Novi A8!

Novi A8!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
unutrasnjost vrh,mislim da je ovo do sada najjace odradjeno,sve u svemu audi je mrak,mocan da ne moze biti mocniji:)
 
Početnik
meni je unutrasnjost bolja i od bmw 7-ce i mercedesove s klase ili bilo koje druge klase .. najmocnija unutrasnjost do sad .. a vi kazete isti a4 ... kad izadje vidjecemo kolike su dimenzije .. on je sa bmw 7 u par milimetera .. gore/dole ..:cool::cool::cool::cool:
 
Član
MOooocaaaan,prednji dio mi nije nesto al unutrasnjost je extra ko avion unutra........Audi zasad the best car.......;)
 
Član
auto vrh, tek kad ga budete vidjeli uzivo ocijenite, a bogami vidjao sam i S-classu i BMW 7icu novu, pa mogu reć
da mi je sedmica na slikama ruznija dosta, al uzivo premoćna, a tako mislim da će audi nadmašit oba auta..;)
 
Član
Strasan je do svakog detalja...postavio sam kod nas na forumu, mrsko mi i ovde jer ima 90 slika..svaki detalj je posebno uslikan...pregledo sam ih do sada jedno 30 puta najmanje i nijedne jedine zamjerke nemam..sve je perfekcija...volim bmw al ovo je savrsenstvo....
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
A šta je loše u tome što liči na A4 :icon_smile:? A4 ružan šta li :icon_smile:?

Ovo je ruznije i od A4, koji se meni licno ni ne svidja pretjerano.

Kad pogledam ovaj sadasnji A8 i ovaj najnoviji, ne cini mi se kao korak naprijed (o dizajnu pricam).
 
Član
auto je strasan, nemam rijeci, prednja maska ko da je dosao iz 2030,def nova maska i svjetla od audia su mi pun pogodak!!...
Joj BAX razbolio si me sa ovim slikama... Samo moze malo pojasnjenje jel on ima uopce socivo posto se i ne vidi najbolje iz ovih uglova ili su mu svjetla full led?
 

MTR

Član
pored svih detalalja na autu i nove tehnologije u autu neko pita ima li LED / sociva ili Xenon hahahahaha , mati mila dje sam zaso' :D
 
jos uvijek gospoda iz Stutgarta mogu mirno sjediti znajuci da jos uvijek nema pravog konkurenta , nhf , al ovo vise izgleda kao redizajn aktuelnog modela nego kao novi model :icon_twisted:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top