Nissan 200SX

Nissan 200SX

Član
nismo je napisao(la):
Sanele, Samire evo pa da malo slinite :lol:
malo truda i to je to ;)

5rz95.jpg

Idealna boja, samo druge felge... ;)


large1551-1.jpg


A kakvi su ovo farovi ? Je li to ono sto si pominjao farove od fiata punta ? :icon_smile:
 
Član
Iskreno, meni su ovi farovi OGAVNI, top combo su tamna clear stakla na postojece, sa ovim zezancijama o podizanju / spustanju i kouki taillights. Sve ostalo je previse. Ipak je ovo jedna od drift ikona, i u tom duhu treba da se sredjuje. To je moje ''skromno'' misljenje :)
 
Član
Fino ti to radiš, a što se poliestera tiče, dosta toga sam radio s njim, ali nikad ne radim jedan sloj s vlaknima već minimalno 3. Na skuteru sam uradio tail i eno ne možeš ga čekićem razbiti.. ;)
 
etno je napisao(la):
Iskreno, meni su ovi farovi OGAVNI, top combo su tamna clear stakla na postojece, sa ovim zezancijama o podizanju / spustanju i kouki taillights. Sve ostalo je previse. Ipak je ovo jedna od drift ikona, i u tom duhu treba da se sredjuje. To je moje ''skromno'' misljenje :)


I meni su, napisao sam kakve sam mislio, tamne diamond farove.. POTPISUJEM ! ;) ;)



bojanDC je napisao(la):
Fino ti to radiš, a što se poliestera tiče, dosta toga sam radio s njim, ali nikad ne radim jedan sloj s vlaknima već minimalno 3. Na skuteru sam uradio tail i eno ne možeš ga čekićem razbiti.. ;)



Ma znam, tako nesto ce i biti, plus ce ici kitovanje citavog tog poliestera sa cupom ( plasticni kit sa vlaknima ) pa onda ide cement kit.. Ne puca to tako lako.. Moras ga bas nasloniti da popuca.. :icon_smile:
 
Član
Oho znači ide body kit evo jedan primjerak koji je uradjen 90% od poliestera msl svana,
a i lično sam dotičnog upoznao u KG msl što se tiče poliestera kad se radi u više slojeva
dosta je fleksibilniji neg lim a i uvjerio sam se kad se malo kucno na driftu ovaj nissan...;)



538290373405446050590671.jpg


539365453794381482849685.jpg
 
Evo zadnja karambolka, samo mi je plitka, tako da se jos malo spusta i pravi ovaj lip i smanjuje se ovaj luk oko auspuha, ide isti jap style auspuh, pa mi je velik ovaj luk.. A moracu i auspuh da sputam malo nize da sve to upasujem..



23k1xlf.jpg
 
Mora, bar 2 centa :cool:


Danas se radilo svasta nesta, pa malo i nissan :icon_smile:

Felge, zimske njegove originalne 15" se poliraju, danas jedna pripremljena, sutra poliranje



33as5ds.jpg




A evo i jedne sto sam danas radio za mercedesa, ovde je vec isla fina pasta...




r6wx3l.jpg





Motor je nesto "cackan" danas, i poceo je da kise :lol: :lol:





LINK OD VIDEA : View My Video
 
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?list=PL5qSo-slN5sP-iR4AFhGDPcm4cJT9K1Lc&feature=player_embedded&v=oh_HtCzHUgg[/video]

sta reci auto moc i moc :D
 
Top