Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
ma daj neserite ako je covjek rekao da je dobio u nafti vode koji ***** ga se odma mora pobijat u fazonu nema sanse ovako onako,sve sami mozgovi......
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ma daj neserite ako je covjek rekao da je dobio u nafti vode koji ku*ac ga se odma mora pobijat u fazonu nema sanse ovako onako,sve sami mozgovi......

pa ne moramo ništa pobijati, ako kupiš poderane tene odeš nazad i žališ se i ljudi ti daju druge, tako je i sa gorivom, ali nije niko budala da popravlja nećiji auto bez razloga, zato i postoji ovlašteni servis koji kaže šta je autu, ako oni kažu da je problem do goriva onda dobiješ oštetu, to je bar jednostavno
 
Član
elvis_h je napisao(la):
ma daj neserite ako je covjek rekao da je dobio u nafti vode koji ku*ac ga se odma mora pobijat u fazonu nema sanse ovako onako,sve sami mozgovi......

temu je otvorio "Schumi" i uopšte nije riječ o vodi u nafti nego da su mu naplatili 10 km a nisu mu usuli gorivo
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
ja ću vam reči par stvari za OMV.
Ja sam povjerenje izgubio kod njih jos prije skoro dvije godine. Vracao se sa puta i u Rajlovcu stanem na pumpu da naspem nafte. Naspem i gas, dosao do Otoke auto pocelo da dimi (bjeli dim) to je ludilo. Oko mene ljudi prozore zatvaraju, NISTA se nevidi oko mene. Pogotovu kad krecem, kad sam u voznji manje.
Kaze mi drug "to je voda u gorivu, atf ulja i na auto put" da to potrosim, naravno budem mi zao 50KM potrositi na glupost odem kod druga i ostavim auto da mi covjek skine rezervar da nebude rekla kazala. I ispostavi se na kraju da je voda u pitanju. Vratim se na el Tarik pumpu i rijesio svoju brigu, tako da me danas nemoze niko ubjediti da je OMV vrh i sl. A u medjuvremenu cujem da nisam jedini imao problem sa OMV-om
e pa ako ti se desi nešto tako na OMV-u odeš u ASA-u i ostaviš auto, ako ASA (a ne tvoj prijatelj majstor) kaže da je voda u gorivu OMV ti plati svu štetu ;)
a ja koliko znam ako ti bijelo dimi znači da ti je auto pomješao ulje
a sa druge strane tvrdim da je nemoguće da na OMV ima vode u gorivu zato što i za to postoji sistem kontrole, a valjda bi se još neko žalio taj dan, a ne jedan od 10.000 mušterij
Prijatelju, meni ASA nije nikakvo mjerilo.. ima raje koliko hoces koji su osteceni od strane ASA auta tako da... I taj nekakav majstor sto ti kazes je odlican poznavalac vozila novije tipe gdje karbasi neigraju veliku ulogu ;)

Dobro kako onda nije dimio kad sam donio 20ak KM goriva sa druge pumpe?? Motor nisam ni pogledao a ne da sam sta cistio, prepravljao i sl..

A to sto kazes da bi OMV namirio stetu to zaboravi. Znam slucaj za jedno Toyota vozilo gdje su rekli u servisu rekli da je gorivo problem a OMV nije htjeo ni da cuje za to

Sto se mene tice mozete moje postove izbrisati. Na ovom forumu se nesmije covjek nit pohvalit nit pozalit.. jebe mi se

Ja se izvinjavam na off-u.
 
Član
Ovaj Benđo ti je potrosio dok si ga upalio :lol:

Trebo si ga za kuku i provozat ga po gradu za 10km heheh:lol:

Hvala sto si upozorio ostale;)
 
Član
Sto rece kolega Franki i meni se isto dogodilo na Omw pumpi u Čapljini imao sam tocno 5km u rezervoaru,dodem uspem 10km netko je bio naveo da se digne kazaljka za mm,dajte ljudi ja znam po svome autu da se digne lijepo i znam u puga citat po strelicama kolko goriva ima,otisao sam platio upalio auto kazaljka na mjestu kako je i bilo, bacim đir vratim se napadnem ga al nista od toga,za mene su oni izgubili povjerenje nikad nesipam vise kod njih sad sam non stop Ina i dosad nisam imo problema,neki mi se ljudi jesu smijali kad sam prico ali ja znam najbolje;)
 
Član
nemogu da citam stranice prije samo da vas upozorim Proming blazujski drum ista situacija par puta cak i ako me poznaju licno jebali su me.... moja preporuka ne odmicite se od auta dok ne naspe i onda placaj te =) =)

Mrva je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
ja ću vam reči par stvari za OMV.
Ja sam povjerenje izgubio kod njih jos prije skoro dvije godine. Vracao se sa puta i u Rajlovcu stanem na pumpu da naspem nafte. Naspem i gas, dosao do Otoke auto pocelo da dimi (bjeli dim) to je ludilo. Oko mene ljudi prozore zatvaraju, NISTA se nevidi oko mene. Pogotovu kad krecem, kad sam u voznji manje.
Kaze mi drug "to je voda u gorivu, atf ulja i na auto put" da to potrosim, naravno budem mi zao 50KM potrositi na glupost odem kod druga i ostavim auto da mi covjek skine rezervar da nebude rekla kazala. I ispostavi se na kraju da je voda u pitanju. Vratim se na el Tarik pumpu i rijesio svoju brigu, tako da me danas nemoze niko ubjediti da je OMV vrh i sl. A u medjuvremenu cujem da nisam jedini imao problem sa OMV-om
e pa ako ti se desi nešto tako na OMV-u odeš u ASA-u i ostaviš auto, ako ASA (a ne tvoj prijatelj majstor) kaže da je voda u gorivu OMV ti plati svu štetu ;)
a ja koliko znam ako ti bijelo dimi znači da ti je auto pomješao ulje
a sa druge strane tvrdim da je nemoguće da na OMV ima vode u gorivu zato što i za to postoji sistem kontrole, a valjda bi se još neko žalio taj dan, a ne jedan od 10.000 mušterij
Prijatelju, meni ASA nije nikakvo mjerilo.. ima raje koliko hoces koji su osteceni od strane ASA auta tako da... I taj nekakav majstor sto ti kazes je odlican poznavalac vozila novije tipe gdje karbasi neigraju veliku ulogu ;)

Dobro kako onda nije dimio kad sam donio 20ak KM goriva sa druge pumpe?? Motor nisam ni pogledao a ne da sam sta cistio, prepravljao i sl..

A to sto kazes da bi OMV namirio stetu to zaboravi. Znam slucaj za jedno Toyota vozilo gdje su rekli u servisu rekli da je gorivo problem a OMV nije htjeo ni da cuje za to

Sto se mene tice mozete moje postove izbrisati. Na ovom forumu se nesmije covjek nit pohvalit nit pozalit.. je*e mi se

Ja se izvinjavam na off-u.


Asa inace ima najbolje majstore-----HAAHHAHAHAH---- oplakahh... pa da ljudima su turbine skidali i mjenjali a stare ostajale na autima a dalje da ne pricam =)
 
GTI TDI je napisao(la):
ja ću vam reči par stvari za OMV.
prvo morate znati da je to Austrijska kompanija sa najvišim standardima u Evropi i da je njima mušterija uvijek broj 1
sva oprema na OMV benzinskim stanicama je po zadnjem standardu, odnosno najbolja, što znači da odmah možete zaboraviti to varanje na pištolju, to je bilo moguće na nekim starijim pumpama, na OMV-u sigurno nije (govorim zato što znam)
osoblje na OMV-u je prošlo dosta treninga i ljubaznost im je na prvom mjestu, ako negdje doživite neprijatnog uposlenika možete ga prijaviti i vjerujte mi da će neko nešto poduzeti
nikako ne možete platiti tuđe gorivo, jer kada se jedan auto naspe drugi se ne može sipati dok ovaj prvi ne plati na kasi (to kompjuterski sistem automatski zabranjuje), a što se tiče video nadzora svaki centimetar na OMV-u je pokriven i možete svaki put vidjeti situaciju
točilac na OMV-u nema potrebe da od vas krade jer on ne može imati nikakve koristi od toga, jer kao što znate ne dajete njemu pare, a kase su uvezane fiskalnim sistemom tako da vas ni onaj na kasi ne može krasti (a postoji i OMV-ova interna kontrola na kasi tako da nema fule 100%)
svaki pištolj na OMV benzinskoj stanici je baždaren i plombiran od strane nadležne institucije BiH svakih 6 mjeseci tako da ne može lagati, a ako je slučajno pokvaren postoji sonda koja prati stanje goriva u rezervoaru i povezana je sa kasom tako da se razlika odmah vidi
a što se tiče toga koliko vam goriva može stati u rezervoar evo podatak da sam ja u golfa 65 litara, znači puno više nego je deklarisano, i to je moguće ;)

u svakom slučaju mislim da na OMV-u ne bi smjelo biti nekih problema, a obzirom da je to firma sa visokim ugledom uvijek se možete obratiti u centralu sa bilo kojim problemom i sigurno će vam ljudi izaći u susret.

ti imas neke debele koristi od omv-a... sigurno radis u marketingu omv.a :D
 

rs6

Član
sipao sam gorivo na OMV-u i nije mi se svidjelo, usluga je OK ali kvalitet goriva mi je dosta losiji nego na INA-inim pumpama sto se tice Srebrenika, u Sarajevu sam sipao na Selex-u i bolje mi je nego na INI .....

sto se mene tice OMV je samo onako " evropski " napucana pumpa ......
 
Član
rs6 je napisao(la):
sipao sam gorivo na OMV-u i nije mi se svidjelo, usluga je OK ali kvalitet goriva mi je dosta losiji nego na INA-inim pumpama sto se tice Srebrenika, u Sarajevu sam sipao na Selex-u i bolje mi je nego na INI .....

sto se mene tice OMV je samo onako " evropski " napucana pumpa ......

Meni se po komentarima čini da je to samo "evropsko" ime a bosanska posla...
 
Član
OMV, i mnoge druge poznate strane firme (primjer raiffeisen banka- nikakve veze oni sa Raiffeisen bankom u EU nemaju, samo ime napisali) nemaju nikakve veze sa tim firmama u inostranstvu. Nasi ih reklamiraju a ovdje se narod lozi i misli da je to isto kao na zapadu. E pa nema od toga nista, da je to tako mnoge stvari bi bile drugacije..;)
Isto kao i kineske kopije pravih robnih marki, ime pravo a kvalitet k***c:icon_smile:
 
Top