Nevjerovatno ali istinito - OMV

Nevjerovatno ali istinito - OMV

Član
čisto sumnjam da vam se za tog cenera kazaljka može baš vidno pomaknuti pričamo o nijansama svjetlosti :lol: šalim se a možda ste se samo prevarili, kod mene u merca se sporo diže a nije dedo :lol:
 
Član
u nas ovdje jedan na benzinskoj je imao spremljen kanister, i u njega uvijek naspe odprilike za nekih 5KM i kad ti dodjes on nastavi od tih 5KM...al bili su neki stariji aparati,pa je on to ponistavao kad je zelio,tako da je to i lako mogao...na kraju ga uhvatili i ne radi vise...
 
Iskreno ne vjerujem. Osoblje tog OMV-a jeste diskutabilno, ali za cenera toliko rizikovati nema logike. To se sve moze lako provjeriti, kamere, racuni, itd..
A sta ocekujete za 10 KM goriva po cijeni cca 2.4 KM da se pomjeri na pola rezervoara :icon_eek:
 

MTR

Član
CHALLENGER je napisao(la):
Iskreno ne vjerujem. Osoblje tog OMV-a jeste diskutabilno, ali za cenera toliko rizikovati nema logike. To se sve moze lako provjeriti, kamere, racuni, itd..
A sta ocekujete za 10 KM goriva po cijeni cca 2.4 KM da se pomjeri na pola rezervoara :icon_eek:

tako je kod mene bilo nekad , za cenera se vozo' ko budala :D
 
Član
Meni je pričao čovjek kojem su mu u neki kanister od 5 nausli 6 litara. Ako on laže lažem i ja. Drugi mi je čovjek pričao što vozi cisternu da oni na benziskoj mogu ukrast ako ne toče ravnomjerno, nego stalno prekidaju po malo na pištolju.
 
Član
ja sam prosle god isao u mostar i kad sam krenuo nazad bilo je u rezervaru al aj reko nasut cu 10km na OMW, kazaljka se ni pomakela nije.. dodem kuci odem na petrol naspem jos 10km opet se nije pomakela i okrenem se reko sipaj jos 20 km onda mi je skocilo za sve sto sam nasuo:) kad god naspem 10 km nepomakne se. moram nasuti najmanje 15 km da se kazaljka pomakne :)
 
Član
menso206 je napisao(la):
ja sam prosle god isao u mostar i kad sam krenuo nazad bilo je u rezervaru al aj reko nasut cu 10km na OMW, kazaljka se ni pomakela nije.. dodem kuci odem na petrol naspem jos 10km opet se nije pomakela i okrenem se reko sipaj jos 20 km onda mi je skocilo za sve sto sam nasuo:) kad god naspem 10 km nepomakne se. moram nasuti najmanje 15 km da se kazaljka pomakne :)

Oce to na peugeotu, ali i na vecini auta. Isti slucaj sam imao i ja na 307ici
 
Član
Obično rezervoar dovedem na minimum, a onda ga nalijem do čepa. Xsara picasso 1.8. Sipam na OMV i HIFA. Uvijek stojim dok završi. Pratim da li je resetovano na početku. Ahmetspahić me opametio. OMV i HIFA rules
 
Početnik
Vi ste dobri naspete za cenera i nepomakne se,ja u audija naspem za 50km i nepomakne se.samo na bordu uveca da mogu prec 20km vise :icon_eek:
I da HIFA majka,uvijek sam sipao kod rodjaka na Lovcu ali zbog okolnosti presao na HIFU i prezadovoljan.Em meni se gorivo dobro pokazalo,em su momci uvijek fini na koju god da HIFU stanem,
 
Član
A20DTH je napisao(la):
menso206 je napisao(la):
ja sam prosle god isao u mostar i kad sam krenuo nazad bilo je u rezervaru al aj reko nasut cu 10km na OMW, kazaljka se ni pomakela nije.. dodem kuci odem na petrol naspem jos 10km opet se nije pomakela i okrenem se reko sipaj jos 20 km onda mi je skocilo za sve sto sam nasuo:) kad god naspem 10 km nepomakne se. moram nasuti najmanje 15 km da se kazaljka pomakne :)

Oce to na peugeotu, ali i na vecini auta. Isti slucaj sam imao i ja na 307ici

nema veze. nesipam nikad tako malo vecino 20 30km
 
Član
neosnovano reagujes, prije si ti taj koji grijesi...

ja kad naspem za 10km, a to je skoro nikad, jer mi je mrsko svaki put kad sjedam u auto ici na benzinsku, kazaljka se i ne pomakne...tako da pricas pricu bez dokaza, plus sumnjam da bi neko na omw pumpi pored toliko kamera mogao da radi takve stvari ;)

mani se suplje, naspi za 20 barem :cool:
 
Član
Kad smo kod pumpi i sipanjima za cenera da vam napisem jednu simpaticnu anegdotu.

Imao jedan momak iz mog naselja BMW-a kockicu i vjecito ga na istoj pumpi u Buca potoku za petaka sipo:cool:
jednom prilikom prije nekih godinu dana dobije oko 50KM na kladionici i tu vecer ode na pumpu... kaze pumpadziji 95-tice za cenera, a on ce ti njemu ko iz topa, opaa brate, jel se to malo do mora poslo:D
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
Kad smo kod pumpi i sipanjima za cenera da vam napisem jednu simpaticnu anegdotu.

Imao jedan momak iz mog naselja BMW-a kockicu i vjecito ga na istoj pumpi u Buca potoku za petaka sipo:cool:
jednom prilikom prije nekih godinu dana dobije oko 50KM na kladionici i tu vecer ode na pumpu... kaze pumpadziji 95-tice za cenera, a on ce ti njemu ko iz topa, opaa brate, jel se to malo do mora poslo:D

I sad placem od smijeha :icon_eek::lol::lol::lol::lol:
 
ja sam ismo slican slucaj u augustu kad sam se vraco sa mora i u derventi dtao na pumpi da sipam 50 maraka ( dao djevojci pare ja razgovaro telefonom) i gledam na retrovizor lik stavlja u dzep svoj zadnji desni pare i sipa gorivo za 20 maraka i slucajno pogledala moja djevojka poliko je nasuo i kaze mu fino ei nisam vam ja rekla da sipate 20 nego 50 on kaze ti si mi dala 20 i ja to sipam i ubjedjuje djevojku da je dala ona 20 maraka izadjem ja iz auta i kazem koliko ti je materet dala ona para kaze 20 maraka reko u koji si dzep stavijo kaze evo u novcaniku reko ne stavijo si u zadnji desni dzep pare a ne u novcanik i poce nesto da mi sere zvacu policiju ovo ono kad je vidijo lik da je meni puko film i da sam izvuko cijev od suncobrana iz gepaka poce da se mijenja pa ovo pa ono i toje trajalo neki 20-30 min i vratijo mi 30 maraka nazad e onda sam ja fino trazijo mu sefa da zovem i porazgovaro sa covjekom fino i rkeo mu sve al bez motike kod nas u bosni nema nista kako se meni cini


izvinjavam se za off tipic
 
Top