nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
da nije 600 malih ponija sto bi odprilike bilo 300 cistokrvnih konja :lol::lol::lol:
 
Član
A moš mislit sad momak postavi rezultate sa dyna kad fakat 600 ks i onda mu se svi morate izvinuti :lol: :D
 
Član
allroad je napisao(la):
335i je napisao(la):
motor je 3.5 24 ventila b6,tvornički bez turba ima 320ps ???????? koji b6 ima 320 ks????

evo i ja citavo vrijeme citam temu i gledam kakav je to motor 3.5 sa 320 KS... znam napamet koji kolko ima konja sve sam procito jos davno uvijek me zanimalo... i da original M3 ima mislim oko 200 KS... bio je jedan u travniku prije jedno... pa 4-5 godina... sivi.. fabricki bio super bas... al malo ostario i tako to i jos ga lik prevrno pa nista od njeg

ti izgleda nisi došo čitajući još do 35 alpina motora,pročitaj malo bolje pa ćeš vidit koliko konja ima

quattro je napisao(la):
druze prica ti se usmrdila kakav chip kakvih 600 ks i nitro direktno u blok pa nemjesa se nitro sa uljem :)

stavljena nema obicna turbina od dizela i jos naopacket okrenuta , svjecia neka zabodena u crijevo , nekiusisi od izolira pa nije niko glup djecko dragi . imas pod forum profi tuning pa vidi kako izgleda m3 od 400 ks a 800 nemeres ni dokucit

nije nikakav čip tuning rađen,već naručen orginal čip sa postavljenim mapama iz turbo kita za 35 motor pogledaj malo na ebay
 
Član
quattro je napisao(la):
druze prica ti se usmrdila kakav chip kakvih 600 ks i nitro direktno u blok pa nemjesa se nitro sa uljem :)

stavljena nema obicna turbina od dizela i jos naopacket okrenuta , svjecia neka zabodena u crijevo , nekiusisi od izolira pa nije niko glup djecko dragi . imas pod forum profi tuning pa vidi kako izgleda m3 od 400 ks a 800 nemeres ni dokucit

nitro se buši direktno na svih 6 cilindara ne u ulje tako se maksimalno iskorištava
 
Član
i jel citavo auto alpina,il je samo motor?onak me zanima:D
tesko da bi neko izvadio alpinin motor iz auta,pa zato
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Pod broj jedan M3 serija je ta proizvedena 1979 godine tvornicki je u nju stavljeno 221 kw priblizno 300 ks nikako kako si ti naveo 320 ks znaci to je kad je masina bila nova a tvoja prica da chip i turbina dadnu ti jos 300 ks pa to bi extra bilo znaci kupis legalno auto da ti je jeftinije registracija npr. od 100 ks stavis chip i turbinu ilegalno imas 200 ks pre pre pre smjesno jos s nitrom da imadnes 800 ks pa covjece stavi lambo vrata otvori i imas privatni zrakoplov letit ces sa svom tom snagom stvarno je presmjesno i prvo malo te usise i crijeva provjeri jer 600 ks bi to poizbijalo napolje sve od sile i usisa i pritiska
[/quotti očito neznaš razliku između motora četvrtaka i šestaka,u mene je ovo 3500 šestak već bez turba ima 320 konja ukucaj 35 alpina pa ćeš vidjet sliku motora isti ko kod mene

m50b25 je napisao(la):
Jao majko mila, ovaj momak se svugdje pojavi sa autom i naravno ljudi provale suplju pricu i onda se usuti i nikad se vise ne javi na forumima...

To je E30 ///M kockica, za neke da kazem jer ih je bilo da neznaju... znaci sjeban rijedak primjerak auta ali eto nije totalno pa bi se mozda i dalo staviti neki motor serije S N/A bez turba i nitra...

600KSa neces dobiti NIKAKO u Bosni a da ih uradis u Austriji ili Norveskoj isl... bez 15 000€ ne pomisljaj... svecicu nisam uracunao u cijenu to je jos nekih 3-4KM mozes uzeti u BiH.. jos + 5000-7000€ na dobar ovjes da bi svu tu snagu prenio na podlogu a ne po balkanski rijesiti sve sa slickovima... da je tako samo bi se slickovi pravili i ugradjivali bez amortizera opruga selena balans stangi krajnica gevinde i pizde materine...


Gledaj ti izbaciti te konje ispod haube jer su se rastrcali ali svaki na svoju stranu..

Svjecica koliko se ja kuzim (slabo) ti je posluzila za zatvoriti hladjenje turbine, pretpostavljam da si i nju tunirao pa se ne treba hladiti..

Ovo je auto
http://www.bhtuning.com/thread-20112-page-1.html

ili

http://www.bhtuning.com/thread-19618.html
u mene je već najbolji prenos što ima od alpine znam da je golfov bolji al nemam para za njega

CoL3-99 je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????

kako da ne:D

kočioni sustav je idealan od m3,a imam dovoljno jaku kompresiju da mogu stat bez problema,kada budeš provozo neko autgo jače od 50 konja znaćeš šta ti pričam
 
ako imas tu snagu svaka cast, ak ne, ne.. al koliko vidim da ti nabrijavas samo motor, to po meni i nije opcija bez boljeg i jaceg prijenosa, kocnica... itd...
 
Član
kirke999 je napisao(la):
kočioni sustav je idealan od m3,a imam dovoljno jaku kompresiju da mogu stat bez problema,kada budeš provozo neko autgo jače od 50 konja znaćeš šta ti pričam

kolika ti je kompresija,konkretno?
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
BaXRS4 je napisao(la):
Mirza, tko god je vidio slike vozila, a kuži se u njih mogao je zamjetiti da to nema nikakve veze sa 600hp, al je meni nobove draže ložiti kao bravo care ovo ono neg se svađat sa njima, vozilo mu je ok al 600hp ima uključujući sva vozila iz mjesta iz kog dolazi.... i još sitnica, zamjetili ste famoznu svijećicu, sad se ponovo vratite na slike, i pogledajte mu kočioni sustav za nešto što ima 600Hp... moj audi koji ima 230hp dakle "370"Hp manje od ovog njegovog "stroja" ima mnogo veće diskove i klješta.... pa me zanima samo kako se on zaustavlja sa "600"hp..... padobran ili????

ja mislim da on ima 600 ks ali da mu bude pod supalj kao u kremenka pa da ga nogama goni on i ti svi zdrebci u kolima heheh da nabiju tu snagu od 600 ks-a a sto se tice kocenja mozda je vodeno ili helijumom uradjeno neko novo hladjenje diskova inovacija pa lik uspjeva da zakoci :cool::cool: ili ti sto kazes padobran mada bi i dva platna od suncobrana posluzila da iz gepeka na dugme izlaze

prilikom učlanjenja na forum trebali bi stavit pravilo da se ne mogu učlanit osobe koje ne znaju osnovne stvari o autu kao što je razlika četvrtaka i šestaka motora jer neki ljudi uopšte neznaju da su to dva jako različita motora

tibor987 je napisao(la):
kirke999 je napisao(la):
ubačen novi čip u ecu,naručen iz amerike košta 170 dolara

Ma druze ako je 600 konja to obavezno moras mapiranje na valjcima odradit, princip kupi chip i stavi ne ide ovdje, sprzit ces ga :icon_eek:

auto uopšte nije čipovano već naručen orginal čip iz turbo kita za 35 motor sa postavljenim mapama
 
Član
neznam što sam davo pare na ugradnju turba da dobijem konja kad ovdje ima već dosta konja za 5 auta:lol:
 
Mystery continue 600 ks a moj ti je savjet pusti malo internet otidji do bolje opremljenog tehnickog ili u kakvu radnju i izmjeri tu konjicu pod haubom

da se bezze nesramotis i provaljujes ovdje
 
Član
ak ti nije frka,odgovori mi na zadnjih par psotova,zainteresirao si me pravo pa me zanima...drug,kad stavis slike sa svjecicom na crijevu,pripremi se da svi posumnjaju (ne uzimajuci u obzir cifre koje navodis o snazi...)jesi ti vozio kakvu trku,ima li negdje snimak:icon_rolleyes:

stavis snimak kako otrsesas neki stroj i mi ti povjerujemo:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top