Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Osijek Street Race Show kalendar za 2012

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
PuntoFan je napisao(la):
Pa dobro,nisam rekao da mora biti ali po zakonu je tako...koliko se ja sjecam tog zakona,kada sam placao kaznu slicnu njegovoj,na zalost nisam dobio ovaku sliku za uspomenu,hehe :icon_sad:

Imaju u zakonu, u odredbama o kaznama dva clana, tj. jedan clan, a dva stava su u njemu (ne mogu se sjetiti brojeva) koja regulisu ovo pitanje i mogu se primjeniti na ovaj prekrsaj. Znam kad sam trebao dobiti kaznu za ovo da sam zvao kolegu u policiji da pitam kako da posaljem podatke od zene da je ona vozila, pa da na nju ide kazna, a on me samo pitao koji clan pise i kad sam mu procitao, kaze nema potrebe to je samo novcana kazna i tako je i bilo ... Sad na osnovu cega odluce koji stav da primjene, ne znam. Mozda za prekoracenja van naseljenog mjesta ide blaza kazna, sto bi znacilo da ce i njemu doci samo novcana kazna, ali ko ce im znati ...

:icon_exclaim:
 
ccc a ja pitao lijepo ocel bit racea sreca pa sam na kraju odlucio da ne idem jer bi inace poljubio vrata, vidim po komentarima a i po samom tome sto mi niko od organizatora nije odgovorio da su neozbiljni i ocigledno neozbiljno shvataju ljude koji prevale toliki broj kilometara i ne dobiju program zbog kojeg su dosli...ja bi trazio od organizatora naknadu troskova putovanja...sramota
 
I ja bas to hocu da kazem , trebalo je ljudima da pokupe svu opremu , ekrane i ostale gluposti zbog kise kao da je nekom bilo drago sto kisa pada pa su eto namjerno htjeli da ljudi prevale kilometre i popuse foru , hvala Bogu danas svak ima mobitel i internet pa se moglo provjeriti stanje na pisti a ne ici na slijepo , totalno bezveze optuzujete ljude koji jedini ovde nesto konkretno rade sto se tice S.R
 
Član
mtopic je napisao(la):
Meni licno je u subotu bilo bas dobro. Jedina "zamjerka" je to sto je dosta dugo trajala pauza izmedju kvalifikacija i trke, ali cuo sam jasno kako voditelj kaze da se kasnilo zbog tehnickoh problema, tako da prica o kasnjenju bez obrazlozenja ne stoji. To sto nije bilo "peracica" i onih stuntera je po meni cak plus, jer ja na street race idem zbog street race-a, a ne zbog tog cirkusa koji, po meni, samo oduzima vrijeme i bespotrebno rasteze cijeli event.

@ SinisaM3 ... Tebe kao takmicara izrazito cijenim i postujem i tvoji rezultati govore za tebe. Ali ovaj komentar gore ne mogu da podrzim. I nikad mi nece biti jasna ta stalna prica protiv "kalkulatora"! Ako imas auto koje vozi nisku klasu (a ti sigurno imas), ne vidim zasto tebi smeta auto koje ide brze od tebe? Ako je on toliki majstor da ocijeni kad treba da koci da ne probije klasu (sto je po meni jako tesko, cak nemoguce, pogotovu u brzim klasama), pa sto onda ti ne bi bio isti toliki majstor da ga natjeras da probije? (Da ne bude da lupam bezveze, da naglasim da sam i sam vozac SR-a i nailazio sam na kalkulatore i gubio od njih, neke pobjedjivao, nekad i sam kalkulisao itd.) Isto tako, smatram da se Vladin Kadett sa nitrom i bez nitra nikako ne moze smatrati "istim autom"
U slucaju Sejinog kadetta, smatram da nije bilo u redu sto je prijavljen u dvije uzastopne klase, jer se teoretski stvara mogucnost da vozi "sam sa sobom". Tu bi u pravilima trebalo ograniciti da mora biti bar jedna klasa izmedju. I isto tako smatram da mora postojati neka izmjena na autu da bi bila dozvoljena prijava u dvije klase (npr. izbacena boca od nitra)

Opet cu da ponovim,organizatore i organizaciju izuzetno cenim i postujem njihov rad,meni licno je Osijek bio centralni dogadjaj sezone i svi smo jedva cekali da dodjemo,ali sada prosto nisu licili na sebe.(Mozda su nas previse navikli na dobre stvari).Nova oprema i neiskustvo rada sa njom su sigurno jedini razlog odugovlacenja.
Sto se tice auta u dve klase nije problem ako se kako kazes skine boca od nitra,ali mene je taj auto bukvalno preskocio,a bio je u dobrom zaostatku,tako da je sigurno koristio u tom trenutku nitro.Znam da je Vlado kad mu nekad ne bi radio nitro vozio oko 12,7 sto bi bilo skroz ok za 13 klasu...Svi spremamo aute za niske rezultate po klasama i mora se malo kalkiulisati i nekad kociti,to je normalno,ali opet ponavljam ako to postane praksa mnogi ce iz zajebancije prijavljivati visoke klase i tako remetiti i te tamicare i trke uopste.
Malo konfuzije su uneli i semafori sa vremenima auta a ne total time-a,kad se zavrsi krug takmicenja nigde nije bili papira sa vremenima ko je probio,ko je kako isao,itd.Navikli smo da to bude mnogo jasnije,ovako neko nam je sabirao vremena i to bez pismene potvrde.Nadam se da ce to poraviti,ovo su samo dobronamerni saveti nekoga ko vozi trke i pise sta mu smeta kao vozacu.
 
Legend
pa sta da je pao snijeg ili tornado opuhao svu opremu sa piste, je li to do organizacije:icon_question:
ma daj ba, svi mi dobro znamo sta je osijek i kakva je organizacija tako da nema potrebe da se pljuje po istoj...
 
Član
Robert je napisao(la):
shone190 je napisao(la):
Ja ga ne dolazio vise sigurno, jos sam platio i kaznu posto sam na relaciji gde je ogranicenje 50km/h isao citavih 60km/h i ode 40e.

Zajebi me popravnih vise, ili idem na prave manifestacije ili sedim kuci...

Bez uvrede ali ti si krenuo na Street Race nakon sto je citavu noc padala kisa i nastavila citav dan. Dakle ti si bukvalno krenuo tamo znajuci sta da ocekujes? Da li si jos nekad prisustvovao nekom SR-u koji je odvezen nakon 12h kise? Opet ti kazem nemoj se ljutit zbog ovoga ali cinjenica je...
Pa vidis, U Beogradu nije padala kisa uopste, tek u nedelju je pocela, a ja sam vec uveliko proverio na AK Slavonija sajtu gde niko nista nije pominjao i lepo krenuo. Kao da je tesko napisati odlozeno, a mogli su svaki dan da kace one gluposti o odbrojavanju do pocetka.

Bilo je street race-ova po kisi, ne bih ni polazio da nisam prisustvovao i tome.

Sve u svemu, organizacija vise nego smesna...
 
Član
Nego fakat, ne kakite bezze, najlakse je srat po forumima...
Nisam jos imao to zadovoljstvo da vozim u Osijeku (mrsko mi voziti toliko daleko radi trke) ali opstepoznato je da je Osijek uvijek bio vrh po organizaciji i vis-za-vis toga, ako se sada desilo da su imali problema u organizaciji (sumnjam da ej to bilo direktnom krivicom samih organizatora), to ne znaci da odmah treba osuti drvlje i kamenje po njima. Greske i problemi se desavaju i to je sasvim normalno. Ko misli da moze bolje, nek organizuje pa da vidimo
 
Basta potpis.....
Uzmite neku 10 puta manju organizaciju i uradite je bez problema,nemoguće, a ne ovako nesto gdje kisa moze past svakog trena a u ostalom imate mali milion stranica na netu sa vremenskom prognozom pa ste mogli lijepo svi malo pretrazit i naci kakvo je vrijeme ako je bilo sumnjivo niste trebali polazit a na svim forumima se mogao dobiti Kalkanov broj ili nekoga iz AKS i provjerit zato nemojte pucat po organizaciji jer nije uredu!!!!


Zato spremajte auta i vidimo se u Zagrebu za 15 dana!!!!
 
Član
Znaci svako ko je hteo da krene u nedelju, trebalo je da zove Kalkana na mobilni :lol::lol::lol:

Daj, mislim suvisno je pricati o tome kako se otkazivanje objavljuje, a kisu u nedelju sam pominjao na svim forumima pai ovde, ali niko ni u ludilu nije pominjao otkazivanje.
 
Član
Morao sam i ja da se aktiviram. Sto se tice SiniseM3 coveka koji trenutno prica ispred nase srpske ekipe totalno je upravu ! Jer ne samo sto smo po meni najorganizovanija ekipa koja dolazi na SR nego smo SKORO i najbrojniji, da me neko ne shvati pogresno. Stoga sam i odlucio da se ukljucim u ovu raspravku i da malo mozda gestikuliramo jer su krenuli propusti u velikoj meri da se desavaju i to bas prema nama. Nikoga ne omalovazavamo i ne podcenjujemo niciji trud vec podrzavamo bilo kakvu akciju vezano za trkanje. A to govori i podatak da smo od prvog Osijeka na trkama !!! I ako se ne varam medju prvima smo bili tu kad su kao BMW klub ako se dobro secam organizovali Osijek no1 kad smo i u sali govorili docicemo iz srbije pa makar se i na RUKE TRKALI kad je bio problem oko semafora !!! Ali ova situacija od subote nas je jako povredila iako smo uzeli neka mesta iako smo nesto uradili... JER NIKO OD NAS NE DOLAZI DA BI ZARADIO ! nego druzenje i trkanje!!! Napravio sam ovaj uvod da svi znaju o cemu se radi ... Da ne ponavljam Sinisine reci. ali mislim da totalno u pravu , NIKO NAS NIJE OBAVESTIO DA JEDAN AUTO MOZE DA VOZI VISE KLASA POD BROJ JEDAN ! POD 2 NE ZNAM KAKO JEDAN AUTO MOZE DA UPALI OBA RED LIGHTA !?!? posto sam ja dobio odgovor od organizatora. Da ne navodim ko je u pitanju, ali taj DISKVALIFIKOVANI AUTO je kasnije izbacio nas auto iz klase. O vremenima da ne pricam, NI TRAGA NI GLASA, samo vreme auta ?!?! Ceo dan na stazi ! ?!? Ok tehnicki problemi , desava se i to razumem. ali sto je mnogo mnogo je ! Kako je moguce da kad se vozila uparuju budu sve srpski parovi ? to je jedno pitanje, kako je moguce da Nesa sa CLS AMG u svojoj klasi stalno vozi u prvom krugu ? kako je moguce da laki viner ne ide sa onim ko je imao najbolje vreme u predhodnom krugu? Kako je moguce da DVOJCA KOJA PROBIJU KLASU DA SE SASTANU U SLEDECOJ KLASI ? i da ne nabrajam dalje ima tu jos dosta pitanja i pod pitanja. VOLEO BI DA SE OVE STVARI RESI I ISPRAVE KAKO BI TO SVE BILO NA MNOGO OZBILJNIJEM NIVOU. I OVO NEKA BUDE DOBRO NAMERNA KRITIKA KOJA JE UPUCENA ! NE ZLONAMERNA !!!!! niti nam je u interesu da se s nekim svadjamo i prepiremo !!!
 
Član
Ako su ljudi imali propusta u organizaciji red je da se to i kaze kao dobronamjerno ili ovo sto decki iz Srbije govore red bi bio da poslusaju organizatori za savjete ...

A ne i dalje pisat po forumu OSIJEK BR 1 , vrh vrhova ,ovo ono ... ama da je od zlata ljudi ako su nest pogrijesili ili sl treba im reci ... al i treba postovati njihov rad ...



Bilo bi lijepo da neko od organizatora odg. na pitanja decki iz Srbije
 
shone190 je napisao(la):
Znaci svako ko je hteo da krene u nedelju, trebalo je da zove Kalkana na mobilni :lol::lol::lol:

Daj, mislim suvisno je pricati o tome kako se otkazivanje objavljuje, a kisu u nedelju sam pominjao na svim forumima pai ovde, ali niko ni u ludilu nije pominjao otkazivanje.

Ti bukvalno shvatas stvari imas masu vozaca nadam se da imas nekog prijatelja među njima pa si lijepo mogao da ga nazoves i zavrseno
 
Član
Subota, 12.05.2012.

KLASA 16
I. Nebojša Petošević
II. Tomičić Milan
III. Aleksander Bijelić

KLASA15
I. Miloš Ilić
II. Antonio Ivšak
III. Tiro Haris

KLASA14
I. Josip Pap
II. Filipovic Dragan
III. Vulović Ivan

KLASA13
I. Slavica Obradović
II. Trninić Savo
III. Nenad Žalac

KLASA12
I. Dario Nišević
II. Petošević Slobodan
III. Zdravko Minruc

KLASA11
I. Konopek Dario
II. Esad Dosljak Bole
III. Siniša Basta

KLASA10
I. Vlado Moravek
II. Mario Sčetko
III. Edvard Galić
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top