Obavijest -Kontrola zatamljenih vozila ZE-DO

Obavijest -Kontrola zatamljenih vozila ZE-DO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo gotova akcija, odmah neki "zamraceni" sto su pauzirali, navali, vozikaju se :lol: :lol:
 
Član
nema je vala i gotova ta akcija, mada oni uvijek mogu pisati za folije, ono sto se krsi zakonom nema ogranicenje za kaznjavanje u svakom slucaju, samo su u ovom periodu malo vise obracali paznju na "tamne"
 
Član
ma morali popunit budzet pa ganjali i svakom peglali, zagledali... zaustavljali sa spustenim staklima, trazila da se digne da vide da nije zatamljeno i sl... a sada ce valjda opet po starom, standardno
 
Član
ja imam zadnja bocna i zadnju sajbu, i nikad mi nisu pravili probleme oko toga... jesam imao jedino problem kad sam prednje bocne imao pod folijama, i onda mi policajac baš rekao, da je to što imam nazad ok, ali na prednjim staklima ne smije biti...


i skinem i sad rahat... šta me briga, nek mi piše ja na sud...
 
Član
salle i napise ti kaznu ti na sud i opet fasujes :D prati malo, ne smije ni zadnja sajba biti... u sustini sada u toku akcije, najvise su za nju i pisali(ako se nista ne vidi kroz istu)... cekaju ljude sa monovolumenima blizu obdanista, zaustave i pisu za zadnju sajbu...
 
Član
mogu me za kitu povuc:D
ja foliju ne skidam:lol::lol:
salim se, kod mene bas mal postotak zatamnjenja, cisto reda radi, nisu me zezali
kod nas se sada policija bavi drugim poslovima, neko pokrade pola grada, pa im valja uhvatit ko je, inace imamo najbolje policajce u kantonu ja mislim:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top