Novi A8!

Novi A8!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa neće sići zato što si ti bolesnik o mercu, drugo taj displey je meni veća furka nego u svih do sad... kako je napravljen... i kad upališ super je a i kad ugasis super...

šta merc to ima da ova 8iica nema ?, historiju ? ajde molim te... pa skoro svaka 8ica je bolja S-classe u svakoj godini skoro... al ako je neko paćenik džaba je to pričati...
 

MTR

Član
kaze vako : ( mrsko mi prevodit ) OVO MI SE SVIDJA

Satellite navigation influences gear shift strategy

This advanced transmission can also ‘talk’ to the new, next generation MMI Touch in-car infotainment system, networking with the detailed route data supplied by its inbuilt navigation system to factor corners into its gearshift strategy and avoid unnecessary, fuel-sapping gear changes. The state-of-the-art adaptive cruise control and adaptive light swivelling cornering light systems are also influenced by feedback from the navigation unit.

As well as ultra-intelligent 3D navigation mapping, the new touch screen Multi Media Interface, or MMI Touch, can also store audio tracks and telephone data on its sizeable hard disk. To enter a destination or phone number, the driver need only now draw the required letters or numbers with their index finger on the touch screen.

As an option, a GPRS module can also be specified. Fed with news and weather information from the Web by internet service provider Google, it enables A8 drivers to plot detailed routes on a home computer and download them to the navigation system when they start a trip. During 2010, the system will also be upgraded with a UMTS module which will enable Google Earth images to be beamed to the MMI monitor in 3D for navigation purposes. Eventually, full internet connection via UMTS will be possible, making the A8 a mobile WLAN hotspot.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
al kad upalis ??? :lol:

malo tradicije 8mici treba , ne mozes tek tako doci i reci tati ajd bjezi , nece Merc sa trona u ovom segmentu zadugo sici :icon_twisted:

Ovom izjavom si pokazao koliko znaš o autima, da ne spominjem tko je 2007. proglašen za najbolje vozilo u svojoj klasi.;)

Još ti moraš dečko mnogo da učiš.

P.S.
za sve:
Razgulite sa teme ako neznate komentirati vezano za post, a tema je novi A8.

Al se ti zapalis ko sibica jbt..prvo si zaludjen audijem i sve ostale je za tebe smece..treba malo postovat i ostale ljude i ono sto oni vole a prvi si poceo sa omalovazavajucim komentarima brendova koji ostali vole a druga stvar, decko, ako je tvoja tema niko nece razgulit sa nje iz tog razloga..stoga smiri malo strasti...postujem tvoju ljubav prema audiju al nisi pokupio svu pamet svijeta i nije audi jedino sto valja na ovoj planeti...

BaXRS4 je napisao(la):
tomislav_amg je napisao(la):
Nije nesto,meca i dalje ostaje glavni:icon_smile:

Jel ti trebalo duže od 5 min da smisliš ovaj komentar?;)

jos jedan omalovazavujuci komentar...o tome i pricam..jel tema audi ili ajmo reci ljudima da su glupi dok si ti najapmetniji? i sta znaci taj cool smajli na kraju...tipa hej glup si al sve je okej???
 
Član
Tko je rekao da je najbolji, dečko, moj svaki post koji nije vezan za Audija, a bio je vezan za Mecu ili BMW je išao u tom pravcu da su to tvrtke koje su rame uz rame, dakle stvar ukusa, odi na moj profil i pročitaj moje postove otkada imam account. Ja uvijek i jedino pišem ono o čemu znam jako jako puno, za razliku od vas većine.
I nemoj mi ti držati moralne prodike i govoriti šta da mi smeta, nađi u zadnjih godinu dana sve postove vezane za Mecu i BMW da sam ja nešto loše napisao, pa se javi, do tada nemoj da i tebe moram prijavljivati kod Stankovića za emisiju Nedjeljom u 14h., da se malo razgovarate, a ja da odmaram mozak.;)
 
Član
nodiash...

pa jel realno da momak iskaže svoj stav prema ovima što su zabluđeni u Merc. jel realno da on ima pravo da voli ono što se njemu sviđa, i jel realno da ti govoriš o njemu kako on pljuje po nekome a to sada isto ti radiš njemu???

za mene je Audi super auto, nije najbolji, al kako u kojim segmentima nosi pobjede (s moje ocjene gledano)...
ja neznam, dođu likovi kojima u Sigu piše AMG, BENZ, ili tako ti fazoni da se prepozna da je on Merc-fanatik, pa zaboli me k* što je on što jest, ja imam pravo da hvalim ono što ja volim i što smatram da to zaslužuje...

šta si ti sada rekao u vezi te nove A8-ice ?, jesil uopšte ostavio kakav komentar, ili si rekao BMW je zakon, tko vas j*e...
__________________________________________________________________________________________________

MTR

jbga tek je to početak, vjeruj da će biti motora, al sumljam da će ici ispod 3.0, sumljam da će ostati na samo ova dva...
 
Član
Vec treci put u 2-3 teme spominjes tog nekog stankovica..jel to neka fora koja stagnira inace il ne znas drugu? Kazem ti samo ohladi malo sa omalovazvanjem ljudi jer svako ima pravo izrazit svoje misljenje..a ako se vratis dvije stranice unazad prvi si pokrenuo polemiku..covjek je pohvalio audija i stavio ga rame u rame sa bmw-om a ti si izletio sa komentarom kojeg sam ja i citirao stranicu poslije..sve se mozes uvjerit...ne kazem ja, nek pise ko o svojim ljubimcima kako hoce al ti bi mogao prestati srat po narodu..nista vise

I promjeni tu stankovic plocu majke ti...

Salle je napisao(la):
nodiash...

pa jel realno da momak iskaže svoj stav prema ovima što su zabluđeni u Merc. jel realno da on ima pravo da voli ono što se njemu sviđa, i jel realno da ti govoriš o njemu kako on pljuje po nekome a to sada isto ti radiš njemu???

za mene je Audi super auto, nije najbolji, al kako u kojim segmentima nosi pobjede (s moje ocjene gledano)...
ja neznam, dođu likovi kojima u Sigu piše AMG, BENZ, ili tako ti fazoni da se prepozna da je on Merc-fanatik, pa zaboli me k* što je on što jest, ja imam pravo da hvalim ono što ja volim i što smatram da to zaslužuje...

šta si ti sada rekao u vezi te nove A8-ice ?, jesil uopšte ostavio kakav komentar, ili si rekao BMW je zakon, tko vas j*e...
__________________________________________________________________________________________________

MTR

jbga tek je to početak, vjeruj da će biti motora, al sumljam da će ici ispod 3.0, sumljam da će ostati na samo ova dva...

Nadji moj komentar na prvoj il drugoj strani pa proicitaj...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Vec treci put u 2-3 teme spominjes tog nekog stankovica..jel to neka fora koja stagnira inace il ne znas drugu? Kazem ti samo ohladi malo sa omalovazvanjem ljudi jer svako ima pravo izrazit svoje misljenje..a ako se vratis dvije stranice unazad prvi si pokrenuo polemiku..covjek je pohvalio audija i stavio ga rame u rame sa bmw-om a ti si izletio sa komentarom kojeg sam ja i citirao stranicu poslije..sve se mozes uvjerit...ne kazem ja, nek pise ko o svojim ljubimcima kako hoce al ti bi mogao prestati srat po narodu..nista vise

I promjeni tu stankovic plocu majke ti...

Salle je napisao(la):
nodiash...

pa jel realno da momak iskaže svoj stav prema ovima što su zabluđeni u Merc. jel realno da on ima pravo da voli ono što se njemu sviđa, i jel realno da ti govoriš o njemu kako on pljuje po nekome a to sada isto ti radiš njemu???

za mene je Audi super auto, nije najbolji, al kako u kojim segmentima nosi pobjede (s moje ocjene gledano)...
ja neznam, dođu likovi kojima u Sigu piše AMG, BENZ, ili tako ti fazoni da se prepozna da je on Merc-fanatik, pa zaboli me k* što je on što jest, ja imam pravo da hvalim ono što ja volim i što smatram da to zaslužuje...

šta si ti sada rekao u vezi te nove A8-ice ?, jesil uopšte ostavio kakav komentar, ili si rekao BMW je zakon, tko vas j*e...
__________________________________________________________________________________________________

MTR

jbga tek je to početak, vjeruj da će biti motora, al sumljam da će ici ispod 3.0, sumljam da će ostati na samo ova dva...

Nadji moj komentar na prvoj il drugoj strani pa proicitaj...



Svaki komentar koji nije vezan za temu treba da bude smiješan. Pa tako i komentar koji ti spominješ. Čim vidiš u naslovu novi A8, šta ima itko spominjati MECU ili BMW, zašto. Nesviđa ti se, preskoči brate, forum pun super tema.
Komentari takvog tipa nemaju što da rade ovdje.
P.S.
Nemoj ulaziti u polemiku samnom, a tko je Stanković, za tebe osobno Sigmund Frojd. (dotični gospodin se spomenuo 2. put)
Još nešto, nauči razliku između činjenica i omalovažavanja.
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Vec treci put u 2-3 teme spominjes tog nekog stankovica..jel to neka fora koja stagnira inace il ne znas drugu? Kazem ti samo ohladi malo sa omalovazvanjem ljudi jer svako ima pravo izrazit svoje misljenje..a ako se vratis dvije stranice unazad prvi si pokrenuo polemiku..covjek je pohvalio audija i stavio ga rame u rame sa bmw-om a ti si izletio sa komentarom kojeg sam ja i citirao stranicu poslije..sve se mozes uvjerit...ne kazem ja, nek pise ko o svojim ljubimcima kako hoce al ti bi mogao prestati srat po narodu..nista vise

I promjeni tu stankovic plocu majke ti...

Salle je napisao(la):
nodiash...

pa jel realno da momak iskaže svoj stav prema ovima što su zabluđeni u Merc. jel realno da on ima pravo da voli ono što se njemu sviđa, i jel realno da ti govoriš o njemu kako on pljuje po nekome a to sada isto ti radiš njemu???

za mene je Audi super auto, nije najbolji, al kako u kojim segmentima nosi pobjede (s moje ocjene gledano)...
ja neznam, dođu likovi kojima u Sigu piše AMG, BENZ, ili tako ti fazoni da se prepozna da je on Merc-fanatik, pa zaboli me k* što je on što jest, ja imam pravo da hvalim ono što ja volim i što smatram da to zaslužuje...

šta si ti sada rekao u vezi te nove A8-ice ?, jesil uopšte ostavio kakav komentar, ili si rekao BMW je zakon, tko vas j*e...
__________________________________________________________________________________________________

MTR

jbga tek je to početak, vjeruj da će biti motora, al sumljam da će ici ispod 3.0, sumljam da će ostati na samo ova dva...

Nadji moj komentar na prvoj il drugoj strani pa proicitaj...



Svaki komentar koji nije vezan za temu treba da bude smiješan. Pa tako i komentar koji ti spominješ. Čim vidiš u naslovu novi A8, šta ima itko spominjati MECU ili BMW, zašto. Nesviđa ti se, preskoči brate, forum pun super tema.
Komentari takvog tipa nemaju što da rade ovdje.
P.S.
Nemoj ulaziti u polemiku samnom, a tko je Stanković, za tebe osobno Sigmund Frojd. (dotični gospodin se spomenuo 2. put)
Još nešto, nauči razliku između činjenica i omalovažavanja.



Sad vec postajes smjesan totalno...ja ti fino kazem ti pocnes mene prozivat i pravit se budala..ajd nastavi i uzivaj...

Salle je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Nadji moj komentar na prvoj il drugoj strani pa proicitaj...

nemogu, našta ideš ?

:icon_question:
 
Član
ah polupao lončiće... mislio sam da je MTR napisao to... uredu je.. hahah

da nodiash nisi ti ništa loše rekao, al da si postupao onako kao ti dečki iza kojih staješ i braniš ih, trebao bi i ti reć ma fuj taj audi, nije to bmw bijeli 3ica i j*eš ga... ako me možeš skontat...

polemika je u toj predrasudi, nekome je MERC koji će izać 2020 bolji od Audi koji će izać isto te godine, zašto jer je merc, a nema pojma ni kako izgleda ni ništa, mrzim predrasude...

zašto je bolji merc onima kojima je bolji ?, poštujem ako je to znanje utemeljeno na vlastitom iskustvo kao u MTR-a ili kao u nekih, ali brate ako dodu balavci sa 15-16-17 godina gledaju na netu i vide Merc-a sjete se da je to davno njihov ćaća što sada kadetta voza pričao kako su oni najbolji, onda i on sebi stvara neku takvu sliku....

totalna glupost... Sjedao sam u svakakva auta, pa osudujem po sebi, nekom je važnije sjedište već sve điđe-miđe (da s se izrazil seljacki), nekom je ipak stil važan, nekome snaga, i tako, ja govorim na činjenicama sudeći po sebi, i onom ešto vidim, ali naravno opet postoji malo odstupanje, jer što ?, zato što ja nisam sjedao u tu novu 8icu niti ju vozio, al sudeći po ovim do sad i po nekakvom vidu i kontanju mislim da bi mogla biti dobro auto.... ako sve ovo što pišem brzo me možete tako lahko skontat bilo bi dobro, jer sam isfuran s glavom radi ispita trenutno, pa mi se neda razmisljat praviti prave rečenice nego lupam po zarezima, i redam riječi kako mi naumpadaju...
 
Član
Treba samo skontat da su merc, bimer i audi institucije dok su sve ostalo samo auta ;)

Nek oni voli audija ko nikog, volim ga i ja uz ova tri navedena..samo mi eto malo smeta to omalovazavanje ljudi..to sto su oni pukli jednu recenicu u kojoj dizu nekog drugog bez argumenata je njihovo ne znanje al ne mora mu reci da je glupan uz cool ikonu na kraju :D

Pa onda govorit nekom kako je neko za tebe sigmund frojd i ostala ta omalovazavanja koja nemaju veze sa cinjenicama...al dobro nejse..

NHF i sve je 5 ;)

:icon_exclaim:
 
Član
nodiash je napisao(la):
Treba samo skontat da su merc, bimer i audi institucije dok su sve ostalo samo auta ;)

Nek oni voli audija ko nikog, volim ga i ja uz ova tri navedena..samo mi eto malo smeta to omalovazavanje ljudi..to sto su oni pukli jednu recenicu u kojoj dizu nekog drugog bez argumenata je njihovo ne znanje al ne mora mu reci da je glupan uz cool ikonu na kraju :D

Pa onda govorit nekom kako je neko za tebe sigmund frojd i ostala ta omalovazavanja koja nemaju veze sa cinjenicama...al dobro nejse..

NHF i sve je 5 ;)

:icon_exclaim:

Sad kao ti dobar i tolerantan pa sve ok. Ma dajjj...... Nisi poslušao savjet, nauči razliku izmeđe činjenica i omalovažavanja.
Nećemo se više tipkati. ;)
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Treba samo skontat da su merc, bimer i audi institucije dok su sve ostalo samo auta ;)

Nek oni voli audija ko nikog, volim ga i ja uz ova tri navedena..samo mi eto malo smeta to omalovazavanje ljudi..to sto su oni pukli jednu recenicu u kojoj dizu nekog drugog bez argumenata je njihovo ne znanje al ne mora mu reci da je glupan uz cool ikonu na kraju :D

Pa onda govorit nekom kako je neko za tebe sigmund frojd i ostala ta omalovazavanja koja nemaju veze sa cinjenicama...al dobro nejse..

NHF i sve je 5 ;)

:icon_exclaim:

Sad kao ti dobar i tolerantan pa sve ok. Ma dajjj...... Nisi poslušao savjet, nauči razliku izmeđe činjenica i omalovažavanja.
Nećemo se više tipkati. ;)

Dobro profesore...bacam se na ucenje jer vidim ti ih razlikujes bolje od svih ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top