OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sta ovo divlji zapad, south centrall, campton sta!!??! kakve utoke palice i nabijanja!?!
Slabo sta se postize sakama, braniti se ok a "traziti guzici cepa" ne
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Sta ovo divlji zapad, south centrall, campton sta!!??! kakve utoke palice i nabijanja!?!
Slabo sta se postize sakama, braniti se ok a "traziti guzici cepa" ne

Zaj*i, kad naletis na budalu, bolje imati pri ruci bokijevu spravu za sport:D
 
Član
Ja licno imam sportsku palicu u autu ali nadam se da je nikada necu morati koristiti i da za tim nece biti potrebe, jedna stvar je naletiti na budalu a druga na elegancija koji te odradi za cenera!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Ja licno imam sportsku palicu u autu ali nadam se da je nikada necu morati koristiti i da za tim nece biti potrebe, jedna stvar je naletiti na budalu a druga na elegancija koji te odradi za cenera!

Govorim iz licnog iskustva. Radio sam par godina u BG-u i imao raznih sluzbenih automobila i da mi nije bilo palice par puta zbog Beogradskih "mangupa", morao bih golim rukama da pregovaram.
 
Član
ajde probajte naci broj telefona od levata taxiste pa ga navlaciti da dzabe ide po musterije po 10 km. zaj*avati ga maximalno, a nece moci mjenjati svoj broj telefona zbog starih musterija.;)
 
Član
Meni se dogodilo nesto slicno na putu Doboj-Zenica.Ko fol ja izisao sa pumpe a on da ne udari u mene sletio u jarak.Pa me stigao,blica,svira(ja mislio nešto mi otpalo sa auta pa stao,budalaš) i priča mi tu priču.
''Pa kako si izašao iz jarka?"pitam ga...kaže on " nije bio dubok".:icon_question:
"Ček sekundu" kazem mu i udjem u auto."Šta to radiš?"-pita on mene..
"Ma trazim gdje mi je aparat da uslikam štetu i auto"-kažem ja njemu.
Odma je sjeo u auto i razgulio ko vjetar.....:lol::lol::lol:
 
Super Moderator
scorpio je napisao(la):
ajde probajte naci broj telefona od levata taxiste pa ga navlaciti da dzabe ide po musterije po 10 km. zaj*avati ga maximalno, a nece moci mjenjati svoj broj telefona zbog starih musterija.;)

e bravo druze ;)
 
Član
Armin_tz je napisao(la):
Heheh..ma cigancska posla...hvataju na fou "normalan " svijet!Da si ti njemu izletio iz auta ko kakva baraba sa namjerom da mu ruke polomis nebi se on tako ponasao nego bi se izvinuo sto te zaustavio, vjerum mi...svaki dan ja "deveram" sa crncima i znam kako sa njima treba...sa njima nema finoce i kulture,moras bitit veci cigan od njega!:lol:

Tu si brate upravu nema finoce vec samar pa tek onda finoca
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
ma kakva palica, kod mene je dobri stari pendrek i gdje njim udaris tu dlaka ne raste :lol::lol::lol::lol:

Nista ne boli kao pendrek!:D
Jos kad se dobro zama'ne, obmota se lijepo!:D
 
Član
Jel' sa drzacem onim ili motka verzija?:lol:
Kad ima onaj k*, ne znam ni kako se zove, mozes ga vrtiti k'o ventilator!:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top