Nissan 200SX

Nissan 200SX

To je vjerovatno zamajac od chrom molbidena.. Radje kupi taj, sacekaj, nego da to handjas i tokaris, balansiras, nije to isto ;)
 
ado_d je napisao(la):
Hjoj kad te kazem cuniju da mu vrata prislanjas na auto! :lol::lol:

Hahahah, i cuncule ga je udesio da valja :lol:

sub3r je napisao(la):
Vidio sam te neki dan(ne sjecam se kad) gore kod Centrotrans stanice,. malo sam se zagledao u radove, dobro si ga prikrpio :cool:

Aha, isao po djevodjku na stanicu.. Sad se bacam na mehaniku, cula mi se i prije radilica, a sada lupa u 16...



roki_actros je napisao(la):
To je vjerovatno zamajac od chrom molbidena.. Radje kupi taj, sacekaj, nego da to handjas i tokaris, balansiras, nije to isto ;)

Ne znam.. Mislio sam da uzmem sve u setu, zamajac, lamelu i korpu stage 3.. Oko 500 KM je sve..
 
Fino ti ide ovo druže, ako šta ti zatreba dijelova ima u mene kum jedan za brdske trke a jedan u dijelovima. Taj za trke je bruka, šta sam samo dana pod njim proveo :icon_mad::icon_mad: ali izvučeno je 330 KS :D
 
Motor ide vani, radim radilicu, karike, ravnanje glave, hidropodizaci.. I jos dosta toga..


Sve sam raskopcao, sto se dalo raskopcati :icon_smile:

35n9fdk.jpg



30s9dow.jpg



CA18DET napolje, unutra ide motor od golfa 2 1.6 dizel.. :lol: :lol:

33vizva.jpg



2ns5nvs.jpg



Pa se polako pocelo rastavljati..


ixh9gy.jpg



Macola vazda zatreba :lol:


3345en7.jpg



Skinut karter i izvadjena radilica..


kap1k.jpg



2ldgsm.jpg


Radilica je po prilicno u kurucu, bilo je dosta krhotina od lezajevau karteru.. Cudi me da nisu i klipnjace povukle.. :icon_question:


ae8cgh.jpg
 
Uzeo iste dizne, za sada.. Bile su na ciscenju, rade kao nove :123:

Promjenjeni ulosci i gumice..

2vt7fo9.jpg



Ne mogu da nadjem radilicu nigdje, ko ima nece da proda :icon_cry:, narucena je iz njemacke druga, slucajno nadjem covjeka ( radilica bez packe ).. Ovih dana idem do japanauta da uzmem letece i lezece lezajeve..


Kako sta bude pristizalo, tako ce i slike :cool:


lzhpv.jpg
 
etno je napisao(la):
Jedva cekam da se ovaj auto zavrsi...

I ja, bice sve, samo jos da je para..

nismo je napisao(la):
a ti ne ynas koga pitati za radilicu, ne znas da sve imam u steku :lol:

Zovem te odmah sad :D

zovite_sivac je napisao(la):
nismo je napisao(la):
a ti ne ynas koga pitati za radilicu, ne znas da sve imam u steku :lol:

Dzoker ! :lol::lol:

Haha, bas..






Evo danas ubacio dizne, Sjele su ko lude, nema lufta nimalo.. Sve gumice nove..

2kpy52.jpg



Evo na japanca i nesto njemacko, Uzeo filter ulja i filter goriva..

2yl8e4x.jpg



Kad sam skidao auspuh, pukla mi 2 sarafa na pajpu, pa sam i njega skinuo, i izbusio sarafe.. Stavljam druge 17 ke..

32zhlc5.jpg


2yp0siw.jpg


2wbrihh.jpg




Ovaj pipe je privremen, dok ne dodje nova turbina, moracu ga kod tokara praviti..


Dok je bio u voznom stanju, malo je laprdao :icon_smile: Danas skontam da su otpusteni skoro svi sarafi na izduvnoj.. Valjda je neko prije radio i zaboravio da stegne.. :lol:

mkpq0.jpg
 
Kaka je ovo puljka ? Prisloni se na nekakav pipak kod klime.. Znam sta radi, ne znam kako se zove.. znaci kada okrenem kljuc, nema kontakta, ali moze da vergla.. pratio sam kablove, blokira dovod goriva i ne baca struju na svijece.. Samo mi treba naziv puljke :)

dare7yju.jpg


ybysy4e3.jpg
 
I kontam dal da narucim radilicu, pa skontam da ovu premjerim.. Odnesem je kod igora i premjerim. Tri stote je pobjegla, sto je dovoljno za prvu specijalu.. Tako da ce specijala biti na kraju.. ( Nova radilica je oko 1600 KM + Lezajevi ) Skoro pa ce mjesec dana kako sam narucio lezajeve iz japa. A radilicu ne mogu da radim dok ne dodju lezajevi..

Narucene su i cukice za pritisak turba i volt. I njih cekam :lol:


Sve je pripremljeno samo da ih pobodem :icon_smile:

v5bs6t.jpg


fd6mox.jpg


2uho09x.jpg
 
Top