Novi A8!

Novi A8!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni se ništa ne sviđa naprijed i nazad nema razlike sa a4 :icon_question:..
stare osmice su najjače 4.2 audi power :123:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Ovo neće biti finaly izgled vanka. A možete li mi reći što je ovo unutra, haha? Koja perverzija, naklon.
ovo je zvanicno predstavljanje, finalna verzija (ovo nije koncept) i ne znam odakle ti to da ce ga jos mijenjati???

unutra je odlican, sa vana mi je ljepsa stara 8-ica.
mozda mi treba malo da se priviknem
 
Član
Fino auto, prelijepo, mislim da će biti tek pojava kad se vidi uživo na cesti kako leži i kako izgleda, tipam da su ovi nazad farovi (što kažete isto kao u A4) dosta veći i ljepši i tako sve općenito, a mislim da će biti napucan sa svim i svačem... al polako otom potom :D
 
Ova slika iznutra previse asocijacija na BMW-a :D al enterijer je stvarno prelijep, nemoguće mu naći manu po ovom što se vidi bar.Iz vana hm...ne može se reći da mu nešto nedostaje, lijep je al nekako previše sličnosti sa A4 mada mislim da će to na cesti sasvim drugačije izgledati... ;)
 
Član
kolika unutrasnjost :icon_eek:
predobro auto ;)

sanjam o jednom ovakvom u svojoj garazi :icon_smile:
 
Član
nadao sam se da ce biti malo vise promjene. Da ne bude bas toliko slican kao i A4. Fakticki ovo ispade prosireni A4...
Unutra mi se ne svidja kao i kod nove C klasse W204, sto se navigacija i DVD otvaraju onako gore...
Ljepse mi je puno kao kod BMW 7, Mercedes S i CL.... ili klasicno ispod u srednjoj konzoli...

Daleko od toga da je auto lose, auto jeste dobro(jer i A4 je jako dobar)... Ja sam ocekivao vise za najvecu klasu, ali mozda i treba ovako da bude... ovo je samo moje misljenje.
 

MTR

Član
CocaCola je napisao(la):
nadao sam se da ce biti malo vise promjene. Da ne bude bas toliko slican kao i A4. Fakticki ovo ispade prosireni A4...
Unutra mi se ne svidja kao i kod nove C klasse W204, sto se navigacija i DVD otvaraju onako gore...
Ljepse mi je puno kao kod BMW 7, Mercedes S i CL.... ili klasicno ispod u srednjoj konzoli...

Daleko od toga da je auto lose, auto jeste dobro(jer i A4 je jako dobar)... Ja sam ocekivao vise za najvecu klasu, ali mozda i treba ovako da bude... ovo je samo moje misljenje.

tu smo negdje , jbg ko A4 - doping sa par drugacijih detalja , unutrasnjost je ko grom al previse upustena na dole , nema mi one masivnosti ko S i 7-ca , nadam se da tehnicki vristi od detalja
 
Član
Ovako to izgleda sa stražnje klupe:
x5y3xi.jpg
 
Član
Meni je ovo prejako u svakom pogledu i svana i iznutra i ispod haube :icon_smile:

Gotivnije u ovome u gepeku se vozit nego u nekim autima na sjedistu ...:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top