Nissan 200SX

Nissan 200SX

Evo da i ja napisem nesto.. Radile se neke sitnice, ima dosta drugog posla pa se i ne stize raditi nissan.. Ofarbane lajsne sto dodju oko zadje sajbe, lajsne oko vrata, oko prednje sajbe donja lajsna, retrovizori.. Krov ce ici isto u crno.. A od svih radova, ja imam samo sliku retrovizora :icon_smile:


2mzh5jm.jpg








Ovih dana se pocinje ozbiljno raditi na autu, u subotu bi trebao doci jos jedan nissan pa prebacivati neke djelve..
 
Evo da malo osvjezim :icon_smile:


Uzeo sam od nisme nissana..


28k6ivt.jpg



Radovi krecu sutra, prvo se rastavlja sivi, pa se prebacujem na plavog..



346usyq.jpg
 
Sijecem ovo stranicu i prebacujem na ovog plavog.. Mjenjac i jos nekih sitnica sto zafali.. :D Sutra farbam blatobran da vidim kako ce ispasti :cool::cool:
 
Danas sam pravio boju, malo drugacija od ove i stavio sam krupno zrno :icon_smile:

Farbane su neke zajebancije..

Ofarbao sam moj desni blatobran, a lijevi je sav u kitu, pa mi je bolje da stavim sa sivog nissana, ali tek u subotu dok uzmem od Samira..


13z01oy.jpg



Pripremljen poklopac rezervoara i plastika na blatobranu..


ohip6r.jpg




A i ofarbano :icon_smile:


34qnygj.jpg


Na sivom nissanu mi je dosla ona zadnja stopka, gdje su rikverc svijetla.. Ona je fabricka crvena i pise 200sx, a moju sam ofarbao u crno, pa koja bolje ljegne, nju ostavljam..

358z34n.jpg




Nalio sam ga da valja :D


2wqee7p.jpg






Ofarbane lajsne kod vrata, i plastike oko farova..



21n3b79.jpg





Zadnja lajsna ispod stopki sto dodje..



f2pnc3.jpg
 
Član
Da si bar ostavio bijeli poklopac...i lajsnu ispod stopki takodjer ! Sta fali malo u 2 boje da se kombinuje ! :icon_smile:
 
poklopac od rezervoara (koji se nalazi na bocnici) i lajsna ispod stopki (koja se nalazi iza auta) ???
Aj sto je Sivac popuco, al Davore i ti? :icon_eek:
pa ne pravi cirkus od auta

slika je prelosa, al kombinacija boja kao tvoja, predobro ce da bude.

images
 
Član
Pa ako vi japanci mozete zaljepiti drecavu šarenu nalju gdje god vam padne na pamet zasto ne i malo haoticnih detalja u classy white jos na ovu plavu bi super bilo.
Mada sta da farba meni nije bitno ali razbiti oo da
 
Top