Nosite li P ?

Nosite li P ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Astra je napisao(la):
Po meni je to P i te kako potrebno,jer svaki pocetnik ne zna da vozi,isprepadan je,treba se pri tom upozoriti ostale vozace iza njih(naglo kocenje,prestrojavanje bez zmigavca i sl. stvari koje mogu dovesti do nepotrebne nezgode).. Istina je takodje da mnoga raja provocira,ali to su seljaci tako da..

Izvini drug, ali ne bih se slozio s tobom da je svaki pocetnik isprepadan ;)
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Astra je napisao(la):
Po meni je to P i te kako potrebno,jer svaki pocetnik ne zna da vozi,isprepadan je,treba se pri tom upozoriti ostale vozace iza njih(naglo kocenje,prestrojavanje bez zmigavca i sl. stvari koje mogu dovesti do nepotrebne nezgode).. Istina je takodje da mnoga raja provocira,ali to su seljaci tako da..

Izvini drug, ali ne bih se slozio s tobom da je svaki pocetnik isprepadan ;)
ja nisam isprepadan.. ustvari ja uzivam u voznji..kakav strah..hehe..al i vozim normalnoo...a kad vidim da imam prostora i stisnem papucu do poda...hahah
 
Nikad nosila i srecom vise i nemam potrebu nositi :)
Ali jeste ipak korisna stvar, da ostali znaju koga da zaobidju na cesti :) Jedino mozda sto je to malo predugacak period koliko se to mora nositi na autu, jer mislim da za godinu dana vozackog iskustva svako moze nauciti dovoljno dobro voziti ali eto, policija valjda ne misli tako...
 
Član
djavolica je napisao(la):
Nikad nosila i srecom vise i nemam potrebu nositi :)
Ali jeste ipak korisna stvar, da ostali znaju koga da zaobidju na cesti :) Jedino mozda sto je to malo predugacak period koliko se to mora nositi na autu, jer mislim da za godinu dana vozackog iskustva svako moze nauciti dovoljno dobro voziti ali eto, policija valjda ne misli tako...

Potpis ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Astra je napisao(la):
Po meni je to P i te kako potrebno,jer svaki pocetnik ne zna da vozi,isprepadan je,treba se pri tom upozoriti ostale vozace iza njih(naglo kocenje,prestrojavanje bez zmigavca i sl. stvari koje mogu dovesti do nepotrebne nezgode).. Istina je takodje da mnoga raja provocira,ali to su seljaci tako da..

Izvini drug, ali ne bih se slozio s tobom da je svaki pocetnik isprepadan ;)

Isprepadat se poslije koji mjesec/god, kad skontas sta si radio :D
 
hm,ja ne nosim,jos 15 dana i punim 2 godine iskustva:)

a i nisam nosio,to je bas ofirno,jedino nekad iz fore staviti pa zajebavat narod,obidjes 30 auta,a iza "P",joj ja bi se onda lose osjecao da sam u kozi tih "ostavljenih":D
 
Početnik
mislim da to slovo P nije nista i da su trebali i malo stroziji bit recimo sa brzinom, ogranicit brzinu pocetnika na 80,vala dost im upravo ti pocetnici i jesu za mene najrizicnija kategorija vozaca,poloze i misle da znaju vozit,a u stvari daleko su od tog.i onda se desava da pune crnu hroniku.
a slovo P,bas je lijepo samo da je malkice vece haha,

a ima rijesenje i za to P,kome se ne svidja fino polozi i parkira dvije godine dok isteknu i onda fino voza bez P,a vala ja licno ne bi im punio djepove i za te kazne.
 
Član
ja isprinto sebi malo crno P i nalijepio ispod zadnjeg brisaca, samo da ga imam reda radi. zaustavljali me do sad par put i bas zagledaju i nist mi do sad nisu rekli. a imam jarana kojima su naplacivali po 40 markica. nedam vala za glupost. bolje mi je sjest pojest i popit za te pare :D
 
Član
Ja vozim godinu i kusur i nisam marke kazni platio,a za P nikad nije bilo ni govora..Necu ga ni ljepiti vala da je kazna hiljadu KA EM,imam osjecaj kao da ti tako udare pecat na celo RETARD i posalju te medju seljake da te jos srozaju do dna..Nek ukinu truhla auta sa ceste,pijance i narkomane i onda cu rado staviti P jer ce na cesti ostati normalan narod..
 
da,ja imam u gepeku napisao markerom na komad kartona!ako me ikad pocnu zahebavati zbog toga samo kazem "joooj evo sad mi stara dosla s posla,ja zaboravi staviti,blabla,ali evo vidite imam to u gepeku,samo zaboravio",nabacim kez i budem sarmantan i simpatican i prodjem bez kazne,vuuuhuu!

ali kao sto rekoh ,jos 15 dana i jedna glavobolja manje!
 
Član
Astra je napisao(la):
Po meni je to P i te kako potrebno,jer svaki pocetnik ne zna da vozi,isprepadan je,treba se pri tom upozoriti ostale vozace iza njih(naglo kocenje,prestrojavanje bez zmigavca i sl. stvari koje mogu dovesti do nepotrebne nezgode).. Istina je takodje da mnoga raja provocira,ali to su seljaci tako da..
Isprepadan?
Sa 3 saobracajne nesrece, i poznavanjem voznje od 10-te godine zivota, te predjenih barem 150.000km kao suvozac(sa starcima) i oko 25.000(od 4mjeseca na svom autu presao 5000) kao vozac od 10god do 20god, sad bih odmah autom isao preko svijeta, eto toliko sam isprepadan!!!!!!
 
Član
mene su jednom zaustavili, pa me P jebalo...jer nisam imo pojas i nije P bilo vidno istaknuto...i kaze, haj pisacemo ti pojas...jer sam imo 2 prekrsaja, a da je bio samo 1, pustili bi me...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top