OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Uvijek je bilo takvih lesinara... :icon_mad:
A meni nesto policija prica za bejzbolku u autu, ali je to ona jos iz Barse, suvenir, pa kazem nosim je kao poklon:D
 
Član
sad ga trebas naci u gradu,kad bude parkiran,i lagano mu razbit i drugu karambolku,ccc cime se sve sluze boze sacuvaj
 
Član
nek oproba to uradit danas 5 puta opet ce naletit na neko zensko ili nekog ajmo rec vozaca koji ce popustit i platit.al za svaki slucaj ubit:icon_mad:
 
Član
tuzla je divlji zapad... imo sam jednu scenu prije par dana s lesinarom al je moj auto zaplatio a on pobjego kad je vidio koliku je stetu prouzrokovo i kad su 3 covjeka izasla iz auta i utoka u ruci... on crta al nace se i on polako...
 
Član
a j*o mater svoju...kakvih hajvana sve ima...

a jest zaj*ano izaci od ZiCompa gore prema Par Selu...brzo se vozi...
 
Član
cigina posla:lol:samo da se neradi..e pa nema bosne nigdje jbte pa da se covjek ismije i isplace ko godina kakvih pacijenata ima:lol::lol:tacno ga ubit covjek u takvom trenutku
 
Član
cedic je napisao(la):
nek oproba to uradit danas 5 puta opet ce naletit na neko zensko ili nekog ajmo rec vozaca koji ce popustit i platit.al za svaki slucaj ubit:icon_mad:

to si u pravu, i njemu opet dobra dnevnica.. ma ja sam se fakat bio sj*ao prvi put, kontam koji k... i onda kad sam poslozio sve kockice u glavi...

ja sam opet fino odgojen, nisam htio praviti scenu, ali sad zalim sto ga se nisam nasavijao.. neduzna osoba ce danas,sutra naj*at zbog ovakvih budala...
 
Član
ne cudi me ovo uopste - svojstveno bosanskom hajvanluku :icon_mad: opstenarodno je poznato za taxiste po sa - cast izuzetcima Moje najgore iskustvo je bilo na carsiji kada mi se levat (pjesak) bukvalno bacio pod auto i trazio odstetu :lol:
 
Početnik
ma de MOZES KAKO OCES,AL NECES DOKLE OCES...dok se jednom ne namiri na kakvog lolu koji dolazi iz firme i nije dobio platu,pa kad ga stane sutat dzaba mu sve...al brate ima svega u ovoj bosnii samo PRAVDE VRLO MALOO
 
Član
trebo si ga odmah prijaviti policiji , glavu dajem da je već evidentiran za takve pokušaje prevare , ja znam u Tuzli bar 10-tak propalica koji od toga žive
 

MTR

Član
ma samo cokulanje tu pomaze nista drugo , j*o mater svoju klosarsku , cim pare zatrazi odma pljaska
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top