Opel Astra G OPC Bronze Edition

Opel Astra G OPC Bronze Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
RE: Opel Astra G OPC

ma sve extra,samo naprijed
kacenje nek ti rijesi ovaj sto ce ti farbat auto, i to je to ;)
 
RE: Opel Astra G OPC

mtopic je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
rekose mi neki momci sa OTS-a da mogu te zeljezne kapice da skinem da su one ustvari tu radi celicnih felgi da ne ulazi prasina unutra i da ja to mogu normala skinuti jer idu cepovi kao zastita

Upravo tako ... samo kod mene nije bilo dovoljno da ih skinem, er je vrh poluosovine bi predug, pa sam morao i nj malo da kratim, ali ti prvo pokusaj samo skinuti kapice (jos bolje je da ih samo natuces cekicem, jer ipak ce vie stititi od prasine), a ako ne pomogne to, onda slobodno odrezi visak poluosovine, samo pazi na navoj...

hvala ti Topa uradit cu bas tako , isto sam se danas zabrinuo kad sam gledao astru sGuza , jel normalno da su mi sad tockovi malo zakrivljeni prema unutra ?
.nOKe je napisao(la):
ma sve extra,samo naprijed
kacenje nek ti rijesi ovaj sto ce ti farbat auto, i to je to ;)

A sto se tice paranja evo danas sam bio kod lakirera , Astra je ostavljena i skontali smo da gume ne paraju od obrve nego diraju branik tako da ne znam kako cu to da rijesim , gewinde sam digao max nego mi muzika jos zakuca auto pa nekad na rupi zapara
 
RE: Opel Astra G OPC

Evo ga malo novosti , auto je konacno pocelo da se radi , termin je malo bio problem radi guzve danas nesto svi farbaju i udaraju auta sta je ovo:lol: pa evo malo slikica nije nista specijalno jer je danas prvi dan rada al et ide lagano , ocekuje se da ce biti gotov aBd do 1.vog pa cemo da vidimo

Nisam slikao novu masku prije pa evo sad koja slika , Opel Freaks ce skontati o cemu je rijec :cool:




takodje nisam ni felgice najbolje slikao pa evo koja slikica i toga..




prvo sto se pocelo raditi jeste i ono meni najdraze sto mi je palo na pamet a kasnije se podudarilo da su jos neki FREAK-ovi uradili istu stvar a to je malo manji Grill radi cjelokupnog izgleda i takodje da se fino sastavi sa badlook-om





gepek rastavljen , brava sa plastikom skinuta , brisac skinut , ceka se samo ponedeljak da pocnu radovi na limariji za sada samo ovo...



oznacen gepek , lim se spusta do djela na kojem je traka i ostaje samo mjesto za tablicu



i to je to za sad , abd opet cu ici sredinom slijedece sedmice da i ja malo pomognem , vecinu stvari sam ja poskidao jer ljudi imaju bas puno posla zbog mene su odbili mnoge musterije da se odradi auto lijepo i kvalitetno
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

pocelo je,pocelo!!! :cool::cool:
felga 8 jota,zakucan do poda,nizak profil guma,to je sada moda...
eto cega se sjetim kad vidim tvoju astru,strava i uzas ovo ce da jede malu djecu :D
 
RE: Opel Astra G OPC

hehe eto maske moj Damke , Italy je poslao po jednom covjeku i peh opet zaboravi sarafe , pa mi je slao postom opet par dana kasnije :D

@enesss - hvala brate nadam se da ce biti tako

mora se jos skinuti i uredno otkaciti i antena jer se i ta rupa ukida , lajsne skinute i sve rupe ce se takodje da povare , rubovi se moraju takodje malo dotjerati jer su ove felge dosta vani pa mi malo kaci
 
Član
RE: Opel Astra G OPC

ovo mnogo obecava :cool:
najljepsi osjecaj je kad sam odradis projekat po svojim zeljama :cool:
 
RE: Opel Astra G OPC

hvala svima , vizija je stvorena vec davno samo se cekao trenutak da sve dodje na svoje mjesto i onda da se uradi finish , ne volim da radim dio po dio , vecina ljudi ne bi imala zivaca i strpljenja na ovakav poduhvat al ja sam istrajao u onome sto volim raditi a ne da mi drugi rade , ono sto nisam znao bar sam bio tu da vidim kako ide i sve sam pokusao da naucim , bilo je i dusmanluka i iskoristavanja al to je sve prevazidzeno furam sam svoj fazon i to je to , evo i par slikica od prijatelja iz Njemacke , ne znamo se uzivo al dosta pricamo preko neta , pomazemo jedan drugom tj. vise on meni pomaze jer me preduhitrio malko :cool:

Astra by SIC!





 
Član
RE: Opel Astra G OPC

jao perverzije majko mila sta je ovo nadam se da ce i tvoja biti ovakva druze dosad za radove svaka cast
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top