Novi A8!

Novi A8!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Salle je napisao(la):
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

tata-mata sve zna, ti si tip koji živi od noviteta a boluje za starim stvarima... da se ti razumiješ u audia sigurno nebi ovako govorio, da ti znaš da je Audi doprinjeo više automobilima današnjice nego mercedesi nebi tako pričao, a šta ja tebi se imam pravdat, koliko si pametan rekao si u 2-3 rečenice svog glupog posta- koji može biti kandidiran za post GODINE (naravno gledano sa strane provale)...

od kako je sine AUDI NABAVIO LEDICE U FAROVIMA, ti SI IH TEK TADA PRIMJETIO... PA TI SI ĆORAVO BIĆE

izvinite za off
ti ocigledno ne znas dovoljno o istoriji mercedesa cim govoris da je audi doprinio vise
 
Član
galebu2 je napisao(la):
izvinite za off
ti ocigledno ne znas dovoljno o istoriji mercedesa cim govoris da je audi doprinio vise

nekažem, da je donjeo manje ili više... (bio je fazon isfurati budalu)

u ostalom šta me k*, niti je moj audi niti mercedes...

ali znam da je dosta toga doprinjeo audi, a ne samo što on reće LED-farovi, a mogu s poštovanjem i ponosom stojati i iza tih farova, jer su fakat nešto najbolje trenutno...
 
Član
Salle je napisao(la):
galebu2 je napisao(la):
izvinite za off
ti ocigledno ne znas dovoljno o istoriji mercedesa cim govoris da je audi doprinio vise

nekažem, da je donjeo manje ili više... (bio je fazon isfurati budalu)

u ostalom šta me k*, niti je moj audi niti mercedes...

ali znam da je dosta toga doprinjeo audi, a ne samo što on reće LED-farovi, a mogu s poštovanjem i ponosom stojati i iza tih farova, jer su fakat nešto najbolje trenutno...

Nemoj da se ljutis ali ti si veca budala sto se rasspravljas sa njim. samo ga iskuliras i neka pise sto mu je volja. napisao je post samo da bi nekoga iznervirao, vjerujem da nije ni obratio paznju o cemu se radi vec je samo vidio da se poteze tema audi vs mercedes i bacio udicu :icon_exclaim::icon_exclaim:
 

emi

Član
Ma sve je to stvar ukusa, al i ovo dok nevidis na cesti neznas kakav je. Meni se ni stari nije svidio na slikama al je vako vrh. Ovaj strasno izgleda i po meni je licno bolji od trenutne s klase, al merc uvijek izbaci zesci model pa ga konkurencija pokusava stici.
Mada bi ja za te pare kupio kucu i kakvo auto u golf klasi i bio sretan :lol:
 
Član
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

Nisi ti kriv, majka priroda nije jednako darežljiva prema svima;)
 
Član
lijep jest al sa 7-com nemoze ni blizu BMW davno prevaziso ovako futuristicku zadnju klupu sa ovim monitorima i zaj*ancijama a da nekazem da 7ca izgleda puno puno bolje sa vana sve u svemu fino auto al mogo je audi dosta bolje.
 
Član
Kakve će tek performanse i izvuk imat S8, negdje sam pročito da će imat oko 620 konja :icon_eek:
 
Član
galebu2 je napisao(la):
Salle je napisao(la):
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

tata-mata sve zna, ti si tip koji živi od noviteta a boluje za starim stvarima... da se ti razumiješ u audia sigurno nebi ovako govorio, da ti znaš da je Audi doprinjeo više automobilima današnjice nego mercedesi nebi tako pričao, a šta ja tebi se imam pravdat, koliko si pametan rekao si u 2-3 rečenice svog glupog posta- koji može biti kandidiran za post GODINE (naravno gledano sa strane provale)...

od kako je sine AUDI NABAVIO LEDICE U FAROVIMA, ti SI IH TEK TADA PRIMJETIO... PA TI SI ĆORAVO BIĆE

izvinite za off
ti ocigledno ne znas dovoljno o istoriji mercedesa cim govoris da je audi doprinio vise

Moj kralju citaj ispocetka,a ne sa kraja!!!!:icon_biggrin:
 
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

Jesi otkrio Ameriku sa ovom izjavom :icon_question: :D
Ne mogu da vjerujem kolko je ovdje glupih i primitivnih ljudi :icon_confused:
Tema je Novi Audi A8 a ne poređenje Audija, BMW-a i Mercedesa pa ko nema ništa pametno da napiše na račun izgleda, performansi i udobnosti tog auta stvarno ne vidim svrhu zašto se upće javlaj sa nekim glupim i zatucanim komentarom kao što je ovaj?!Stvarno ne vidim svrhu što s euvijek nađu prozvani ljubitelji ovih drugih da hvale kao taj "svoj" brend na temi nekog od ostalih :icon_rolleyes: Svaki za sebe i svoje ljubitelje najbolji i nema potrebe za suvišnim raspravama i glupim komentarima tipa ovog!
 
Član
djavolica je napisao(la):
Jurke je napisao(la):
Sinovi moji da vam tata kaze!!!
Mercedes ima tradiciju i to veliku za razliku od audija. Audi se tek probio prije dvi-tri godine kad su stavili farove sa led diodama pa ko nekakav dizajn pa sad odjednom ima tradiciju od stare ere!!!
Mercedes je uvijek bio broj 1 u svojoj klasi i uvjek ce biti njemu nisu trebala nikakva čudesa da se probije!!
Zato TIŠU!!!:123:

Jesi otkrio Ameriku sa ovom izjavom :icon_question: :D
Ne mogu da vjerujem kolko je ovdje glupih i primitivnih ljudi :icon_confused:
Tema je Novi Audi A8 a ne poređenje Audija, BMW-a i Mercedesa pa ko nema ništa pametno da napiše na račun izgleda, performansi i udobnosti tog auta stvarno ne vidim svrhu zašto se upće javlaj sa nekim glupim i zatucanim komentarom kao što je ovaj?!Stvarno ne vidim svrhu što s euvijek nađu prozvani ljubitelji ovih drugih da hvale kao taj "svoj" brend na temi nekog od ostalih :icon_rolleyes: Svaki za sebe i svoje ljubitelje najbolji i nema potrebe za suvišnim raspravama i glupim komentarima tipa ovog!

Zahvaljujem. Upravo to što si napisala ja pokušavam objasniti, no eto, neide. Možda dame utječu bolje na njih.
 
Član
Ja neznam tko je prvi poceo pisat da mercedes nema povijest iza sebe......
I LJUDI MOJI CITA SE SPRIJEDA A NE SAZADA!!!!!:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top