Nosite li P ?

Nosite li P ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ne treba mi imam vec 7 godina vozacku! :) A zakon mi je glup pravo! Ali nema veze! To je samo ogledalo onih koji su to usvojili!
 
Član
Sta da kazem, nosim P, ali sam ga smanjivao, iako je magnetno, nije mi se moglo zalijepiti nazad od stopki... Nekad mi i stoji samo na zadnjoj polici, jer mi je nekako crnjak proci kroz grad s tim, a znam da znam voziti, i da sam bolji od vecine koja uopste ne konta auto kao sto bi rekao Faya. Nekad me to i nervira, recimo vozim po ogranicenju 40, i opusteno kuliram, i nadje se neki mangup, vidi mi to nazad, i odmah on pretice... i to mi ide na zivce, sto misli da je on bolji ako ga on ne nosi, ili ne mora nositi, a da sam ja gori od njega. Kad ga nosim, osjecam se kao da sam nize vrijednosti, a oni iza mene misle kako sam ja neka dobrica koja slusa babu i mamu, pa nosi P... Ne, ja to stavljam radi toga da ne platim kaznu, vise volim kupiti sebi nesto za 40 KM, nego njima davati. Vecinom mi na semaforu gledaju P kako se odmice od njih, pogotovo na Juznoj kod Mercatora gdje imaju tri trake, pa se forimiraju dvije za one koji zele nastaviti pravo, a ne skretati prema Kuli... Uglavnom, boli me briga, ko hoce nek misli da sam pocetnik, sto i jesam jer sam polozio 23.7, a kako vozim, je vec druga stvar...

Deyo kad cemo na Juznu ? :)
 
Član
18000-20000 za 11mjeseci predpostavljam kao 19-togodisnjak...
da ga nisi ti malo mahnuo(tj. malo vise)
mjeri se u kilometrima, ne u metrima...

jarane dok sam imao punta s njim sam presao 7-8 hiljada neznam tacno imao sam ga 5mj. sad imam fiat bravo 6 mj. i s njim sam presao 11 500.. sala nije ozbiljan sam non-stop sam u autu..al ma vise i dosadilo al ett kad se mora i radi posla..znao sam u 4-5-6mj svake sedmice ici u sarajevo po robu..to je malo kad prokontas gdje sam sve iso al ett..
 

edo

Član
bilosto je napisao(la):
eeee, javna edukacija je cudo od stvari! ja sam ucila da vozim u UK i morala sam da imam oznaku (L - learner)... niko mi se nije derao na mene (osim suvozaca hahaha), niti sam imala problema. no, kad sam u bih pocela da ucim voziti, to je bila strava i uzas. moja snaha upravo sada vozi sa P i totalno je isfrustrirana... malo je drugacija situacija kad joj dam da vozi moje auto i kad na njega stavimo P, jer ja se ne libim da dreknem na vozace koji joj blicaju i na one sto je prepadaju... mislim da P treba nositi, ali da u isto vrijeme treba raditi na svijesti "iskusnijih" vozaca da se promijeni odnos prema pocetnicima... eto, vi koji ste sada pocetnici, vi bi trebali - pouceni svojim neprijatnim iskustvom - imati u buducnosti vise razumijevanja i osjecaja za pocetnike, a to je prvi korak ka promjenama stanja... (je l' se vidi da sam aktivna u politici? :lol::lol::lol: )

odlično rečeno,upravo da drugi vozaći budu malo oprezni pri oreticanju,ubacivanju itd...i mislim da je P odlična stvar...
 
Član
ja sam se naplacao kazni k'o budala, i opet sve krsim (za P 3x40KM).... P bi trebao nositi jos neka 2-3mjeseca, ali normalno je da ga ja nikada necu staviti niti kupiti... za voznju iza 23h, lagano je skontati, drotovi su najvise od 23h pa do najdalje 02:30h... iza toga ja nisam ni jednog vidio (zastekaju se po pumpama i piju kafu) a svaki izlazak mi je bio do 06h (ne vise, opametio se)... ;)
 
Član
Bocky je napisao(la):
drotovi su najvise od 23h pa do najdalje 02:30h... iza toga ja nisam ni jednog vidio (zastekaju se po pumpama i piju kafu) a svaki izlazak mi je bio do 06h (ne vise, opametio se)... ;)

Hehehehehehe slabbbb upravo tako, dolazim u pola 5 proslu subotu, nigdje zive duse, prolazim patrolu oni pajke mirno unutra, stisam muziku, reko da ne uznemiravam narod dok spava :D
 
Član
Trizo, isti smo, evo video po sarajevu u pola 6, nidje zive duse, samo 1 taxista, 1drotovi (drugi povalio sjediste i spava) i neki ljudi iz suprotnog smjera sto su krenuli na posao, a ja i Panda kuci.... :D:D

http://www.youtube.com/watch?v=D2eXhFVQMKY
 
Član
Upravo, nidje nikog :) Prestao sam praktikovat da idem kuci izmedju 12 i 2, zastekam se negdje jos koji sat :D sam sebi dajem izgovore da ne idem kuci :D

Da kuca ista valja, zvala bi se kafana
 
Član
Deyo - Jel ono na Gradini imaju dobri sendvici, da odmah idemo ? :D

Bocky- Kakvu ono muziku slusas ? Probise ti mozak ti njaki bejsovi :D
 
Član
haha, ma samo muzika s bassovima, nisam ja k'o Trizex da smanjuje kad vidi drotove....:D:D
da si dosao kad je bio koncer Dine, slus'o bi i ti :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top