Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
dado...c::: je napisao(la):
ja sam ismo slican slucaj u augustu kad sam se vraco sa mora i u derventi dtao na pumpi da sipam 50 maraka ( dao djevojci pare ja razgovaro telefonom) i gledam na retrovizor lik stavlja u dzep svoj zadnji desni pare i sipa gorivo za 20 maraka i slucajno pogledala moja djevojka poliko je nasuo i kaze mu fino ei nisam vam ja rekla da sipate 20 nego 50 on kaze ti si mi dala 20 i ja to sipam i ubjedjuje djevojku da je dala ona 20 maraka izadjem ja iz auta i kazem koliko ti je materet dala ona para kaze 20 maraka reko u koji si dzep stavijo kaze evo u novcaniku reko ne stavijo si u zadnji desni dzep pare a ne u novcanik i poce nesto da mi sere zvacu policiju ovo ono kad je vidijo lik da je meni puko film i da sam izvuko cijev od suncobrana iz gepaka poce da se mijenja pa ovo pa ono i toje trajalo neki 20-30 min i vratijo mi 30 maraka nazad e onda sam ja fino trazijo mu sefa da zovem i porazgovaro sa covjekom fino i rkeo mu sve al bez motike kod nas u bosni nema nista kako se meni cini


izvinjavam se za off tipic

Batina je iz Raja izasla :icon_biggrin:
 
Član
moje iskustvo s pumpom OMV na stupu, isao nekad u maju zamijeniti s covjekom felge, dao oriinalne fiatove za one 9jota, iiiii dok sam u sarajevu nasao covjeka i zamijenio rezerva mi se upali, vracam se kuci i stanem na stupu nasuti i kazem ciki naspi mi 20KM, odem unutra kupim sebi i drugu po sok i da nesto gricnemo, vratim se platim i krenem, posto u fiata jebe malo kazaljka gorila i dalje rezerva, kontam dignut ce se i nastavim, dodjem na autoputu do kaknja i auto mi se ugasi, pali pali skontam nema goriva, nadji flasu otidji u kakanj i naspi u flasu da mozes doci s autom do benzinske i naspi cvaju, nisam mogao vjerovati.. prepao sam se bio reko da mi necuri negdje ali vraga, poslije toga sve normalno.. bilo je ono :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: mislio sam da sam jedini ali vidiiii :lol::lol::lol::lol::lol:
 
N

nenad

Vec par puta sam spomeno da je meni lik na OMV-u u TZ nasuo 50l u Punta u rezervoar od 45 i to tek sam uso u rezervu, znaci bilo je jos par litara :lol:
Od tada na OMV-u samo gume dopumpam i nista vise!
 
N

nenad

Znam Emire, al to znaci da sam moro dogurati auto bez kapi goriva, da mi naspe pun do cepa! Sipo sam pun i na drugim pumpama i nikad ne stane 50L!
 
moje misljenje kao sto kazu vec neki momci tu svako od nas ko poznaje malo svoj auto trbo bi znati kad naspre naprimer 20 mraka koliko mu se pomjeri kazaljka ja naprimer svaki put kad sipam pun znam kolio moze stati mozem se zeznuti nax 3 litre i kad kazem sipaj pun odma mu polako podvucem koliko bi stalo od prilike i kazem gore dole 1-2 litre al tu je to nikad nisam primijetijo da su me na taj nacin zakinuli jer imam druga na pumpi radi pa znam sve sta se desava u tom krugu zato to uvijek kazem
 
Član
Sve su to lopovi em što gazde kradu na količini i kvalitetu sad i ovi što toče još kradu...dešavalo mi se svašta da u kanister od 5l stane skoro 6, pa i da mi u rezervoar od 55l stane 65l...lopovi malo im bilo em što je skupo em još i kradu :icon_mad:
 
Član
ja sam imao slucaj prije nekih 6 mjeseci u tz na sickom na Omw.. sipala djevojka koja radi meni gorivo, ja udjem platim i izadem, nisam racuna ni cekao, ona naspe ja zavrnem cep..odem dopumpam gume kad izlazi cura.gosp. niste platili...udri nedaj,majmun na kasi kaze nisi platio i tacka(ja se vec vidim u glavi u zatvoru za nanosenje ozljeda radnici/ma)sekunda je falila,de reko nadzorne kamere druze ove ovde na kasi.. upali lik premota to vrijeme..gledam ja i oni.- samo usutise ni izvinite da kazu..tako da pamet u glavu, racun u ruke :)
 
Član
Upalim auto i vidim gdje stoji kazaljka.Odem za cenera i u kanister posto mi je istekla reg i da ima u atu kad mi sta zatreba. I naspem ja tih 4 litra i nesto, sjednem upalim kad se kazaljka ni mm nije pomakla :icon_eek: I jedna situacija na el tarik pumpi u Vogosci . Posto me tu znaju redovno kod njih sipam za cenera,reko de mi za 20 KM naspi kad on meni oces to malo do Sarajeva :icon_eek: :lol::lol:
 
Član
naravno da se vara na pistoljima,pa od tog i zive :D
nisam jednom nasuo preko 60l a rezervoar 62l...
i u vecini slucajeva sam sebi sipam,na omv pumpama pistolji sami prekidaju,tako da ako varaju na tome i ako se moze,onda ubise jarane :D
 
Član
Sipam samo na obnovljenim EP pumpama. Cisti tankovi = cisto gorivo ;)
Primjetio sam da na starim pumpama pise da ne toce ispod 5l. Znaci ima muljaze sigurno.
Obavezno uvijek uzimajte racun. Tako barem i imate osnova za prigovor

apostol je napisao(la):
Obično rezervoar dovedem na minimum, a onda ga nalijem do čepa. Xsara picasso 1.8. Sipam na OMV i HIFA. Uvijek stojim dok završi. Pratim da li je resetovano na početku. Ahmetspahić me opametio. OMV i HIFA rules

Sta je bilo na Ahmetspahicu?
 
Član
postoji jos jedna finta kod sipanja.Prilikom sipanja svjesno pomalo strca gorivo ne pritisce istakac do kraja tada brojcanik svaki put prebaci a vi dobijete manje goriva...
 
Top