Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima finih seka sto jest jest:icon_biggrin:

evo vidim ima dosta poznatih auta, petar slozio 1.8T u onog Pola, bas me zanima koje je vrijeme imao, kao i ovaj golf from BiH, ovaj VR6 od ovog naseg kolege sa foruma

kako je Tala prosao
 
Član
ovo jest od Konopeka audi 3.0 Bi Turbo, Ima Sejo gore sa crvenim kadettom , fiat coupe ex peka , dijana VTS Milan itd.... trebali su valjda i pliska i Omar ici pa ne znam sta bi od toga ....
 
Član
Odlican provod u subotu imalo se sta vidjeti ,jedina zamjerka je na jako veliko kasnjenje pocetka rejsa posle kvalifikacija ,sve ostalo je za 5 pohvale i cestitke organizatorima vidimo se i sl put ........... ;) ;) ;)
 
Član
Ljudi ima li kakvi novosti,sta se desavalo juce u Osijeku sta se desava danas,koja fotkica video ili neko ko je bio da nam prenese utiske...masio sam ovaj event zbog registracije auta... :(
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Opa fino bilo izgleda , samo gdje su Basta i Marin :icon_question:

Audi je od Konopeka, jeste :)

Marin nije dosao uopste, a Basta je polomio neki dio na mjenjacu tako da nije mogo saltat brzine na zadnjem motoru :(.

Sve u svemu, jecer je bilo bas dobro :) bilo je svega za vidit, ko je otiso nije pozalio.
Osim pokvarenih mjeraca vremena koji su nas zbunjivali citav dan hehe
 
Nisu mjeraci vremena bili pokvareni, vec su samo pokazivali vrijeme auta, bez vremena reakcije! S tim da su na kraju ugasili, zbog vjetra i mogucnosti kise...tako da nismo mogli pratiti izlazne brzine i vremena od klase 11 i 10!
A bilo je stvarno extra auta, koja barem ja,nisam imao prilike do sada vidjeti (crni BMW, bijela Corsa sa 2 motora...)
 
Član
Kakva supacka organizacija, svugde po forumima gledah jutros i niko ne pominje da se otkazuje zbog kise, zapucah 300km i lepo vidim da nigde zive duse nema. Sto sam dolazio, dolazio sam...
 
Član
zvanicno su otkazali tek u 12h :(, ja sam otisao odande posle 10h :(
evo snimak od juce http://www.youtube.com/watch?v=GIOn_AgSOec
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top