nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I mene zanima isto cemu sluzi ova svjecica, mozda si neku rupu zacepio kao sto si to uradio pretpostavljam sa onom izolir trakom na crijevu, hehehe

Autic ne izgleda lose, trudis se
 
Član
Nexus je napisao(la):
kao sto quattro rece mogu s okladiti da ovdje nema vise od 400 konja,na cemu si to bgt mjerio pa ti ispalo 600,de mi reci molim te sta znaci ona svjecica zabodena u crijevo,jel to radi ukrasa ili sta,to ono imao viska jednu pa reko hajd da je zabodem bezze radi ukrasa,nit ima kapice nit nista na njoj to znaci da nema funkcije...

da išta znaš vido bi da je ono povrat ulja stavljena svijećica trenutno jer nam je puklo crijevo
 
Pod broj jedan M3 serija je ta proizvedena 1979 godine tvornicki je u nju stavljeno 221 kw priblizno 300 ks nikako kako si ti naveo 320 ks znaci to je kad je masina bila nova a tvoja prica da chip i turbina dadnu ti jos 300 ks pa to bi extra bilo znaci kupis legalno auto da ti je jeftinije registracija npr. od 100 ks stavis chip i turbinu ilegalno imas 200 ks pre pre pre smjesno jos s nitrom da imadnes 800 ks pa covjece stavi lambo vrata otvori i imas privatni zrakoplov letit ces sa svom tom snagom stvarno je presmjesno i prvo malo te usise i crijeva provjeri jer 600 ks bi to poizbijalo napolje sve od sile i usisa i pritiska
 
Član
Jao majko mila, ovaj momak se svugdje pojavi sa autom i naravno ljudi provale suplju pricu i onda se usuti i nikad se vise ne javi na forumima...

To je E30 ///M kockica, za neke da kazem jer ih je bilo da neznaju... znaci sjeban rijedak primjerak auta ali eto nije totalno pa bi se mozda i dalo staviti neki motor serije S N/A bez turba i nitra...

600KSa neces dobiti NIKAKO u Bosni a da ih uradis u Austriji ili Norveskoj isl... bez 15 000€ ne pomisljaj... svecicu nisam uracunao u cijenu to je jos nekih 3-4KM mozes uzeti u BiH.. jos + 5000-7000€ na dobar ovjes da bi svu tu snagu prenio na podlogu a ne po balkanski rijesiti sve sa slickovima... da je tako samo bi se slickovi pravili i ugradjivali bez amortizera opruga selena balans stangi krajnica gevinde i pizde materine...


Gledaj ti izbaciti te konje ispod haube jer su se rastrcali ali svaki na svoju stranu..

Svjecica koliko se ja kuzim (slabo) ti je posluzila za zatvoriti hladjenje turbine, pretpostavljam da si i nju tunirao pa se ne treba hladiti..

Ovo je auto
http://www.bhtuning.com/thread-20112-page-1.html

ili

http://www.bhtuning.com/thread-19618.html
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
hehehe 600 ks malo smjesno covjece ja jucer gledao u s 600 mercedesa motor V12 cupe verzija merca 1,5 metara u motoru pa ima ispod 400 konja a ti s tim da imas 600 ks nema sile mozes nekom drugom pricu prosipati ali 600 ks malo si pretjerao

Mirzam molim te nemojte komentare takve davati, dobar si dečko, al ako se nerazumiješ miruj... Znači ako Merc ima V12 a po tebi ima manje od 400Ps, što je naravno netočno... misliš da ostala vozila nemogu imati??!! C¨mon.....

King of europe 402m Audi RS2(1994.god) i Audi S4(1995.god) 5 cilindrični 2.2 motori T(turbo) 20V..... tvornički RS2 315Hp, tvornički S4 230Hp------> oba vozila su tunirana i nitko im prestolje uzeti nemože već 3 godine RS2 8,4s 402m (1130wHp) i S4 8,9s 402 (900Whp)..... neću više pisati jer bi mi trebalo mjesec dana da pišem o ovim motorima koji je to kult....

I da nezaboravnim jedini motor uz Nisma Skyline-a staroga koja trpi tuning do 1300hp bez promjene tvorničkog bloka motora.....

a sve u svemu 7 cilandara manje od tvog famoznog Merca....

Ako želiš linkove od vozila i snimke samo javi....

RS Rulazz.... Turbo power....
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Pod broj jedan M3 serija je ta proizvedena 1979 godine tvornicki je u nju stavljeno 221 kw priblizno 300 ks nikako kako si ti naveo 320 ks znaci to je kad je masina bila nova a tvoja prica da chip i turbina dadnu ti jos 300 ks pa to bi extra bilo znaci kupis legalno auto da ti je jeftinije registracija npr. od 100 ks stavis chip i turbinu ilegalno imas 200 ks pre pre pre smjesno jos s nitrom da imadnes 800 ks pa covjece stavi lambo vrata otvori i imas privatni zrakoplov letit ces sa svom tom snagom stvarno je presmjesno i prvo malo te usise i crijeva provjeri jer 600 ks bi to poizbijalo napolje sve od sile i usisa i pritiska

pod broj 1 M3 se proizvodi i dan danas a prvi m3 znaci E30 se proizvodio u periodu 86-92 i imao je masine sa 4cyl izmedju 190-240KSa a nikako 300.. taj motor je stavljen u kockicu iz sedmice...

To cisto da se zna... ;)

Ostalo necu ponavljati vec sam rekao... smijesno i zalosno u isto vrijeme :lol: :icon_confused:
 
Član
Ljudi postidili ste clana: kirke999, hehehe
ajde pustimo ga nek malo masta, a ako nista malo se potrudio da izgleda fino ovaj autic, ako je njegov :icon_smile:
 
nekazem ja da nemogu imati ali shvati sliku ove masine nema na njoj nista sto je vanserijski sem trubine koliko vidim i filtera zraka i da prosipa pricu 600 ks i da napomenem nije s600 merc nego nego cl600 o ovom se mercu radi http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vfrbmbmymcpx sinoc su ga dobojlije mogle vidjeti oko pola jedan kroz doboj kako se okrece i pali gume u mjestu stoji mislim da je bilo clanova foruma koji su gledali
 
Član
eeeee al ga cojk nabrija lagano sa sadasnjih 600 na buducih 800...auhhh...konjica ko u prici a kao sto kolega rece svaki na svoju stranu:lol:
 
Član
kineticki je napisao(la):
Ljudili postidili ste clana: kirke999, hehehe
ajde pustimo ga nek malo masta, a ako nista malo se potrudio da izgleda fino ovaj autic, ako je njegov :icon_smile:

ma jest njegov auto ali bas bi volio doprijeti do njegove savjesti i svjesti pa da zna da u biti ima odlican auto i rijedak dosta,, treba znati da ga ne jebe sa motorima i nitrima bezze jer ce tako samo povecati sanse da ostane bez njega a ovdje se to svakako ne moze kvalitetno odraditi.

Kolega kirke stavi u taj auto M52B28 i nemoze ti nitko blizu... deres M3 E36 bez problema ... a imas auto sa kulturom ispod haube 6 cilindara u redu Natural Aspirated ;)

Cuvaj ga i uzivaj... mani se 600konja, di ces sa njima??

mirza_mali je napisao(la):
nekazem ja da nemogu imati ali shvati sliku ove masine nema na njoj nista sto je vanserijski sem trubine koliko vidim i filtera zraka i da prosipa pricu 600 ks i da napomenem nije s600 merc nego nego cl600 o ovom se mercu radi http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vfrbmbmymcpx sinoc su ga dobojlije mogle vidjeti oko pola jedan kroz doboj kako se okrece i pali gume u mjestu stoji mislim da je bilo clanova foruma koji su gledali

Merc ko merc, inace je filozofija merca sto vise rasterecenih kubika :) nista cudno.. i ameri furaju istu politiku.. dugotrajnost pa onda snaga
 
Član
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????
 
Član
ni 5 ni 6 nego 600 konja, u kojoj si ti zabludi....

ups i + nitro 800 konja hahahhahah 800
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top