nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
BaXRS4 je napisao(la):
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????

kako da ne:D
 
BaXRS4 je napisao(la):
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????

ja mislim da on ima 600 ks ali da mu bude pod supalj kao u kremenka pa da ga nogama goni on i ti svi zdrebci u kolima heheh da nabiju tu snagu od 600 ks-a a sto se tice kocenja mozda je vodeno ili helijumom uradjeno neko novo hladjenje diskova inovacija pa lik uspjeva da zakoci :cool::cool: ili ti sto kazes padobran mada bi i dva platna od suncobrana posluzila da iz gepeka na dugme izlaze
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????

ja mislim da on ima 600 ks ali da mu bude pod supalj kao u kremenka pa da ga nogama goni on i ti svi zdrebci u kolima heheh da nabiju tu snagu od 600 ks-a a sto se tice kocenja mozda je vodeno ili helijumom uradjeno neko novo hladjenje diskova inovacija pa lik uspjeva da zakoci :cool::cool: ili ti sto kazes padobran mada bi i dva platna od suncobrana posluzila da iz gepeka na dugme izlaze

hahahaha;)
 
Znam BMW-a nista posebno na slici lijepo izgleda s izvana al nije bas nesto da se covjek ibreti... bio nekad M3 orginalni fabricki primjerak, al davno nekad, kad je tek dosao u Mostar... al 600ks haha slatki snovi... na 800 :lol:
 
Član
Ma meni nije jasno odakle mu ta zamisao da napise ovdje da ima 600 hp i da ga planira povecati na 800hp, mislim smjesno, hehehehe

da barem nije stavio sliku motora, pa mozda bi neko i povjerovo, kazem MOZDA
a ima ovdje dovoljno ljudi koji mogu prepoznat da je to tesko da ima toliko, ma ko god se imalo razumije moze primjetit, hehehehe

ALI OPET NEK JE SA SRECOM NE IZGLEDA LOSE NA SLICI
 
Član
http://www.bhtuning.com/thread-20470-post-344240.html#pid344240
malo ovo pročitajte :D
ovo vam je poklon od audi fan-a:D
 
Član
motor je 3.5 24 ventila b6,tvornički bez turba ima 320ps ???????? koji b6 ima 320 ks????
 
Član
:D:D
najljuci rejser u drzavi:icon_twisted:
need for speed underground ruleZ:D
EA sports-challenge EVERYTHING:lol:
 
Super Moderator
335i je napisao(la):
motor je 3.5 24 ventila b6,tvornički bez turba ima 320ps ???????? koji b6 ima 320 ks????

evo i ja citavo vrijeme citam temu i gledam kakav je to motor 3.5 sa 320 KS... znam napamet koji kolko ima konja sve sam procito jos davno uvijek me zanimalo... i da original M3 ima mislim oko 200 KS... bio je jedan u travniku prije jedno... pa 4-5 godina... sivi.. fabricki bio super bas... al malo ostario i tako to i jos ga lik prevrno pa nista od njeg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top