nešto o mom autu m3

nešto o mom autu m3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stid da vas bude...momak fino dosao,loziona,kultura,a vi tako....cccc
ako naredi kobilama da krenu na vas,jadni vi:D
 
Član
covjek provalio da ima 600 ks vi ga ismijali na 12 stranica i sta sad. pola ljudi na forumu su negdje nesto procitali na netu i sad se prave najpametniji tzv.forum tuneri, a pola ih nezna promijeniti sijalicu na autu.
ne zelim nikoga da uvrijedim, al mi to fakat smeta.....
lijep pozzz...
 
amele, vjerovatno ima "forum tunera" kao sto si rekao, ali ako ljudi koji nemaju veze sa tuningom ne bave se tim ili imaju zelju tim da se bave posjecuju forum, sta onda ovom klipanu daje pravo da ih laze bezstidno, takvo laganje, preuvelicavanje i ostalo mene vrijedja, ja sam novi clan istina, ali opet... vidim ovdje ima neka opomena meni kao nema vrijedjanja i da se smatram upozorenim. Nema vece uvrede od ovog sto je ovdje napisano da ovaj BMW ima 600 hp, to automatski znaci da clan koji je napisao tako nesto smatra ostalu populaciju foruma DEBILIMA, KRETENIMA, MAMLAZIMA, RETARDIRANIMA itd. zasto njega neko nije opomenuo ? Ustvari, ako je stvar u jacini t.j. velicini uvrede, ovaj je davno trebao biti banovan... zato opet kazem MAGARAC
 
Član
Da se nebi više šupljiralo tema ide lock,nek si ti anttraxx izrevoltiran ali nema vrijeđanja,dan hlađenja će ti dobro doći jer si nastavio usprkos upozorenju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top