OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
_JokeR_ je napisao(la):
najjaci su mi ovi sto krenu kontas "dvica ce poletit" i onda naglo na kocnicu al PRC ODSTOJANJE MAJKAAAA moze k.... kocit hhahahah

zato ja uvijek i drzim odstojanje i vise nego sto bi mozda trebalo. al tad me levat preteko, ubacio se 2-3 metra ispred mene i na kocnicu. ja ni dan danas ne znam kako sam uspio prikocit (posto nije neko novo auto) :D
 
Član
Ako znas da nisi kriv i nisi nista uradio trebao si mu samo samarcinu zveknut u auto i lagano svojim putem ;)
 
Član
Heheh..ma cigancska posla...hvataju na fou "normalan " svijet!Da si ti njemu izletio iz auta ko kakva baraba sa namjerom da mu ruke polomis nebi se on tako ponasao nego bi se izvinuo sto te zaustavio, vjerum mi...svaki dan ja "deveram" sa crncima i znam kako sa njima treba...sa njima nema finoce i kulture,moras bitit veci cigan od njega!:lol:
 
MrShadow je napisao(la):
Danas krenuo iz Tuzle i izlazim preko par sela. Stao sam na STOP kod ZICOMP i sve normala, prolazim tim putem svaki dan, 100% nikakvih problema. Krenem uz brdo prema par selu i prodjem oko 1000 m kad me odjednom pretece tip. Izbaci sve cetri i izlazi iz auta, poce galamiti, ovo ono. Ja se sj*o, mislio sam prvo da je pljacka ili nesto slicno.. Izadjem ja iz auta pa se on malo smirio kad je skontao da sam ga tezi barem 30 kg i visociji za duplo :) ..

Poce tip meni tvrditi da sam mu kod zicomp-a oduzeo prvenstvo prolaza i da je zbog mene udario u ivicnjak i razbio karambolku. Hoce 50 KM... Ja kazem ne moze, zovi policiju. Nazva on nekog covjeka i tvrdi mi da je to svjedok ( vjerovatno mu je bio prijatelj koji je s njim u semi ) .. Covjek mi rece da je istina da sam prouzrokovao ovu nesrecu. I kontam ja kako je za minutu uspio i izaci iz auta da vidi sta se desilo i uzeti br od svjedoka i jos da me stigne...

Nista, ne dam ja pare. Vratim se s njim do mjesta nesrece, dole naravno nikoga, nema ni plastike od karambolke na cesti ni nista.. Uzmem ja telefon i nazovem oca. Pita mene tip koga zoves, reko oca, eto ga za 5 minuta pa ce on ovo s tobom rijesiti.

Odjednom se uozbilji, kaze " Ja sam posten, necu se zezati s tobom za 50 maraka, bitno da nije nama nista bilo, nemoj dzaba zvati oca ". Hehe, uleti u auto i ode...


Eto cime se ljudi sluze danas.. Ja sam siguran da 100% nije nikoga bilo kad sam prolazio tu i da nisam kriv... Dakle, Tuzlaci i oni koji prolaze kroz Tuzlu budite oprezni..


Ovaj tip sto je ovo uradio danas je Romske nacionalnosti, visok oko 1,70, vozi plavog fiata.. Ako nekome trebaju i tablice mogu vam poslati..

Poz

Brate hvala ti na ovome ja tek treba da polozim pa da znam na sta da se spremam!
 
Član
DaBu je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
jasta je plava croma nove table taxi i mene je mislio na foru mamu mu j*em

kad se tebi desilo i gdje


meni se desilo kod hotela Tuzla

pratio me do bolnice kaze kao se prestrojavas ovo ono vidi sta uradi zbog tebe

pokazuje puko branik zmigavac i hauba malo al je zafarbana vidi se


ja htio da zovem policiju a stari mu dao pare


jbg ja sam iz Gracanice pa nismo znali ko je sta je jbg


jeste, jeste.. hehe

i juce mu je bio pukao zmigavac, hehe..

jbg ljudi, nije tek tako jednostavno izaci i polomiti nekoga.. i ja sam bio zbunjen.. prvi mi je put ovo neko uradio, u pocetku se zapitas jesi li stvarno kriv pa tek kasnije kad poslozis sve kockice u glavi vidis sta je u pitanju...
 
Član
MrShadow je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
jasta je plava croma nove table taxi i mene je mislio na foru mamu mu j*em

kad se tebi desilo i gdje


meni se desilo kod hotela Tuzla

pratio me do bolnice kaze kao se prestrojavas ovo ono vidi sta uradi zbog tebe

pokazuje puko branik zmigavac i hauba malo al je zafarbana vidi se


ja htio da zovem policiju a stari mu dao pare


jbg ja sam iz Gracanice pa nismo znali ko je sta je jbg


jeste, jeste.. hehe

i juce mu je bio pukao zmigavac, hehe..

jbg ljudi, nije tek tako jednostavno izaci i polomiti nekoga.. i ja sam bio zbunjen.. prvi mi je put ovo neko uradio, u pocetku se zapitas jesi li stvarno kriv pa tek kasnije kad poslozis sve kockice u glavi vidis sta je u pitanju...





tako je i meni bilo sj*o se ja znam da nisam pogrijesio nista ono ovo

al et sad znam ubuduce



za koji dan idem u TZ daj boze da naletim na njega
 
Član
pa ja mislim da se to mozeprijaviti policiji i za to bas i nije mala kazna jer to vise nije prekrsaj nego krivicno djelo
pa eto
ko naleti na takve idiote neka proba ostati smiren i bez nekih gluposti ovo ono jer taj je vjerovatno spreman i na upotrebu sile i bez obzira jesi li visi za pola metra i tezi 50 kg ako ga razbijes onda si i ti napravio krivicno
tako da smireno i lagano pokusati rijesiti situaciju po mogucnosti pozvati policiju i to je to
 

MTR

Član
ma evo sve citam opet i ne mogu da vjerujem , ma treba dva tri momka da sjednu u auto i da ga navuku , cim stane i izadje iz auta nek ga jedan nasara momacki , a ova dvojica nek ih ko fol razvadjaju i kad murija dodje nek kazu da ga je fizicki napao i da se morao branit , nema brate nece se taj smirit dok ne bude odlezao na urgentnom , ja kakav sam ja bi ga skalpirao pred svjedocima
 
Član
MTR je napisao(la):
ma evo sve citam opet i ne mogu da vjerujem , ma treba dva tri momka da sjednu u auto i da ga navuku , cim stane i izadje iz auta nek ga jedan nasara momacki , a ova dvojica nek ih ko fol razvadjaju i kad murija dodje nek kazu da ga je fizicki napao i da se morao branit , nema brate nece se taj smirit dok ne bude odlezao na urgentnom , ja kakav sam ja bi ga skalpirao pred svjedocima

pa da je vidio jos nekoga sa mnom u autu sigurno me nebi pokusao prevariti.. vidio je da sam sam u autu, vidio je P na autu i odmah kontao : SAM,MLAD,NAIVAN...

Bgm se sj*ao :)
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
rinaldo je napisao(la):
trebo si ga odmah prijaviti policiji , glavu dajem da je već evidentiran za takve pokušaje prevare , ja znam u Tuzli bar 10-tak propalica koji od toga žive

al fora je sto kod nas ako imas krs nemoras lazirat...ima tolko levata koji fakat ti oduzmu prvenstvo prolaza i fakat su krivi...nemas sta lazirat samo nemoj kocit ako ti nije zao auta...treba kupit krs bas u te svrhe...razmisljo sam o tome...:icon_smile:

nije to baš tako lako , možeš ti nekome oduzeti pravo prvenstva prolaza ali moraju biti njegovi tragovi kočenja ako ih nema i on snosi krivicu pogotovu ako te udari u zadnju polovicu vozila onda je kriv 100% , nego u konkretnom slučaju se radi oo klasičnoj varalici koja uzima na foru a takvih nije malo i većina ih je registriranih kao lica pod pojačanim policijskim nadzorom i vjeruj mi čim bi mu zapisao tablice i zvao policiju on bi te molio da ne zoveš...
 
Član
onda potičimo sportske navike :D
http://www.057info.hr/images/vijesti/orginal/bejzbol_palica_1219828718.jpg
 
Član
svaki ebeni dan sam po tz i jos nije naletio na mene..
al trebo bi ............
kvalitetno bi se proveo samnom....
mater mu levatsku...

treba ga naderat pa tek onda prijaviti policiji :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top