nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
auto je s prednje strane odlican nazad imam zamjerku na stopke, izduve i branik koji je visociji od prednjeg ili je to zbog vjesanja, i donji dio zadnjeg branika koji je po meni isuvise "podvrnut", ali to je ipak samo moje misljenje
 
Član
exstra auto svaka cast ,ovo je moj san da imam jednu ovakvu vozilicu :icon_smile:.
Imal kakav video da vidimo kako ide ovaj bolid .
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Previše Hp-a očekuješ od nitra... no opet... sve zavisi u čijim je rukama, sretno sa tim.... vozilo je kult a motor perevrzija.... mirnu cestu ti želim....

nitro će mo bušit direktno u motor neće bit kod leptira tako da mogu birat snagu nitra

Schumi je napisao(la):
Svaka čast za 600ks,valja njih obuzdati hehe kako prenosi snagu na podlogu ?

pa bez slika nema prenosa skoro nikako

tibor987 je napisao(la):
Mostarac, zna se, cesto ga vidjam po cesti, extra izgleda, ali 600ks i onaj mali IC...hmmmm :icon_rolleyes:

Problem je i prijenos na podlogu, ako je zadnji pogon da ga uhakat to zesce, emil je u svoju kockicu ubacio 5.0 V12, ali ne ide, gubi punoo na startu ( barem zadnji put kad sam vidio ), samo skuri gume...uostalom, sta je sa njegovim bmw-om, jel jos ziv :icon_question:

Jel remapiran motor druze ?

ubačen novi čip u ecu,naručen iz amerike košta 170 dolara
 
Član
izgledom je i donekle dobar al masina mi se cini kesa , pitam se samo cemu sluzi ona svjecica zabodena u crijevo neko . mozda je to tajna 600 ks
 
Član
arminnn je napisao(la):
ako je 600 PS neam komentara:D

motor je 3.5 24 ventila b6,tvornički bez turba ima 320ps,imamo garetovu turbinu koja bez problema može opskrbit zraka i za više konja,ne želim bezveze stavljat na maksimum 600 mi je dovoljno,a staviću nitro pa ću na dugmetu imat još 200 konja ako zatreba,ovako će motor duže trajat,
 
Član
BaXRS4 Wrote: Previše Hp-a očekuješ od nitra... no opet... sve zavisi u čijim je rukama, sretno sa tim.... vozilo je kult a motor perevrzija.... mirnu cestu ti želim....

_______________________________________________________________________________
kirke999: nitro će mo bušit direktno u motor neće bit kod leptira tako da mogu birat snagu nitra

_______________________________________________________________________________

Extra, tako ćeš moći birati.... evo jedan savjet, pojačaj šasiju sa stane jer bi pri ubrzigavanju nitra vrlo lako moglo doći do iskrivljenja... a što se tiče NOS-a, sve 5 al s vremena na vrijeme prati kompresiju u motoru i nadam se da će blok motora da izdrži.... čuvaj jurilicu a i sebe...;)
 
Član
kirke999 je napisao(la):
ubačen novi čip u ecu,naručen iz amerike košta 170 dolara

Ma druze ako je 600 konja to obavezno moras mapiranje na valjcima odradit, princip kupi chip i stavi ne ide ovdje, sprzit ces ga :icon_eek:
 
Član
druze prica ti se usmrdila kakav chip kakvih 600 ks i nitro direktno u blok pa nemjesa se nitro sa uljem :)

stavljena nema obicna turbina od dizela i jos naopacket okrenuta , svjecia neka zabodena u crijevo , nekiusisi od izolira pa nije niko glup djecko dragi . imas pod forum profi tuning pa vidi kako izgleda m3 od 400 ks a 800 nemeres ni dokucit
 
Legend
kao sto quattro rece mogu s okladiti da ovdje nema vise od 400 konja,na cemu si to bgt mjerio pa ti ispalo 600,de mi reci molim te sta znaci ona svjecica zabodena u crijevo,jel to radi ukrasa ili sta,to ono imao viska jednu pa reko hajd da je zabodem bezze radi ukrasa,nit ima kapice nit nista na njoj to znaci da nema funkcije...
 
hehehe 600 ks malo smjesno covjece ja jucer gledao u s 600 mercedesa motor V12 cupe verzija merca 1,5 metara u motoru pa ima ispod 400 konja a ti s tim da imas 600 ks nema sile mozes nekom drugom pricu prosipati ali 600 ks malo si pretjerao
 
Član
quattro je napisao(la):
druze prica ti se usmrdila kakav chip kakvih 600 ks i nitro direktno u blok pa nemjesa se nitro sa uljem :)

stavljena nema obicna turbina od dizela i jos naopacket okrenuta , svjecia neka zabodena u crijevo , nekiusisi od izolira pa nije niko glup djecko dragi . imas pod forum profi tuning pa vidi kako izgleda m3 od 400 ks a 800 nemeres ni dokucit

kad sjedneš u neko auto jače od 70 konja javite se
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top