Novi A8!

Novi A8!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja predlazem da se mi svi skupimo u nedelju u 14 kod Stankovica pa da ovo detaljnije raspravimo?
 
svaka 8mica bolja od S klase ? :icon_eek:
Vidi ergele

jos fali ona koja je trn u oku svima W221 , istina , nisam probao voziti al kad covjek koji je promjenio BMW-ova vise nego sto ih je na ovom forumu predstavljeno , da je S klasa vrh u ovoj klasi i da je nemoguce porediti BMW-a i Audi-a s njom , nema se tu sta vise pricati , pored par BMW-ova u garazi , covjek ima W221 S350.


I da , sa W140 brate ne mozes porediti nista , ko to auto nije probao ili se vozio u njemu nece shvatiti o cemu pricam ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
svaka 8mica bolja od S klase ? :icon_eek:
Vidi ergele

jos fali ona koja je trn u oku svima W221 , istina , nisam probao voziti al kad covjek koji je promjenio BMW-ova vise nego sto ih je na ovom forumu predstavljeno , da je S klasa vrh u ovoj klasi i da je nemoguce porediti BMW-a i Audi-a s njom , nema se tu sta vise pricati , pored par BMW-ova u garazi , covjek ima W221 S350.


I da , sa W140 brate ne mozes porediti nista , ko to auto nije probao ili se vozio u njemu nece shvatiti o cemu pricam ;)

Sve je to smece pored audija i nemoj se vise raspravljat da te nebi slali kod Stankovica nedeljom u 14 :D
 
Smirite dozivljaj decki, evo ja licno znam sta je i A8 i S-klasa i BMW 7, znam odprilike sve njihove vrline i mane, sve je to na kraju ''u pet deka'' . Vjerujte mi sve je do ukusa i onoga sto neko trazi, evo ja znam npr. da BAX vjerovatno nikad nece kupiti Merca ili BMW-a pored jednog Audija, tako i drugi clanovi. Hocu reci trosite dzabe zivce i tastaru na bezveznu svadju;)
 
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/8PdzqJxWFxo&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/8PdzqJxWFxo&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
olensoner je napisao(la):
Smirite dozivljaj decki, evo ja licno znam sta je i A8 i S-klasa i BMW 7, znam odprilike sve njihove vrline i mane, sve je to na kraju ''u pet deka'' . Vjerujte mi sve je do ukusa i onoga sto neko trazi, evo ja znam npr. da BAX vjerovatno nikad nece kupiti Merca ili BMW-a pored jednog Audija, tako i drugi clanovi. Hocu reci trosite dzabe zivce i tastaru na bezveznu svadju;)

Potpisujem :icon_biggrin:

Ovi su auti najbolje sto proizvodjac moze ponuditi trenutno i svi su vrhunski, djele ih samo nijanse...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Smirite dozivljaj decki, evo ja licno znam sta je i A8 i S-klasa i BMW 7, znam odprilike sve njihove vrline i mane, sve je to na kraju ''u pet deka'' . Vjerujte mi sve je do ukusa i onoga sto neko trazi, evo ja znam npr. da BAX vjerovatno nikad nece kupiti Merca ili BMW-a pored jednog Audija, tako i drugi clanovi. Hocu reci trosite dzabe zivce i tastaru na bezveznu svadju;)

To je ono sto se pokusava reci al dzaba...
 
Član
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:
 
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

hahahah
prijatelju jaka ova hahahaha
 
Član
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

tata-mata sve zna, ti si tip koji živi od noviteta a boluje za starim stvarima... da se ti razumiješ u audia sigurno nebi ovako govorio, da ti znaš da je Audi doprinjeo više automobilima današnjice nego mercedesi nebi tako pričao, a šta ja tebi se imam pravdat, koliko si pametan rekao si u 2-3 rečenice svog glupog posta- koji može biti kandidiran za post GODINE (naravno gledano sa strane provale)...

od kako je sine AUDI NABAVIO LEDICE U FAROVIMA, ti SI IH TEK TADA PRIMJETIO... PA TI SI ĆORAVO BIĆE
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top