OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

OPREZ TUZLA !! Laziranje saobracajnih nesreca !

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas krenuo iz Tuzle i izlazim preko par sela. Stao sam na STOP kod ZICOMP i sve normala, prolazim tim putem svaki dan, 100% nikakvih problema. Krenem uz brdo prema par selu i prodjem oko 1000 m kad me odjednom pretece tip. Izbaci sve cetri i izlazi iz auta, poce galamiti, ovo ono. Ja se sjebo, mislio sam prvo da je pljacka ili nesto slicno.. Izadjem ja iz auta pa se on malo smirio kad je skontao da sam ga tezi barem 30 kg i visociji za duplo :) ..

Poce tip meni tvrditi da sam mu kod zicomp-a oduzeo prvenstvo prolaza i da je zbog mene udario u ivicnjak i razbio karambolku. Hoce 50 KM... Ja kazem ne moze, zovi policiju. Nazva on nekog covjeka i tvrdi mi da je to svjedok ( vjerovatno mu je bio prijatelj koji je s njim u semi ) .. Covjek mi rece da je istina da sam prouzrokovao ovu nesrecu. I kontam ja kako je za minutu uspio i izaci iz auta da vidi sta se desilo i uzeti br od svjedoka i jos da me stigne...

Nista, ne dam ja pare. Vratim se s njim do mjesta nesrece, dole naravno nikoga, nema ni plastike od karambolke na cesti ni nista.. Uzmem ja telefon i nazovem oca. Pita mene tip koga zoves, reko oca, eto ga za 5 minuta pa ce on ovo s tobom rijesiti.

Odjednom se uozbilji, kaze " Ja sam posten, necu se zezati s tobom za 50 maraka, bitno da nije nama nista bilo, nemoj dzaba zvati oca ". Hehe, uleti u auto i ode...


Eto cime se ljudi sluze danas.. Ja sam siguran da 100% nije nikoga bilo kad sam prolazio tu i da nisam kriv... Dakle, Tuzlaci i oni koji prolaze kroz Tuzlu budite oprezni..


Ovaj tip sto je ovo uradio danas je Romske nacionalnosti, visok oko 1,70, vozi plavog fiata.. Ako nekome trebaju i tablice mogu vam poslati..

Poz
 
Član
Trebao si reci evo zovem oca da mi donese 50 KM i onda lagano skines mu karambolku al pomocu njegove glave :)
 

LSD

Član
rokni table ovde u temu.....a cuoo sam i ja za ovo sad nezz je'l isti tip ili ne
 
Član
Hehe cuj ti levata takve treba prebiti na licu mjesta al sreca pa si pametan i kulturan covjek pa si se rijesio seljaka!!
 
Član
Tako je meni levat taxista u sarajevu kod nas lafo lik udario u trotuar ja mu oduzeo prvenstvo haha ganjao me i poprijeci mi put kaze tako i tako hoce moju licnu da uzme heheheh svakakvih levata ima traze mekusce i laveta da ih oderu..

NARAVNO OD MENE NIJE NISTA DOBIO NIKAD NITI CE.. TAKVI SELJACI MI SE MOGU K.. PIP HAHA
 
Član
Deyo je napisao(la):
lux_sjekira_870023.gif


Butchering People

lolchina
 
isto se desilo i jednom mom prijatelju..stigao ga covjek i zaustavio i rekao mu da ga je ovaj zakacio kad ga je preticao..nigdje veze na prijateljevom autu nista nema pozadi na desnoj strani, u njeg bila crvena cetvorka (isto tip iz Tuzle,a sve se desavalo na Karauli),i prednja lijeva strana ogrebana..ovaj nista nije htio platiti..nazovu policiju..i tamo vamo,na sud...jos drugu policija u Olovu oduzme auto,ko fol radi vjestacenja...i na kraju sud utvrdi da ga ovaj uopste nije zakacio...
 
Legend
daj nam tablice da znamo,jer i ja svaki dan putujem preko krojcice,da mu ne stajem bezze:icon_biggrin:
 
Član
ako je novija tipa, s kosim umjesto onih ravnih kockastih farova onda je taxista u pitanju....vidjam je u prolazu....
 
Član
Ma presudno je bilo tih 30Kg i pola metra visine... da nije bogami toga bilo cigo bi tebe nalausio i jos ti uzeo pre...:lol: :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top