OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
heh druze moras se naviknut na Tz jbg vjeruj tako je i meni se desilo na magistrali kod merkatora .. Vozim ja tecom trakom jedno 70 km/h i lijepo pogledam na spigli nema nikog desni zmigawac i u srednju traku i ja na tak do semafora i stanem kad meni cigo neki svira iz audia 100i otvara prozor kaze "aloo konju zakacio si me " ja se nasmijao hh reko kako sam te zakacio kad on meni ae vamo iza zgrade da ti objasnim . i ja za njim :S cc i ae dosli smo mi na neki parking kad on meni eto vidis da mi je otisao lijevi smigawac tvoj zadnji desni blatobran je uradio u moju liijevu stranju i razbio mi je zmigawac ... reko jarane pri brzini od 60 na sat da sam te zakacio ja bi se prevrno! on poce nesto lafina ofo ono sad cu ja zvat jednog cojka i nemam se ja sta stobom rasprawljat i ja vidim vrag odnio salu reko evo tebi 10 km i zdrawo ali nije ti halal cojk gleda u ja sam sjednem i odem !!cc kakvih ima dbila ..
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
heh druze moras se naviknut na Tz jbg vjeruj tako je i meni se desilo na magistrali kod merkatora .. Vozim ja tecom trakom jedno 70 km/h i lijepo pogledam na spigli nema nikog desni zmigawac i u srednju traku i ja na tak do semafora i stanem kad meni cigo neki svira iz audia 100i otvara prozor kaze "aloo konju zakacio si me " ja se nasmijao hh reko kako sam te zakacio kad on meni ae vamo iza zgrade da ti objasnim . i ja za njim :S cc i ae dosli smo mi na neki parking kad on meni eto vidis da mi je otisao lijevi smigawac tvoj zadnji desni blatobran je uradio u moju liijevu stranju i razbio mi je zmigawac ... reko jarane pri brzini od 60 na sat da sam te zakacio ja bi se prevrno! on poce nesto lafina ofo ono sad cu ja zvat jednog cojka i nemam se ja sta stobom rasprawljat i ja vidim vrag odnio salu reko evo tebi 10 km i zdrawo ali nije ti halal cojk gleda u ja sam sjednem i odem !!cc kakvih ima dbila ..

ma trebo si ga tresnut,pa mu onda dat cjenera,nek zna za sta je dobio,mamicu mu cigansku
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
heh druze moras se naviknut na Tz jbg vjeruj tako je i meni se desilo na magistrali kod merkatora .. Vozim ja tecom trakom jedno 70 km/h i lijepo pogledam na spigli nema nikog desni zmigawac i u srednju traku i ja na tak do semafora i stanem kad meni cigo neki svira iz audia 100i otvara prozor kaze "aloo konju zakacio si me " ja se nasmijao hh reko kako sam te zakacio kad on meni ae vamo iza zgrade da ti objasnim . i ja za njim :S cc i ae dosli smo mi na neki parking kad on meni eto vidis da mi je otisao lijevi smigawac tvoj zadnji desni blatobran je uradio u moju liijevu stranju i razbio mi je zmigawac ... reko jarane pri brzini od 60 na sat da sam te zakacio ja bi se prevrno! on poce nesto lafina ofo ono sad cu ja zvat jednog cojka i nemam se ja sta stobom rasprawljat i ja vidim vrag odnio salu reko evo tebi 10 km i zdrawo ali nije ti halal cojk gleda u ja sam sjednem i odem !!cc kakvih ima dbila ..

nasjeo si pravo....

ako nema nikakvih ostecenja na tvom autu kako si mu onda mogao razbiti zmigavac.. ja prvo ne bi isao za njim nigdje, iza neke zgrade ili slicno... znaci stani negdje i zvat cemo policiju...


meni se skoro desilo u tz.. ja na semaforima kod BKCa, ispred mene bijeli golf 2, i on prvi, ja drugi, crveno na semaforu...i upali se zeleno on ne mice...ja njemu svirnem...on u prvu i na gas 2-3 metra i onda naglo sjede na kocnicu...sekunda da ga udarim.... vjerovatno je i on htio da me navuce ...sreca kod mene bolje kocnice nego na golfu:icon_biggrin:
 
nasjeo si pravo....

ako nema nikakvih ostecenja na tvom autu kako si mu onda mogao razbiti zmigavac.. ja prvo ne bi isao za njim nigdje, iza neke zgrade ili slicno... znaci stani negdje i zvat cemo policiju...


meni se skoro desilo u tz.. ja na semaforima kod BKCa, ispred mene bijeli golf 2, i on prvi, ja drugi, crveno na semaforu...i upali se zeleno on ne mice...ja njemu svirnem...on u prvu i na gas 2-3 metra i onda naglo sjede na kocnicu...sekunda da ga udarim.... vjerovatno je i on htio da me navuce ...sreca kod mene bolje kocnice nego na golfu:icon_biggrin:
[/quote]
jbg tu sam se sj*ao sto odma nisam zvao policiju ... he bilo je meni malo osteceno na rubu al izgrebano bilo od granja mislim nikako nisam bio u kontaktu s njegovim vozilom al et ciganija je jbg nisam se htjeo rasprawljat nisam htjeo da mi pokvari dan bio sam samo tako raspolozen al et.. jbg saobracaj je je*en .. treba sve geldati i dobro otvorit oci ...
 
Član
ma joj, danas svakakve bagre ima. mene je tako jednom prestigao golf 2 u raspadnom stanju, ja isao nekih 80ak, jedva me prestize i cim se ubacio, lik na kocnicu iako je sve ispred bilo cisto, jedva sam uspio prikocit a da ga ne uradim. kad je vidio da mu namjera nije uspjela, onda je ubrzao...
 
Član
govana svakakvih na nasim ulicama. kad sam polozio prvu godinu sam stalno nosio baseball palicu da ako mi neki taxi naglo zakoci da istovari ili utovari putnike da mu saspem i sajbu i glavu, ali kako se to nije desilo prestao sam nositi palicu. a tu ciganiju treba samo pobit, ja bas tu kod zikompa cesto idem ka krojcici j*eno je izaci skroz, a kad izadjem ne moze me stici da vozi ferrari, bas volim taj put i uzivim se. a ako me tako ko pocne zaj*avat ne gine mi cuza :lol::lol::lol::lol:
PS: da se razumijemo nisam nacista, nemam protiv normalnih roma nista, ali za one cigane zivio adolf
 
Član
Meni nije jasno , što ga ne sastavite sa crnom zemljom odma na licu mjesta, čuj zvati policiju :lol: , jos se j*avat sa njima, oko budale , uh što se to meni ne desi jednom ...da si dam oduška :D
 
rinaldo je napisao(la):
trebo si ga odmah prijaviti policiji , glavu dajem da je već evidentiran za takve pokušaje prevare , ja znam u Tuzli bar 10-tak propalica koji od toga žive

al fora je sto kod nas ako imas krs nemoras lazirat...ima tolko levata koji fakat ti oduzmu prvenstvo prolaza i fakat su krivi...nemas sta lazirat samo nemoj kocit ako ti nije zao auta...treba kupit krs bas u te svrhe...razmisljo sam o tome...:icon_smile:
 
Član
najjaci su mi ovi sto krenu kontas "dvica ce poletit" i onda naglo na kocnicu al PRC ODSTOJANJE MAJKAAAA moze k.... kocit hhahahah
 
Član
MrShadow je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
jasta je plava croma nove table taxi i mene je mislio na foru mamu mu j*em

kad se tebi desilo i gdje


meni se desilo kod hotela Tuzla

pratio me do bolnice kaze kao se prestrojavas ovo ono vidi sta uradi zbog tebe

pokazuje puko branik zmigavac i hauba malo al je zafarbana vidi se


ja htio da zovem policiju a stari mu dao pare


jbg ja sam iz Gracanice pa nismo znali ko je sta je jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top