Nissan 200SX

Nissan 200SX

Član
Ja i kada bi ostavljao tu bijelu, ostavio bi namjerno mat bijelu, i oni drifterski fazoni tipa kad ga razbije, ostavi branik/blatobran/... u sprickitu. Ili neki dio zaheftan, udarena koja popnitna, stega, i naravno auto zakucan u pod. Al bi ti lokalci rekli da si seljacina, tako da i ja stojim uz Erola, ako je clean neka je clean.
 
Al bas popucali, po savovima :icon_smile: Eto sivac, znaci farbaj auto u plavu i lajsnu u bjelu :icon_biggrin: Ne znam, za sada su meni najveci problem felge.. Moram 1 da ispravim, a ne znam gdje.. Sinuo sam je da valja.. A zao mi da ih bacim.. Mislio sam ih u narandzasti plastidip puhnuti..
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
poklopac od rezervoara (koji se nalazi na bocnici) i lajsna ispod stopki (koja se nalazi iza auta) ???
Aj sto je Sivac popuco, al Davore i ti? :icon_eek:
pa ne pravi cirkus od auta

Bezveze ti prica...ako iko pravi "cirkus" od auta, onda su to drifteri.
 
G

GoPlay

samobahato je napisao(la):
Al bas popucali, po savovima :icon_smile: Eto sivac, znaci farbaj auto u plavu i lajsnu u bjelu :icon_biggrin: Ne znam, za sada su meni najveci problem felge.. Moram 1 da ispravim, a ne znam gdje.. Sinuo sam je da valja.. A zao mi da ih bacim.. Mislio sam ih u narandzasti plastidip puhnuti..

Senad Visoko ce ti srediti felgu :)
 
Evo jos nekih radova, izvadio sam mjenjac, lafete, kompletan zadnji most..



rgvx2p.jpg




Ispolirani djelovi sto sam ih farbao neki dan..



14loo04.jpg



Danas skidam mjenjac i zadnji kompletan most sa plavog nissana, pa da vidim sta i kako :icon_smile:


Za desetak dana bi trebale da dodju neke zajebancije..

Evo jedne: Megan racing strut upper bar


34dn1ix.jpg
 
Danas skidanje desnih stakala sa oba nissana, skinut izduv.. Trebao bih ovih dana novi raditi, fi 80 od inoxa samo cijev do karaja i protocni jap lonac..

Sutra skidam kompletan zadnji most i mjenjac sa plavog i radim stranicu :icon_smile:



30j69h0.jpg




670485.jpg





Nabavila se neka stvarcica, za sada nije bitno sta, ovih dana ide za uzice.. :icon_smile:



2i1fcxv.jpg
 
Danas se malo ginulo, poceo sam od 9 ujutru da radim pa do 1 i 15 :icon_sad:

Al bar se nesto uradilo.. Oprao sam rezervoar, bilo je kilu nakog mulja, i vode..


24nh7hv.jpg





Sivog sam raspunktovao kompletnog i vracam komadic po komadic..




300zdxe.jpg






Dalje, skinut vanjski lim koji je bio udaren, nisu dirana nikakva ojacanja, ni unutrasnji lim..




34exdt4.jpg




Idemo dalje..

skyltv.jpg




Stranica je legla ko fabrika, zapikovana je.. Sutra sve pun var pucam.. Moram kupiti jos zice :icon_rolleyes:





4tx8xl.jpg




Ovde nam je zafalio komad lima pozadi kod stopke pa smo stavili kartona i nitnama ga pricvrstili, sutra ide pur pjena

:lol: :lol: Nije legla bila stranica do kraja, sutra se i to radi



298itc.jpg



Zadnja hauba i stopka stoje ko da tu i trebaju :icon_smile:




333ef42.jpg




Sve linije su i bolje nego sto je bilo kada sam ga uzeo.. :cool: :cool:


34sny2p.jpg




Dosta, do sutra :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
svaka cast,samo jako, znam kako je ovo,zadnja 3 tjedna mi je bilo isto ovako kako sam udario,od jutra do mraka, kupio jednog stranca i kopaj sve vadi pa prebacuj na ovog i pohranjuj dijelove, al je gust i osobno zadovoljstvo:cool:
 
Top