Obavijest -Kontrola zatamljenih vozila ZE-DO

Obavijest -Kontrola zatamljenih vozila ZE-DO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene u gradu ne peglaju uopste za folije, kontao sam da hoce, ali nisam jos vidio da su se ushodali, napravili su par racija i stisalo se sve, sad je sve po starom, parkiraj na trotoar nece niko nista, prodji kroz zabranu sjede i gledaju. Ja juce na rikverc izlazim kroz jednosmjernu a oni stoje, kaze mrki gdje ces ti, ma reko tu cu blizu, oni se smiju:lol::lol::lol::lol:
 
ima dobrih stvari umjesto folija proslo ljeto kad sam radio na praonici dodje covijek sa tad najnvovijim audijem a6 avant ali nije zatamnjen folijama nego ima crne store sa okvirima i drzacima tvorncki pravljeno za model auta i izgleda super gusta crna mreza pokriva lijepo svaki cosak stakla a lahko se skida i postavlja :cool: i sve je to super samo je cijena da se ubijes skromnih 200 eura za 5 tih mreza
 
Član
to ovako izgleda

accessories-2009-int-privacy-shad-ec19203071-cruze-4d-01.jpg


a cijena od modela do modela auta, za chevia 130 km il 75 eura
 
Član
vise smetaju ovi "zastori" od folija, pogotovo na zadnjoj sajbi, daleko vise otezava vidljivost nego neki blazi procenat llumara... a i poskupi su...
 
to stoji ali barem te policija ne pegla a i kad ti smeta cas posla skinut a mozes i prozore otvorit da ti duva a da te niko ne vidi :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
vise smetaju ovi "zastori" od folija, pogotovo na zadnjoj sajbi, daleko vise otezava vidljivost nego neki blazi procenat llumara... a i poskupi su...

meni ne smeta uopce. vidljivost ista kao sa folijom
 
Član
Mene su iskontrolisali u TZ dok sam bio na odmoru ... Tri kazne sam platio i zadnji dan ih skino :) :) :)
 
Stvarno nezz u vezi tog kaznjavanja,mnogi kazu da su popusili ili jednostavno nalete na budalu :lol:
U mene auto uvijek zatamnjeno,sva stakla cu crna,isao preko grane i HR i SLO nikad nigdje problema.Pajkani u sloveniji me zaustavljali nisu niss spomenuli...Ili ja imam srecu ili ovi sto su popusili je nemaju :123: :cool:
 
Član
Dobro kod nas je sve cudno inace pa tako ta mrezica od 50% zatamnjenja ce proci ne kaznjeno jer nije folija, a folija koja bolje radi posao i manje je zatamnjena recimo 30% ce da bude kaznjena samo zato sto se zove FOLIJA.

Trebalo bi neko da smisli i prodaje foliju koja se ne zove folija i ne sluzi za zatamnjivanje a da je jedno 30-40% zatamnjena i to je to :D

Zna li neko tacno na koje se clanove poziva ta kazna za folije ?
 
Član
juce sam cijeli dan lijepio folije na golfa V, zatamnili smo mu sva stakla, prije toga sam korektno upozorio momka da su poceli peglat, neka kaze, samo zatamni meni to treba
sad ako ga budu peglali ja mu nisam kriv, upozorio sam ga

Mene za lumar nisu nikako,imam te folije na zadnjim bocnim staklima i obicnu na zadnjoj sajbi, nikad za nikad me niko nije crvao:icon_smile:
 
Član
zadnja bocna stakla mogu biti zatamljena? ili? u mene su samo zadnja bocna, obilazim redovno druge gradove nezaustavljaju me radi njih, sad sam se malo i prepao pa mi recite jel smiju zadnja bocna, ako ne da skinem jer mi netreba da me zaustavlja zbog njih a ovamo mi nadju nesto da mi pisu kaznu od 500KM.. ;);)
 
Član
elmir je napisao(la):
zadnja bocna stakla mogu biti zatamljena? ili? u mene su samo zadnja bocna, obilazim redovno druge gradove nezaustavljaju me radi njih, sad sam se malo i prepao pa mi recite jel smiju zadnja bocna, ako ne da skinem jer mi netreba da me zaustavlja zbog njih a ovamo mi nadju nesto da mi pisu kaznu od 500KM.. ;);)

zadnja bocna stakla,stakla iza vozacevih ledja mogu biti zatamnjena i nista vise,ne zadnja sajba,ne vozaceva stakla,sto znaci miško vozi ;)
 
Član
Mene zaustavili u Zivinicama neki dan, ja spusti prozor, tip rece da vratim.. Pita jesam zatamnio, opipa foliju.. Ja mu samo rekao da mi ne smeta u voznji i da nisu folije s pijace. Nije mi nikakav problem pravio, pusti me, a imam zatamnjeno sve osim prednje sajbe..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top