Sve je uradjeno na autu, nije samo za trke ubrzanja, nego je i sve ostalo po PS-u.
 
Član
Kazu valjda kisa u Osijeku, evo slicica od subote...

http://www.osijek-online.com/Sport/Sportski-klubovi-i-udruge/FOTO-8.-Street-Race-Show-Osijek-subota.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top